חברותא שיגרה מכתב לראש הממשלה

ארגון חברותא, שיגר הבוקר מכתב המזהיר בפני התקציב המתקרב לחצי מיליארד שקל בסה"כ שאושר לחבר הכנסת אבי מעוז לצורך הקמת "הרשות לחיזוק הזהות היהודית".

ארגון חברותא, שיגר הבוקר מכתב המזהיר בפני התקציב המתקרב לחצי מיליארד שקל בסה"כ שאושר לחבר הכנסת אבי מעוז לצורך הקמת "הרשות לחיזוק הזהות היהודית".

בשבוע שעבר אושר בבסיס התקציב סכום בסך 285 מליון שקל לחבר הכנסת אבי מעוז, במסגרת הדיונים על התקציב. זאת בנוסף על 125 מיליון שקל שהובטח לו בשנה הראשונה לממשלה ו-175 מיליון שקל לשנה עוקבת, במסגרת ההסכמים הקואליציוניים.

"עיקר עיסוקם של חה"כ מעוז וסיעתו לא מצוי בחיזוק הזהות היהודית, אלא בפעילות שעיקרה פגיעה בקבוצות מקרב אזרחי ישראל – בהסברה שעיקרה דה לגיטימציה של משפחותינו, בדחיקת רגלי עובדי ציבור ועובדי מדינה המשתייכים לקהילתנו מן השירות הציבורי ובעיכוב תהליכים מבורכים במשרדי ממשלה שונים שעיקרם הסברת פנים לאזרחי המדינה ושילוב אוכלוסיות פגיעות בציבור הכללי." כך נכתב במכתב שנשלח. ועוד: "כשמדינת ישראל נמצאת בעיצומה של מערכה להגנה על גבולותיה מפני האיומים בדרום, חה"כ מעוז מוצא לנכון לשסע את העם, הנמצא בנקודת שבר ממילא, ומוחה על הימצאות גופנים שוויוניים במסמכים רשמיים".

המכתב שנשלח חתום על ידי יושבי ראש הארגון – שי ברמסון ויהונתן גיל רוסן ממן ומנכ"ל חברותא – נתנאל שלר.

עוד נכתב: "התקציב לסוכנות הזו…שיוקצה, בהתאם לרצון העומד בראש הסוכנות, לפעולות שעיקרן גרימת נזק מכוון לציבור הלהט"בי בישראל – התקציב הזה גדול מכלל התקציבים שהוקצו בכל תולדות מדינת ישראל לסיוע לאוכלוסיות להט"ביות – בין במשרדי ממשלה וברשויות מקומיות, בין בתמיכה בעמותות (כ-70 מיליון ש"ח בהערכה נדיבה, אי פעם)"
עוד הוסיף שי ברמסון, שורד ״טיפולי״ המרה בעצמו: "תכניות חינוך להט"בפוביות, תמיכה ב"טיפולי" המרה מסוכנים והגברת השנאה כלפינו וכלפי המשפחות שלנו, יעמידו כולן את הקהילה שלנו בסכנה ובלחץ. זה אנטי יהודי, אנטי לאומי וחילול השם גדול".

אני זוכר את זה, שהוא הביט בי ואמר ש״זה לא אמיתי ורק מחשבות שווא ואי אפשר באמת לאהוב בנים, אתה לא רוצה למות לבד״.

אני זוכר את היום הזה טוב מאוד, כי הוא שרט לי את הלב. זוכר איך אבא שלי אסף אותי אחרי זה עם המונית שלו, ואיך נכנסתי וישבתי במושב האחורי כאילו הייתי לקוח זר, ורציתי שהוא ישאל אותי מי כיבה לי את הלב, איך היה אצל הרב, אבל אבא לא שאל.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *