חוגגים.ות שמחה תורה

וואוו וואוו וואוו איזו שמחה הייתה בשמחת תורה השנה!! ב"ה אחרי שנתיים של קורונה הצלחנו לחזור להתפלל, לרקוד ולאכול ביחד, בלי לחשוש. בחג שכזה, שלא תמיד להט"בים מרגישים בו בנוח ובאזור בטוח בכותלי בית הכנסת, שמחנו כל כך לראות למעלה מ-35 א.נשים שהגיעו גם מרחוק, מהארץ ומחוצה לה

וואוו וואוו וואוו איזו שמחה הייתה בשמחת תורה השנה!!

ב"ה אחרי שנתיים של קורונה הצלחנו לחזור להתפלל, לרקוד ולאכול ביחד, בלי לחשוש.

בחג שכזה, שלא תמיד להט"בים מרגישים בו בנוח ובאזור בטוח בכותלי בית הכנסת, שמחנו כל כך לראות למעלה מ-35 א.נשים שהגיעו גם מרחוק, מהארץ ומחוצה לה.

תודה רבה לבעלי התפילה והקריאה, תודה לדניאל יונס ונדב שוורץ על העזרה ולג'ייסון גרינספן רכז הפעילות והפיתוח שלנו על הניהול וההפקה. תודה למובילי ההקפות. ותודה כמובן לכם.ן, שפתחתם לנו את השנה עם אנרגיות ואווירה קהילתית, שמחה ומרגשת.

וכמובן, איך אפשר שמחה תורה להט"בית בלי חתנים?!

אז מזל טוב לחתן התורה שלנו, נדב שוורץ ולחתן בראשית שלנו, יהונתן רוסן ממן.
תודה לכם על כל העשייה שלכם עבור קהילתנו, ועל תרומתכם והקרבתכם למען הקהילה הגאה.

כן ירבו אירועים ושמחות בישראל בכלל, וחגיגות, חגים ומועדים בגאווה בפרט!

בואו נדבר רגע על חתונה דתית גאה

המילה הגדולה הזו, האירוע הגדול והיקר הזה. עזבו רגע מאבקים, הכרה מהמדינה, הפלות של הצעות חוק לברית זוגיות וחתימה ברבנות. לא מה זה אומר לאנשים אחרים, אלא מה זה אומר בשבילנו-הומואים בחיים קהילתיים דתיים ומוקפים סטרייטים, לא עלינו.

קרא עוד »

מצעד הגאווה בירושלים הוא לגיטימי כי ככה.

לפעמים ההסברה הכי טובה היא פשוט לא להסביר. אף אחד מעולם לא נדרש להסביר למה הוא הולך לקולנוע בציבור ולמה הוא אוכל פלאפל לצהריים בציבור כי אלה דברים יום יומיים שזכותו של כל אחד לעשות. גם ללכת ברחוב זה דבר יום יומי שזכותנו לעשות. ופעם בשנה אנחנו בוחרות לעשות את זה כולנו ביחד. ככה כיף לנו. ואם זה בא לך רע, אז מזל שאתה סתם בן אדם רגיל כמו כל אחד אחר ואף אחד לא מבקש את רשותך לצאת מהבית.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *