חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חברי ועד חברותא (2018)

אודות הועד המנהל של חברותא

חברותא בוחרת בכל שנה את כל חמשת חברי הוועד, ללא שריונים וללא עדיפות לחברי וועד מכהנים.
חמשת חברי הוועד הנוכחי של חברותא נבחרו על ידי חברי העמותה כשבוע לפני ראש השנה תשע"ב, בהצבעה חשאית באסיפה הכללית הפומבית הראשונה של חברותא.
בוועד חמישה חברים, שלושה חברים מהוועד היוצא ועוד שני חברים חדשים, כולם בעלי רקורד התנדבותי של תרומה לקהילה.
הוועד קשוב לקהילה עליה הוא נסמך.
לצד הוועד מכהנת ועדת ביקורת בת שני חברים שתפקידה להבטיח ניהול תקין של העמותה. חבריה נבחרו באופן פומבי באסיפה הכללית.

ועד חברותא – הועד המנהל

דניאל יונס
יו"ר ועד חברותא, ודובר העמותה
סטודנט לתואר שני בחוג להיסטוריה של עם ישראל באוניברסיטה העברית בירושלים. נולד ב-1982 חי עם בן זוגו אורי בירושלים, עיר הולדתו.
דתי, שומר מצוות, התחנך בתיכון הרטמן בירושלים ובישיבת ההסדר בעתניאל, היה שליח למשך שנתיים בקופנהגן, דנמרק.
החל את פעילותו הקהילתית לאחר ששמע על הרצח בבר- נוער באוגוסט 2009, והחליט שעליו לצאת מהארון ולעשות מעשה. כמה שבועות לאחר מכן, פרסם את הטור הראשון שלו ב Ynet בשם וזהות גלויים, והצטרף לחברותא. ממיסדי העמותה, כיהן כגזבר העמותה והדובר הראשון.
"אמנם הורי מקבלים אותי ואת בן זוגי באהבה, אך יש לנו עוד רבות לעשות בארץ ובחברה הדתית ונוכל לעשות זאת אם נפסיק להתבייש בעצמנו ונתחיל להיות גלויים עם הסובבים אותנו"
לפניות: Daniel.Jonas@havruta.org.il

אייל ליברמן
חבר ועד, אחראי על תוכן ושקיפות (כיהן כיו"ר העמותה הראשון בשנת תשע"א)

מהנדס תוכנה, מנהל צוות פיתוח בחברת תוכנה. נולד ב-1974 ומתגורר בתל אביב.
דתל"ש בן למשפחה דתית לאומית. התחנך בשבט בני עקיבא 'המבשר' ראשל"צ ובאמי"ת גוש-דן שבאוניברסיטת בר-אילן.
פעיל בקהילה הגאה ובקהילה הדתית הגאה, שייך לגרעין המייסד של גוף ההסברה הדתי שב"ל, ומתנדב פעיל בחוש"ן. המטרף לועד חברותא בתחילת שנת 2010 והיה מי שהוביל להפיכתה לעמותה. כיהן כיו"ר העמותה הראשון בשנת תשע"א ופעל להעמקת שיתוף הפעולה בין הארגונים הדתיים תחת הכותרת המשותפת 'קהילה דתית גאה'.
"חברותא נסמכת על קהילה שאנשיה התחנכו על ברכי החינוך הדתי; חינוך שנטע בנו ערכים ואת הרצון לפעול ולתקן. היקף הפעילות של חברותא גדל משמעותית מרגע שהצלחנו להפוך את אנשי הקהילה לשותפים. מטרתי היא להמשיך ולהעצים תהליך זה ולהפוך את חברותא לארגון שקוף, הקשוב לקהילתו, ומספק לאנשי הקהילה את הכלים ואת מרחב הפעולה לממש את רעיונותיהם ולפעול".
לפניות: Eyal.Liebermann@havruta.org.il

אסף ליבוביץ
חבר ועד אחראי על טיולים ושבתות
דוקטורנט למדע המדינה באוניברסיטה העברית ועמית הוראה באוניברסיטה העברית בירושלים, ובמרכז האוניברסיטאי באריאל. נולד ב- 1979 וחי עם בן זוגו רון באריאל.
דתי, שומר מצוות, גדל בגני תקווה והדריך בסניף בני עקיבא בקריית אונו. בוגר ישיבת בני עקיבא בכפר הרוא"ה. למד בישיבת ההסדר בשדמות מחולה. לאחר שחרורו היה שליח הסוכנות היהודית במשך כשנתיים.
ממקימי חברותא, ממקימי קבוצת הבוגרים הדתית בארגון הנוער הגאה.
לפניות: Asaf.Lebovitz@havruta.org.il

אריה
חבר ועד, אחראי על גיוס משאבים ופעילויות
ארכיטקט בוגר אוניברסיטת טורונטו, גר בירושלים.
דתי שומר מצוות, בן הקהילה היהודית בטורונטו, קנדה.
ממקימי חברותא כעמותה.
לפניות: Aryeh@havruta.org.il

