חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חברותא מחפשת בית

עמותת חברותא ממשיכה להתרחב ומחפשת בית ומשרדים למטה הארגון!

עמותת חברותא ממשיכה להתרחב ומחפשת בית ומשרדים למטה הארגון!

חברותא הינה עמותה קהילתית ללהט"בים דתיים אשר מפעילה קבוצות חברתיות בכל רחבי הארץ, מקיימת אירועים ופעילויות קהילתיים במהלך השנה ומסייעת באמצעות מערך הסיוע והתמיכה לאלפי להט"בים דתיים וחרדים בקבלת טיפול ומענים על ידי אנשי מקצוע, רבנים ולהט"בים מהארגון. בנוסף, העמותה מובילה את המאבק ב"טיפולי" המרה באמצעות סיוע בקבוצות טיפוליות לשורדי המרה, כנסים, מדיניות ציבורית, והשתלמויות לאנשי מקצוע, משפיעה על רבנים ואנשי ציבור ושפרת עמדות בשיח הציבורי הדתי ובתקשורת המגזרית.

כעת, הארגון מחפש משרד של חדר אחד למטה הארגון (עם עמדות לשלושה א.נשים), נגישות למטבחון, שירותים וחדר ישיבות. חדר נוסף מופרד יוכל לשמש מטפלים שלנו.

יש לכןם רעיון? קשר? כל תרומה או הפניה בנושא תסייע!

דיספוריה היא אמיתית

דיספוריה היא אמיתית.
לפעמים פשוט לוקח חיים שלמים בשביל להבין אותה. ולקרוא לה בשם.

קרא עוד »

"השיח הזה חורץ דיני נפשות" קבעתי, "אתם לא חייבים לחשוב כמוני בנושא אבל גם לא חייבים להשתמש בשפה הזו כדי להתנהל מולו", סיכמתי.

ואני? אני לא מנסה "לקבור את האומללים בנטיות" אני הוא שמנסה לעזור לאותם אנשים שלא לשקוע בדיכאון וללכת לאיבוד בו, אני וחבריי הם אלו שמנסים להציל מטביעה חיי אדם בזמן שאנשים אחרים דוחפים את הראש שלהם חזרה אל מתחת למים, אני וחבריי וכל הקהילה הלהט"בית הם האנשים הטובים שנמצאים באמצע הדרך, וכמו עם היועץ מהישיבה, לא מנסים לחנך לערכים שונים – אלא להציע נווה מדבר, למי שבעזרת עשרות מאמרים ומאות קללות במסדרון, נשלח חסר כל למסע במדבר.

קרא עוד »

בעוד 10 ימים אעמוד מתחת לחופה…

5 שנים אחרי שנתתי בפעם הראשונה לאמת לצאת לי מבין השפתיים, ו-4 וחצי שנים אחרי שהכרתי את מי שילווה אותי ביתר מסע היציאה, ובעוד הרבה מסעות בעתיד ב״ה, ומעניק לי אושר שלא הייתי יכול אפילו לחלום עליו מתוך הארון – החלום הזה הפך למשאלה ולציפייה כמעט הכי גדולה שלי. שני רק למשפחה שאני כבר מת להקים איתו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר