חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ

תעשיית השנאה בישראל מצאה לה מטרה חדשה – הקהילה הטרנסית- ועשתה קופי פייסט לשיח האוונגליסטי והשמרעני בארה"ב.

תעשיית השנאה בישראל מצאה לה מטרה חדשה – הקהילה הטרנסית- ועשתה קופי פייסט לשיח האוונגליסטי והשמרעני בארה"ב. כוכבת השיח המקומי היא טל קרויטרו, מומחית מטעם עצמה לקהילה הטרנסית, שמקדישה את חייה בזמן האחרון למלחמת בקהילה הטרנסית. לא באג'נדה, אלא באנשים ונשים. על מי היא "מגינה" לכאורה? לא ברור, שכן יש רק מרואיין אחד בעילום שם בכתבה, המגיע מישראל. הרבה פייק יש בכתבה, אבל אין לתמוה על כך; רועי אהרוני, עורך התעמולון של ערוץ התעמולה הלהט"בפובי, היה סגן עורך ב"עולם קטן, עלון המקפיד לא לפספס אף שבוע בלי הוצאת דיבה על לה"טבים.
בדומה לשקרים על המרה, איננו מתרשמים משקרים על הקהילה הטרנסית. נסתפק רק שלמול קריאתם של הרשעים "פן ירבה" על הקהילה שלנו, למען ענותה בסבלותנו, נציגי הארגונים הטרנסיים נפגשו עם נשיא המדינה לראשונה, לרגל יום הנראות הטרנסי, בבחינת "כן ירבה". ממש לכבוד פסח. הקב"ה יצילנו מידם, ולא יחרץ כלב לשונו.

שלום צ’אט ג’י פי טי, תוכלי לספר לי בבקשה מהי הומופוביה?

כמו שצ’אט ג’י פי טי אמרה, יש קשר מובהק בין דתות לבין הומופוביה. ספציפית, יש קשר מובהק בין היהדות לבין הומופוביה. לפני כשנה פרסמתי ב”התקופה” את המסה “כה אהבו חכמינו”, שעסקה בדרך שבה היהדות המסורתית פירשה את סיפור רבי יוחנן וריש לקיש בנהר הירדן. משפט הפתיחה הפלרטטני של ריש לקיש: “יופיך לנשים”, שאותו ניתן להבין בקלות כ”אתה יפה כמו בחורה” פורש לאורך ההיסטוריה היהודית כ”חשבתי שאתה אישה”, כי לא ייתכן שדמות נכבדה כל כך, הנמנית על חבורת הרבנים המכונה “חז”ל”, תהיה אדם שנמשך לגבר. אבל הסיפור קורע הלב של שני החכמים הוא סיפור אהבה רומנטי, ועוד כזה שנגמר בטרגדיה, אולי כדי להזהיר את מי ששוקל להתאהב בגבר.

קרא עוד »

יום הבחירות

מה יעשה אדם הרוצה לרסן את מערכת המשפט, להעלות את המיסוי על עשירים, להנהיג את שיטת השוברים במערכת החינוך, לתת לכל אדם תחת שלטון ישראל זכות הצבעה לפרלמנט, אך למסד בחוק את זהותה התרבותית היהודית העברית של המדינה, כך שהיא תתמוך כלכלית במוסדות תרבותיים תורניים בלי קשר לחלקם באוכלוסייה של יהודים שומרי מצוות? היש לאדם כזה מפלגה להצביע לה? בעייתו שלו ובעייתו של הלהט"ב הדתי אינן שונות מבחינה פוליטית כלל וכלל

קרא עוד »

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר