חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חברותא מגיבה על המאמר שפורסם השבת בעולם קטן

חברותא מגיבה על המאמר שפורסם השבת (פרשת בראשית תשפ"ג) בעולם קטן
חברותא מגיבה על המאמר שפורסם השבת (פרשת בראשית תשפ"ג) בעולם קטן

פעם נוספת 'עולם קטן' מביך עצמו בחיפוש נואש אחר הנשק הבא למלחמה בלהט"בים. הפעם, בוחר העלון לקחת מאמר של חוקר מהאוניברסיטה הקתולית של אמריקה, כומר, שכל מחקריו אי פעם עוסקים בכמה להט"בים הם אנשים רעים. מחקרים קודמים שלו הוקעו כדמגוגיים: שנאת הלהט"ב הנוטפת מכתיבתו עולה בהרבה על המעט שאפשר להפיק מהנתונים, אם בכלל. בנוסף, הוא חבר בכמה ארגוני שנאת להט"ב בארה"ב. ראוי היה לתת איזשהו גילוי נאות בנושא, אבל נאותות אינה דרכו ממילא. חבל שגם "עולם קטן" בחר שלא לעשות זאת.
אבל לא ב"אד הומינם" אנו עוסקים. מאמר ארוך עוד יפורסם בחברותא על כל הבעיות ב'מחקר, זה, אולם נסב את תשומת לב הקוראות והקוראים לטעות גדולה בעולם קטן- לא מדובר בכ-1500 מטופלי המרה שנבדקו, אלא בב-1500 להט"בים, ללא קשר אם עברו או לא עברו המרה. רק 7% עברו המרה. אז על זה מבוססת ההשוואה? משונה. בנוסף, מדובר רק, אם בכלל, בנסיון להפריך את הטענה לגבי מי שחוו אובדנות בשלב אחד בחייהם, ולא שחוו אותו כמשהו מתמשך. שם הקורלציה די חד משמעית.
אץ לו רץ לו הכתב להסיק מסקנה שלא עולה גם מהנתונים במאמר אותו הוא מתיימר לסקר- שהאובדנות גרמה למטופלים לפנות להמרה ולא להיפך. הדמיון המונחה שנאת להט"ב הוא האג'נדה האמיתית, של עולם קטן ושל ה'חוקר'. האג'נדה שלנו ושל המרכז למאבק בהמרה הוא חיים,שלנו, ניצולי ההמרה.

אנחנו מספרים על כל המחקרים, בעיקר על העשרות מהם אתם מתעלמים. אנחנו אומרים את האמת, שמשרתת את האג'נדה הפשוטה שלנו – אנחנו מעוניינים לחיות חיים טובים.

התעלמות מכך שכל המרגליות האלה יוצאות תמיד מכיוון אחד, מאוד שמרני, לא תעזור. את חוות הדעת המקצועיות של כל אנשי הטיפול, עשרות המאמרים והמחקרי האחרים, והעדויות האנושיות שלנו ושל חברינו, לא תצליחו למחוק.

את האקרובטיקה הסטטיסטית והרטוריקה הפסבדו מדעית והפסבדו ליברלית כבר ראינו לא מעט. אין בהן אמת. שחררו מהאובססיה אלינו.

אז מי האבא האמיתי?

תמיד שואלים אותנו, את דני ואותי, מי האבא של אוליבר. כלומר, לרוב הם שואלים אותנו יותר בנימוס – מי האבא הביולוגי?

קרא עוד »

שתפו את המאמר