חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

והפעם תביעת ענק נגד חברותא סביב פרשת הילד הדתי מגבעת שמואל

פרשת הילד הדתי מגבעת שמואל מסתעפת שוב, והפעם תביעת ענק נגד חברותא, סביב מעורבותנו בפרשה.

פרשת הילד הדתי מגבעת שמואל מסתעפת שוב, והפעם תביעת ענק נגד חברותא, סביב מעורבותנו בפרשה. אנו מבהירים בזאת ללובי השנאה, לאחר ההפסד הצורב שנחלו אנשיו השבוע בתביעה נגד הילד בבית המשפט, שאנחנו נמשיך ונדאג שיהיה טוב לילד הזה. נמשיך לומר את האמת, אנחנו לא מפחדים מתביעות השתקה, עברנו את פרעה ובע"ה נעבור גם את זה. ועוד הבהרה ללובי השנאה: מאוד צבוע ליבב על השתקת קולות אנטי להט"ביים, ואז לנסות ולהשתיק קולות להט"ביים. ה-לו, להתעורר שם!

(צילום מסך של אתר סרוגים)

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

דיספוריה היא אמיתית

דיספוריה היא אמיתית.
לפעמים פשוט לוקח חיים שלמים בשביל להבין אותה. ולקרוא לה בשם.

קרא עוד »

חברותא לעולם תהיה עבורכם.ן בית

מאמר זה הוא צפירת הרגעה בכל חלקי הדיגיטל שלנו. במידה ובמהלך קריאת שורות אלה יתרחש אירוע איומי ממשי תשמע צפירה כפולה מיד לאחר מכן.

קרא עוד »

מה זאת אהבה?

יש משהו ברגש הזה שלא ניתן להגדרה. משהו מסתורי, ממגנט, לא חד משמעי. הוא תופס צורה, משתנה, מתעצב לאורך הזמן והחיים, לובש מראות וצבעים שונים.
אבל יותר מהכל, הוא תמיד שם.

קרא עוד »

באנו חושך לגרש

במשך תקופה ארוכה חשבתי שהקולות בראש שלי, אותם קולות שאמרו לי שאני טעות, שאני מקולקל, שאני לא ראוי לאהבה – הם האור, ואני החושך.

קרא עוד »

שתפו את המאמר