חברותא והמרכז למאבק בהמרה בכנס מקוון של איט"ם

ביום חמישי ערכו באיט"ם – האגודה הישראלית לטיפול מיני – כנס בשם "אור ישראל- ואהבת לרעך גם אם אינו כמוך", שמטרתו לתת מענה לכל האיומים הלהט"בפוביים ששמענו לאחרונה במדיה שונות, ובעיקר נגד טרנספוביה ופרקטיקות המרה.

ביום חמישי ערכו באיט"ם – האגודה הישראלית לטיפול מיני – כנס בשם "אור ישראל- ואהבת לרעך גם אם אינו כמוך", שמטרתו לתת מענה לכל האיומים הלהט"בפוביים ששמענו לאחרונה במדיה שונות, ובעיקר נגד טרנספוביה ופרקטיקות המרה. איט"ם ממשיכים להיות גוף מקצועי ראשון במעלה, העומד בפרץ כנגד נסיונות להלביש כסות טיפולית על אג'נדה הרסנית של ניצול המטופלים ו/או פגיעה בהם, ומחיקת להט"בים.

אנחנו נמשיך להיות שם, המרכז למאבק בהמרה, כדי להילחם ברעות האלה. שמחים מאוד על השותפות של איט"ם ותודה רבה שהזמינו אותנו! מנכ"ל חברותא הסביר על פעילות המרכז למאבק בהמרה ועל מה שקורה בשטח בימים אלה, על ריבוי הפניות ועל פעילות הנגד שלנו להפסקת הניצול הציני של סוכני ההמרה, המקבלים רוח גבית משרלטנים שקיבלו כוח.

תודה רבה לאיט"ם ולעומדת בראשו ד"ר מיכל לוריא על הכנס וארגונו, לעו"ס דפנה גרינר מהמרכז למאבק בהמרה על ההרצאה החשובה "המרה סמויה", ולמרצים בכנס- הרב פרופ' דניאל שפרבר, עו"ס אליאור מור יוסף, פעיל המרכז למאבק בהמרה, המטפלת טלי רוזנבאום, מנכ"לית בת קול תהילה אטיאס בסה ומנכ"ל חברותא נתנאל שלר.

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״ (לא זאת שבקיבה שלי במקום ארוחת ערב פעמיים בשבוע), שהוא בעצם משהו קטן וחשוב על הומופוביה גם בכל סערה אחרת.

קרא עוד »

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

החלומות שהיו לי התרסקו ומצאתי את עצמי בודד ושבור

אני לא מאשים, לא אותה ולא אותי. גם לא את הממסד הדתי, על אף שאם הדברים היו אחרת הרבה מאד כאב היה יכול להיחסך. אני רק מבקש שתאמינו. שתאמינו לה, שתאמינו לי. את המחיר שלי אני כבר שילמתי, אין לי מה לעשות עם זה ואין לי טעם להאשים את המציאות שהייתה יכולה להיות אחרת. אני רק מקווה שעוד אנשים לא יעברו בגיהינום הזה. אל תתנו לזה לקרות בקלות דעת ואל תטיפו מוסר ואידיאולוגיה לאלו שיישאו את כאבם לבדם.

קרא עוד »

הסיפור של עוז אפטקר

"הקורונה תוקפת בעיקר בלילות. במהלך היום אתה מרגיש טוב, אבל בלילות יש את הקטע של החום, כאבי הראש וכל הדברים האלה… לא ברור לנו עד הסוף איך נדבקנו"

קרא עוד »

שתפו את המאמר