גידי גרונברג
חבר ועד וגזבר העמותה
סטודנט למחשבת ישראל וחינוך תוך התמחות בנוער בסיכון, ועובד במחלקת הנוער של עיריית תל-אביב-יפו כמנהל אזור דרום-מזרח .נולד ב-1984 ומתגורר בתל-אביב.
דתי, שומר מצוות, התחנך בישיבה התיכונית פתח-תקוה, היה קומונר בסניף היישוב צופים שבשומרון, בן גרעין נח"ל 'יחיעם' של בני-עקיבא.
ממייסדי קבוצות הנוער הדתיות בארגון הנוער הגאה (איגי), חבר בועד 'המניין הגאה' ופעיל בשב"ל.
"חברותא היא הקהילה בה צמחתי ומתוכה אני יוצא להתנדבות ולעשייה. יש בי את הצורך לפתוח צוהר למאות נערים שמרגישים כעת שהם לבד בעולם, וליצור עבורם קהילה מחבקת, תומכת, לומדת ומתפתחת, כשבסופו של תהליך הם אלו שינהיגו את הקהילה הדתית הגאה בשנים הבאות."
לפניות: Gidi.Grunberg@havruta.org.il

ועדת ביקורת

שי
חבר ועדת ביקורת
עוסק בייעוץ לחברות סטארט-אפ, בעל תואר מאוניברסיטת הרווארד. גר כיום בתל-אביב.
דתי, בן הקהילה היהודית בניו יורק, עלה ארצה לפני מספר שנים.
היה מראשוני המשתתפים במפגשי חברותא.
"כחבר ועדת ביקורת אני רוצה לראות חברותא "ידידותית למשתמש". אבטיח שחברי הקהילה מרגישים בעלות על הארגון ושותפות בקביעת דרכו."
לפניות: Shai@havruta.org.il

איתן ארנון
חבר ועדת ביקורת
מתנדב בשירות לאומי כחובש ונהג אמבולנס בדרום הארץ, נולד ב-1990.
דתי שומר מצוות, הדריך בבני עקיבא בראשל"צ. התחנך במכינה בגבעת שמואל ולאחר מכן בישיבה התיכונית במכון לב בירושלים, ובישיבת ההסדר בנתיבות.
הצטרף לקבוצת הבוגרים הדתית באיגי לפני כשנתיים.
"חברותא שייכת במידה שווה לכל חבריה, וכחבר ועדת הביקורת, אוודא שחברי הוועד שומרים עליה ככזאת.
כדי לשמר ולחזק את תחושת השייכות של כל אחד מחברי העמותה, אעשה את המרב למען השקיפות של הוועד, בכדי שכולנו נוכל להתרשם מפעילות הוועד בצורה מושכלת, מתוך שותפות מלאה לדרך.
אני קורא לכל מי שיש לו הערה והארה על התנהלות חברותא, לכתוב אלי. אני מבטיח לטפל בנושא מול הועד תוך שמירה על חשאיות של מי שיחפוץ בכך."
לפניות: Eytan.Arnon@havruta.org.il

רוצה לדעת עוד חברותא?

English notes

English notes are available here – read Eli Kaplan Wildmann's notes from Havruta general assembly on our facebook page here.

optimal health weight loss, can i lose weight, readiness weight loss quiz, i cant lose weight what am i doing wrong, what type of oil promotes weight loss, what vitamin deficiency would stop weight loss, what is the easiest way to lose weight, which patches work the best for weight loss, centromine diet pills, harvard university weight loss study, how long does it take to see results with weight loss, how much weight did you lose on ideal protein, how to lose weight eating oatmeal, versa fitbit for weight loss, how to lose weight with ra, workout and diet plan to lose weight, ketv water lose weight, best selling weight loss motivation books, what is better to lose weight treadmill or elliptical, weight loss winter park fl, inital weight loss with if but then weight gain, lose weight over holidays, cra weight loss, books to motivate weight loss, radhika sarathkumar weight loss, veggie shake to lose weight, how many calories does the body burn without exercise, lose weight exercise at gym, eat candy lose weight, to lose weight how many carbs a day, best keto instant pot recipes, workouts to lose weight at home with dumbbells, star weight loss secrets, eating healthy loss plan weight, superdrug slenderplan appetite suppressant reviews, how much time off work after balloon weight loss surgery, weight loss stimulant,

אבל זה לא אירוע בודד; הוא שייך לז'אנר מפוקפק שנקרא לו "שנאה של נראות".

בחברה מתוקנת לא נבקש מחרדים "להצניע את חרדיותם". נצטרך להבין שגם אם יש בינינו קונפליקטים, חרדי צריך ללכת בביטחון ובקומה זקופה בכל מקום. גם טרנסג'נדר, גם הומו.

קרא עוד »

אני זוכר את זה, שהוא הביט בי ואמר ש״זה לא אמיתי ורק מחשבות שווא ואי אפשר באמת לאהוב בנים, אתה לא רוצה למות לבד״.

אני זוכר את היום הזה טוב מאוד, כי הוא שרט לי את הלב. זוכר איך אבא שלי אסף אותי אחרי זה עם המונית שלו, ואיך נכנסתי וישבתי במושב האחורי כאילו הייתי לקוח זר, ורציתי שהוא ישאל אותי מי כיבה לי את הלב, איך היה אצל הרב, אבל אבא לא שאל.

קרא עוד »

אלוהים לא נמצא במקום שיש בו שנאה

הייתי צריך לבחור בין לקבל את הבן שלי ולאהוב אותו, לבין להתנכר לו. לזרוק אותו בגלל מי? בגלל אלוהים? אלוהים לא נמצא במקום שיש בו שנאה״.

קרא עוד »

שתפו את המאמר