חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הרב זלמן מלמד: "האוֹכֶל גורם להומוסקסואליות"

הרב זלמן הסביר לתלמידיו את הסיבה שבדור שלנו הנטייה ההומוסקסואלית מתפתחת הרבה יותר ומתפשטת בטבע ואת הסיבה שגברים נהיים יותר בטבע של נשים ולהפך: "אומרים שזה האוכל גורם את זה" * תגובת חברותא לדברים: "כשמדובר בהכשר לשוקולד - רבנים לומדים את הסוגיה לעומקה, אבל כשמדובר בהומואים - רבנים מזלזלים"
tanya26_zm
הרב זלמן מלמד: "האוכל גורם להומוסקסואליות"

בשיחה עם תלמידיו על פרשת הרב אלון, אמר הרב זלמן ברוך מלמד, ראש ישיבת בית אל, רב היישוב בית אל ב' והאחראי על ערוץ 7, השווה הרב את הסיבה להשמנה לסיבה להומוסקסואליות. לדבריו "בסוג החולשה שאנו מדברים (נטייתו של הרב אלון) היא בוודאי מתפתחת בדור שלנו והיא הרבה יותר מתפשטת גם בטבע, מפני שבכלל יש בזמן האחרון… הנשים הם נהיות יותר בטבע של גברים, והגברים נהיים יותר בטבע של נשים. זה מציאות. ואומרים שזה האוכל גורם את זה. או כל מיני גורמים. החוקרים אומרים שיש כל מיני גורמים שגורמים את התופעה הזו, שבעצם מִטשטשים הגבולות קצת, ולכן יש גברים שסובלים מזה שיש להם נטיות נשיות, ויש גם נשים כאלה". את הדברים חשף עידן יוסף באתר news1.

דבריו אלו של הרב מלמד מצטרפות לביטויי בורות אחרים שהושמעו בזמן האחרון, כגון חשיפת חברותא את דבריו של הרב זמיר כהן ולפיהם הומואים מתאבדים כי אינם יפים או חשיפת חברותא את דבריו של הרב פרומן כי יש לשבת שבעה על בת לסבית.

תגובת חברותא לדברים של הרב מלמד:
"מעניין שכשמדובר בדברים שבנפש האדם, כמו הומוסקסואליות, הרב מלמד ודומיו מסתמכים על 'איכא דאמרי', על 'יש אומרים' ועל שמועות, והם בוחרים להתבטא בהחלטיות ובנחרצות בלי לבדוק את הדברים לאשורם. ואילו כשמדובר בהכשר לשוקולד שוויצרי חדש הם טסים לשוויץ כדי לבדוק את כשרות החומרים, מבצעים בהם בדיקות מעבדה, מסיירים במפעל הייצור, לומדים את הנושא לעומקו, ובסוף התהליך הארוך קובעים אם השוקולד כשר אם לאו. ובמפתיע, כשמדובר בנושא נטייה מינית החורצת גורלות של בני אדם והמשפיעה השפעה ניכרת על חייהם של אנשים – יש רבנים שמעדיפים לזלזל ולהתבטא כלאחר יד.
לרב מלמד ולדומיו אנו קוראים ללמוד את הנושא על בוריו ורק אחר כך להתבטא. ואם הרבנים עסוקים כל כך בדברים שברומו של עולם, כמו הכשר לנוזל הניקוי הכלים החדש של סנו, שלכל הפחות יאמצו את אמירת חז"ל 'למד לשונך לומר איני יודע שמא תתבדה ותֵאָחֵז' (ברכות ד ע"ב)".

לבד וביחד על קינג ג'ורג'

צעדתי לאט על קינג ג'ורג'. התעייפתי מאוד, אפילו מהאינטרקציות הקטנות עם האנשים בחמ"ל הצפוף. לפחות מזג האוויר בחוץ קצת התקרר.

קרא עוד »

קוויריות במחשכים

הרכבת גולשת לתחנה ואני עולה, ושוב תפילה קטנה שאלוהים יעזור לי עם הנוער הירושלמי הקט הזה שלא חטא כי לא ראה קוויריות או שלא חטא שהסתובב ביום חמישי אחד במרכז העיר ונתקל בי. שאלוהים יעזור.

קרא עוד »

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

בעוד 10 ימים אעמוד מתחת לחופה…

5 שנים אחרי שנתתי בפעם הראשונה לאמת לצאת לי מבין השפתיים, ו-4 וחצי שנים אחרי שהכרתי את מי שילווה אותי ביתר מסע היציאה, ובעוד הרבה מסעות בעתיד ב״ה, ומעניק לי אושר שלא הייתי יכול אפילו לחלום עליו מתוך הארון – החלום הזה הפך למשאלה ולציפייה כמעט הכי גדולה שלי. שני רק למשפחה שאני כבר מת להקים איתו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר