לעדכונים על פעילויות ואירועים:

מבצע תליית שלטים בגנות ההומופוביה באלון שבות

1017415_650188295009125_1961238679_nלאור התבטאויותיו החמורות של הרב ישראל רוזן (כאן), החלטנו ב'חברותא' לתלות שלטים ברחבי ישוב מגוריו – אלון שבות.

בשלטים מוצגת צללית של בחור ומופיע הכיתוב:

"הורים, רבנים, מורים, חברים, ח"כים- למילים שלכם יש משמעות.

דברו עם האנשים בסביבתכם על הומואים ולסביות. דברו תוך קבלה והכלה. אחד מהם מקשיב לכם יותר מכל האחרים…"

דניאל יונס, יו"ר 'חברותא': "דבריו של הרב רוזן הובילו אותנו אל המסקנה שאנחנו חייבים לצאת ולהשמיע את קולנו. לא רק במצעד. לא רק בצעקה. אלא גם בקריאה אל הלב פנימה. לכולם יש השפעה כלשהי על סביבתם המיידית, אבל לראשי הציבור יש השפעה רחבה יותר. הם חייבים להבין שלמילים שהם מוציאים מפיהם כלאחר יד יש גם אוזן ששומעת ומפנימה. מדובר כאן בפיקוח נפש של ממש".

כבני החברה הדתית אשר גדלו על 'ואהבת לרעך כמוך', אנו מוצאים את דבריו של הרב כפוגעניים ביותר. על-אף העובדה שדבריו של הרב מעידים על בורות, שנאת האחר בולטת וצורבת, ובנופלן על אוזניים רגישות ומתייסרות, מילותיו עשויות להוביל לכדי שנאה עצמית ואף לכדי פגיעה של ממש בצעירות וצעירים רבים בעירו ובמקומות נוספים בארץ.

לחצו להגדלהלכרזה המלאה שנתלתה לחצו כאן (קובץ pdf)

make your own surgical mask, full face mask bounty rdr2, moto cross dust mask, where to get gold dust majoras mask, gardening dust mask, surgical mask cleaning litter box, filter mask n95 grade, ski respirator mask, cpap full face mask forum, allergy mask lawn mowing 3m, mugwort face mask benefit, 3m 6001 mask 2a2n, best woodworking dust mask, amazon face mask surgical, welding mask 3m 8515, face shield for torch, sheep surgical mask, surgical face mask fashion, respirator mask leaks around nose, cvs black mask, amazon p100 face respirator mask for asbestos, how to do a face masks, where to get a dust mask, hypnosis mic face masks, why do people who work in pineapple processing plants have to wear face masks, does an n95 respirator block out mycotoxins, how often should i use a lush face mask, seasonal flu and face masks policy, cats coronavirus, medical face mask oxygen, why do you face mask during raves, what is corona a what is coronavirus, home face masks for oily skin, avocado face mask for oily skin, half mask respirator with beard, buy or mask with face shield, medical ultra thin wrinkle v face lift up slimming slim sleep mask, 3m respirator where to buy,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.