חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

חברותא במשרד הכלכלה והתעשייה!

הבוקר, משרד הכלכלה והתעשייה ציינו את 'יום הגאווה' והשנה בסימן: "יציאה מהארון – התמודדות עם עצמי ועם הקהילה הדתית".

המפגש התמקד בסוגיית היציאה מהארון, בהתמודדות האישית ובהתמודדות בתוך הקהילה הדתית, במהלכו שיתפו שני חברי וחברות הקהילה הדתית הגאה בחוויותיהם האישיות בתהליך היציאה מהארון – ד"ר רבקה רוזנר, חברת "בת קול" ומחברת הספר "בבת אחת", ושי ברמסון, יו"ר "חברותא-הומואים דתיים". סיפוריהם המרתקים של רוזנר וברמסון היו מעוררי השראה ונוגעים ללב עובדי ועובדות המשרד שנכחו באירוע.

שרת הכלכלה והתעשייה, האלופה (במיל') אורנה ברביבאי ציינה: "שוויון איננו פריווילגיה! הוא צורך קיומי. חברה מתוקנת לא יכולה לקדם מדיניות והחלטות שמתבססות על דעות קדומות. אנחנו כחברה צריכים להיות מסוגלים להכיל ולאפשר לכל אדם לחיות את חייו, ואין כל סיבה שנפריע לאנשים לבחור לחיות כפי שהם רוצים. אנחנו עדין רחוקים מאוד מהרצוי בתחום החקיקה ויש עוד הרבה עשייה לפנינו. העובדה שמשרד הכלכלה והתעשייה מקיים כזה אירוע הוא לא טריוויאלי בכלל, ואני גאה להיות חלק ממפגש שכזה".

#דוברותא | Rivka Rosner Shiloni Shay Bramson | משרד הכלכלה והתעשייה

הסיפור של עוז אפטקר

"הקורונה תוקפת בעיקר בלילות. במהלך היום אתה מרגיש טוב, אבל בלילות יש את הקטע של החום, כאבי הראש וכל הדברים האלה… לא ברור לנו עד הסוף איך נדבקנו"

קרא עוד »

חברותא לעולם תהיה עבורכם.ן בית

מאמר זה הוא צפירת הרגעה בכל חלקי הדיגיטל שלנו. במידה ובמהלך קריאת שורות אלה יתרחש אירוע איומי ממשי תשמע צפירה כפולה מיד לאחר מכן.

קרא עוד »

"מי שמפחד לחזק את שרקי ולעשות לו לייק של אמפתיה, חושש מן הטאבו המגזרי"

נציגי הציבור שמפחדים להביט במראה ששרקי מעניק להם – ישלמו מחיר אלקטורלי כשהנוער ירגיש שמנהיגותם מאבדת רלוונטיות. כשם שעזבו צעירי ש"ס ואגודה אל חיקו של בן גביר, יעזבו צעירים נוספים מפלגות נוספות שלא יישרו קו עם המאה ה־21, ועם הפוסט המכונן של מי שבסך הכל רוצה להיות אבא בשולחן שבת.

קרא עוד »

שתפו את המאמר