חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חברותא מחפשת בית

עמותת חברותא ממשיכה להתרחב ומחפשת בית ומשרדים למטה הארגון!

עמותת חברותא ממשיכה להתרחב ומחפשת בית ומשרדים למטה הארגון!

חברותא הינה עמותה קהילתית ללהט"בים דתיים אשר מפעילה קבוצות חברתיות בכל רחבי הארץ, מקיימת אירועים ופעילויות קהילתיים במהלך השנה ומסייעת באמצעות מערך הסיוע והתמיכה לאלפי להט"בים דתיים וחרדים בקבלת טיפול ומענים על ידי אנשי מקצוע, רבנים ולהט"בים מהארגון. בנוסף, העמותה מובילה את המאבק ב"טיפולי" המרה באמצעות סיוע בקבוצות טיפוליות לשורדי המרה, כנסים, מדיניות ציבורית, והשתלמויות לאנשי מקצוע, משפיעה על רבנים ואנשי ציבור ושפרת עמדות בשיח הציבורי הדתי ובתקשורת המגזרית.

כעת, הארגון מחפש משרד של חדר אחד למטה הארגון (עם עמדות לשלושה א.נשים), נגישות למטבחון, שירותים וחדר ישיבות. חדר נוסף מופרד יוכל לשמש מטפלים שלנו.

יש לכןם רעיון? קשר? כל תרומה או הפניה בנושא תסייע!

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

אני רוצה לפנות מכאן לנוער שגר במועצה מקומית קרני שומרון והיישובים באזור

גם אני גדלתי במקום שבזכותו הפך התנ״ך להיות הדרך שלי לדבר על עצמי, ולהגיד משהו על העולם שלנו. הפרספקטיבה שסיפורי התנ״ך מעניקים לנו על אנושיות, אהבה וחמלה (וכן, גם רשעות ואטימות) בעולם של היום, היא מתנה גדולה ויש שיאמרו – דרך חיים.

קרא עוד »

שתפו את המאמר