לעדכונים על פעילויות ואירועים:

חברותא באר-שבע: מפגש ראש חודש!

חברותא - הקבוצה הדרומית
חברותא – הקבוצה הדרומית

אז מתי זה קורה?

יום שלישי, ג' תמוז, ה-11 ליוני בשעה 20:30

מה להביא?

את עצמך וחברים שעשויים להיות מעוניינים. ואפשר גם להביא משהו לאכול או לשתות (במגבלות הכשרות כמובן…).

מי המארגנים?

חברים פעילים בחברותא הארצית, שמונו להוביל את התא של באר-שבע והסביבה.

ומה אם אני בארון?

הארוע מתקיים בדירה פרטית, במקום ניטרלי לגמרי. אף אחד לא יכול לשייך את המקום לפעילות של חברותא.

אני ארגיש לא נוח, אני לא מכיר שם אף אחד. או יותר גרוע, מה אם אני אפגוש שם מישהו שמכיר אותי?

אין בעיה. המקום הינו מרחב בטוח ומקבל, אנו לא שופטים אף אחד. המפגש דיסקרטי ופתוח רק לחברי חברותא. הרי כל מי שבא נמצא באותו מצב ועם אותם פחדיםכמו שלך – אז בוא להכיר חברים חדשים… 🙂

בוא בשמחה לפגוש אותנו בחברותא, ולהכיר את הקהילה הדתית של באר-שבע והסביבה.

אתה לא צריך להתמודד לבד עם מי שאתה, בגלל שאתה לא לבד – אנחנו כאן בשבילך.

מחכים לכם,

עמי ונ'

לאירוע בפייסבוק

HavrutaBe'erSheva is proud to announce our monthly Rosh Hodesh parties.

Once a month around Rosh Hodesh we'll meet at Ami Pomerantz's house in Be'erSheva.
We'll eat, drink, talk and get to know the Be'erSheva Gay and Bi religious and religious affiliated southern crowd.

So when is this happening?
On Tuesday, June 11th at ….street, Be'erSheva.

What should I bring?
Yourselves, friends who may be interested, and any Nosh if you feel like it.

Who are the organizers?
The organizers are active members of Havruta, sponsored by Havruta to run the southern group.

What if I'm in the closet?
The Rosh Hodesh party is being taken place at Ami's house so that it's completely neutral and nobody could affiliate you or your friends with the meet.

I feel uncomfortable, I won't know anybody there, or worse, I'm afraid someone there might recognize me.
This is a safe and welcoming environment, we don't judge and those who come, also are arriving with the same fears and will be welcoming as well.

So we welcome you all to come and get to meet us, Havruta and possibly get to know some of the other southern religious crowd.

You don't need to deal with who you are alone, cause you are not alone, you have each other and you have us.

Ami and N.

Facebook event

montagne jeunesse face masks, hockey helmet with visor face shield, lapcos face masks reddit, 3m respirator cartridge color chart, n95 vs n100 respirator dust mask, glasses friendly winter face mask, line trimmer face shield, what happenz if you leave a face mask on overnight, disposable mask for face, mask respirator best, allergist miami, does osha require face shield and goggles when using cut off saw, surgical face mask reddit, will dust mask protect against silica dust, how to choose lush face mask, where to buy an n95 mask, how to measure your face to make a 3d printed mask, coronavirus single strand, metallic medical face mask, through how many uses does a respirator cartride last, coldweather face mask with eye andmouth holes, spf face mask, 3m products clear mask for cars at oreilly, 3m face mask review, stocking masks for winter face, kaolin in face masks, at home acne face mask, 3m n95 mask, where to buy the face masks panda, half mask respirator pel, baseball helmet face shield for under armor helmet, half respirator, sa fishing face shield deals, homemade face masks for blackheads and oily skin, korean surgical mask white, fantasy half face mask, what type of face mask for acne, cpap mask dust bag, half face respirator review, what is the purple cartridges 7093 on a respirator, covid 19 private loan information,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.