חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

והפעם תביעת ענק נגד חברותא סביב פרשת הילד הדתי מגבעת שמואל

פרשת הילד הדתי מגבעת שמואל מסתעפת שוב, והפעם תביעת ענק נגד חברותא, סביב מעורבותנו בפרשה.

פרשת הילד הדתי מגבעת שמואל מסתעפת שוב, והפעם תביעת ענק נגד חברותא, סביב מעורבותנו בפרשה. אנו מבהירים בזאת ללובי השנאה, לאחר ההפסד הצורב שנחלו אנשיו השבוע בתביעה נגד הילד בבית המשפט, שאנחנו נמשיך ונדאג שיהיה טוב לילד הזה. נמשיך לומר את האמת, אנחנו לא מפחדים מתביעות השתקה, עברנו את פרעה ובע"ה נעבור גם את זה. ועוד הבהרה ללובי השנאה: מאוד צבוע ליבב על השתקת קולות אנטי להט"ביים, ואז לנסות ולהשתיק קולות להט"ביים. ה-לו, להתעורר שם!

(צילום מסך של אתר סרוגים)

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל. זה אף פעם לא היה עניין גדול מבחינתי, פשוט בגיל מסוים הבנתי שקוראים לזה להיות שמאלי, ושרוב בני האדם משתמשים ביד ימין.

קרא עוד »

הרב זיני במכתב הפתוח שלו לא קובל רק על עצם הפיצוי, וטוען שלוש טענות: בטחונית, פוליטית ואמונית.

משפחות שכולות מקבלות ליווי ועזרה מרגע שנודע שיקירן נפגע. הברית הקושרת את העורף לחזית לא ניתקת כשהחייל בחזית נפגע. אפשר לקרוא לזה חוב מוסרי. אולי זה חוב מסוג אחר. החוב הוא ביחס לאנשים הקרובים שהקריבו את היקר להם, למעננו, למען המדינה ואזרחיה. אם בני זוג בחרו לחיות את חייהם הזוגיים ללא מיסוד כהלכה, יכולה להיות לכך אחת משתי משמעויות:

קרא עוד »

שתפו את המאמר