חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חברותא והמרכז למאבק בהמרה בכנס מקוון של איט"ם

ביום חמישי ערכו באיט"ם – האגודה הישראלית לטיפול מיני – כנס בשם "אור ישראל- ואהבת לרעך גם אם אינו כמוך", שמטרתו לתת מענה לכל האיומים הלהט"בפוביים ששמענו לאחרונה במדיה שונות, ובעיקר נגד טרנספוביה ופרקטיקות המרה.

ביום חמישי ערכו באיט"ם – האגודה הישראלית לטיפול מיני – כנס בשם "אור ישראל- ואהבת לרעך גם אם אינו כמוך", שמטרתו לתת מענה לכל האיומים הלהט"בפוביים ששמענו לאחרונה במדיה שונות, ובעיקר נגד טרנספוביה ופרקטיקות המרה. איט"ם ממשיכים להיות גוף מקצועי ראשון במעלה, העומד בפרץ כנגד נסיונות להלביש כסות טיפולית על אג'נדה הרסנית של ניצול המטופלים ו/או פגיעה בהם, ומחיקת להט"בים.

אנחנו נמשיך להיות שם, המרכז למאבק בהמרה, כדי להילחם ברעות האלה. שמחים מאוד על השותפות של איט"ם ותודה רבה שהזמינו אותנו! מנכ"ל חברותא הסביר על פעילות המרכז למאבק בהמרה ועל מה שקורה בשטח בימים אלה, על ריבוי הפניות ועל פעילות הנגד שלנו להפסקת הניצול הציני של סוכני ההמרה, המקבלים רוח גבית משרלטנים שקיבלו כוח.

תודה רבה לאיט"ם ולעומדת בראשו ד"ר מיכל לוריא על הכנס וארגונו, לעו"ס דפנה גרינר מהמרכז למאבק בהמרה על ההרצאה החשובה "המרה סמויה", ולמרצים בכנס- הרב פרופ' דניאל שפרבר, עו"ס אליאור מור יוסף, פעיל המרכז למאבק בהמרה, המטפלת טלי רוזנבאום, מנכ"לית בת קול תהילה אטיאס בסה ומנכ"ל חברותא נתנאל שלר.

הסיפור של עוז אפטקר

"הקורונה תוקפת בעיקר בלילות. במהלך היום אתה מרגיש טוב, אבל בלילות יש את הקטע של החום, כאבי הראש וכל הדברים האלה… לא ברור לנו עד הסוף איך נדבקנו"

קרא עוד »

שתפו את המאמר