חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

וכאשר יענו אותו כן ירבה וכן יפרוץ

תעשיית השנאה בישראל מצאה לה מטרה חדשה – הקהילה הטרנסית- ועשתה קופי פייסט לשיח האוונגליסטי והשמרעני בארה"ב.

תעשיית השנאה בישראל מצאה לה מטרה חדשה – הקהילה הטרנסית- ועשתה קופי פייסט לשיח האוונגליסטי והשמרעני בארה"ב. כוכבת השיח המקומי היא טל קרויטרו, מומחית מטעם עצמה לקהילה הטרנסית, שמקדישה את חייה בזמן האחרון למלחמת בקהילה הטרנסית. לא באג'נדה, אלא באנשים ונשים. על מי היא "מגינה" לכאורה? לא ברור, שכן יש רק מרואיין אחד בעילום שם בכתבה, המגיע מישראל. הרבה פייק יש בכתבה, אבל אין לתמוה על כך; רועי אהרוני, עורך התעמולון של ערוץ התעמולה הלהט"בפובי, היה סגן עורך ב"עולם קטן, עלון המקפיד לא לפספס אף שבוע בלי הוצאת דיבה על לה"טבים.
בדומה לשקרים על המרה, איננו מתרשמים משקרים על הקהילה הטרנסית. נסתפק רק שלמול קריאתם של הרשעים "פן ירבה" על הקהילה שלנו, למען ענותה בסבלותנו, נציגי הארגונים הטרנסיים נפגשו עם נשיא המדינה לראשונה, לרגל יום הנראות הטרנסי, בבחינת "כן ירבה". ממש לכבוד פסח. הקב"ה יצילנו מידם, ולא יחרץ כלב לשונו.

אבא יוצא מהארון.

פעם חשבתי שלאבא זה הדבר הכי נורא בעולם. אבל עכשיו, זה אצלי וזה הבן שלי. וזה לגמרי בסדר.

קרא עוד »

חורבן, כמו פורקן הוא תוצר של פעולה מתמשכת, הוא לא קורה מעצמו יום אחד

לכל אחד מאיתנו יש איזו ארץ מובטחת, נחלה שאליה הוא שואף להגיע בה למנוחה, לפחות בדמיון. אף אחד לא מבטיח לנו שהדרך לשם תהיה קלה. כל אחד יתמודד בדרך עם יציאה ממצרים. לשלוח מרגלים קצת יותר קשה לנו, אבל כמעט כולנו זוכים להבלחות של החיים להם אנחנו מייחלים. פעמים רבות שיתקוף אותנו הפחד בנקודות האלה וזו משימה קשה לא להוציא דיבת התמונת עתיד הזו רעה, לא להגיע לבכית חנם.

קרא עוד »

"דע שאתה חשוב בעולם הזה"

בפעם הראשונה שסיפרתי להורים שלי שאני טרנסג'נדר, אימא שלי קצת הייתה בשוק אבל אבא שלי הוא הראשון שקיבל. לצערי הרב אבא שלי כבר לא איתנו, והרגשתי מאוד בודד. מכאן התחיל הרצון שלי להתחזק בדת ובאמונה, באתי מבית חילוני אז להתחיל כזה תהליך לבד זה לא כל כך פשוט כמו שזה נראה. 

קרא עוד »

קוויריות במחשכים

הרכבת גולשת לתחנה ואני עולה, ושוב תפילה קטנה שאלוהים יעזור לי עם הנוער הירושלמי הקט הזה שלא חטא כי לא ראה קוויריות או שלא חטא שהסתובב ביום חמישי אחד במרכז העיר ונתקל בי. שאלוהים יעזור.

קרא עוד »

עמי ידע מאיפה הוא בא.

עמי ידע לאן הוא הולך. לכל מקום אליו פנה עשה זאת בחיוך נעים ובפנים קורנות. קולו שקט, צנוע, שיחתו נעימה. עמי בנה לו בית מלא באהבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר