מבצע תליית שלטים בגנות ההומופוביה באלון שבות

בבוקר יום שישי האחרון, י"ג בתמוז תשע"ג (21 ביוני 2013), ערב פרסום דבריו המקוממים של הרב ישראל רוזן בעלון שבת בשבתו, יצאו חברי חברותא למבצע תליית השלטים המוכרים "למילים שלכם יש משמעות" הפונים לאנשי חינוך, ביישוב אלון שבות - מקום מגוריו של הרב ישראל רוזן

1017415_650188295009125_1961238679_nלאור התבטאויותיו החמורות של הרב ישראל רוזן (כאן), החלטנו ב'חברותא' לתלות שלטים ברחבי ישוב מגוריו – אלון שבות.

בשלטים מוצגת צללית של בחור ומופיע הכיתוב:

"הורים, רבנים, מורים, חברים, ח"כים- למילים שלכם יש משמעות.

דברו עם האנשים בסביבתכם על הומואים ולסביות. דברו תוך קבלה והכלה. אחד מהם מקשיב לכם יותר מכל האחרים…"

דניאל יונס, יו"ר 'חברותא': "דבריו של הרב רוזן הובילו אותנו אל המסקנה שאנחנו חייבים לצאת ולהשמיע את קולנו. לא רק במצעד. לא רק בצעקה. אלא גם בקריאה אל הלב פנימה. לכולם יש השפעה כלשהי על סביבתם המיידית, אבל לראשי הציבור יש השפעה רחבה יותר. הם חייבים להבין שלמילים שהם מוציאים מפיהם כלאחר יד יש גם אוזן ששומעת ומפנימה. מדובר כאן בפיקוח נפש של ממש".

כבני החברה הדתית אשר גדלו על 'ואהבת לרעך כמוך', אנו מוצאים את דבריו של הרב כפוגעניים ביותר. על-אף העובדה שדבריו של הרב מעידים על בורות, שנאת האחר בולטת וצורבת, ובנופלן על אוזניים רגישות ומתייסרות, מילותיו עשויות להוביל לכדי שנאה עצמית ואף לכדי פגיעה של ממש בצעירות וצעירים רבים בעירו ובמקומות נוספים בארץ.

לחצו להגדלהלכרזה המלאה שנתלתה לחצו כאן (קובץ pdf)

make your own surgical mask, full face mask bounty rdr2, moto cross dust mask, where to get gold dust majoras mask, gardening dust mask, surgical mask cleaning litter box, filter mask n95 grade, ski respirator mask, cpap full face mask forum, allergy mask lawn mowing 3m, mugwort face mask benefit, 3m 6001 mask 2a2n, best woodworking dust mask, amazon face mask surgical, welding mask 3m 8515, face shield for torch, sheep surgical mask, surgical face mask fashion, respirator mask leaks around nose, cvs black mask, amazon p100 face respirator mask for asbestos, how to do a face masks, where to get a dust mask, hypnosis mic face masks, why do people who work in pineapple processing plants have to wear face masks, does an n95 respirator block out mycotoxins, how often should i use a lush face mask, seasonal flu and face masks policy, cats coronavirus, medical face mask oxygen, why do you face mask during raves, what is corona a what is coronavirus, home face masks for oily skin, avocado face mask for oily skin, half mask respirator with beard, buy or mask with face shield, medical ultra thin wrinkle v face lift up slimming slim sleep mask, 3m respirator where to buy,

הדמעות שירדו לי כשהייתי אז בן 13 בחדר של הרב בישראל, שאמר לי שהומואים הם שטן מלוכלך וחטא חמור בתגובה לוידוי שלי, התחלפו בדמעות של אושר

אני זוכר שכשאוליבר נולד, חיפשנו מקום להתארח בו בבית הכנסת וגם ללכת למקווה, ואז פגשנו ברב ברוס הנדיר והמדהים שארגן לנו חגיגה מאירת עיניים בבית הכנסת בפורטלנד בארה״ב. כשהגענו, לא האמנו – המונים מהקהילה היהודית הגיעו כדי לחגוג איתנו. הרגשנו כמו משפחה אמיתית.

קרא עוד »

חברותא לעולם תהיה עבורכם.ן בית

מאמר זה הוא צפירת הרגעה בכל חלקי הדיגיטל שלנו. במידה ובמהלך קריאת שורות אלה יתרחש אירוע איומי ממשי תשמע צפירה כפולה מיד לאחר מכן.

קרא עוד »

שתפו את המאמר