חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הרב זלמן מלמד: "האוֹכֶל גורם להומוסקסואליות"

הרב זלמן הסביר לתלמידיו את הסיבה שבדור שלנו הנטייה ההומוסקסואלית מתפתחת הרבה יותר ומתפשטת בטבע ואת הסיבה שגברים נהיים יותר בטבע של נשים ולהפך: "אומרים שזה האוכל גורם את זה" * תגובת חברותא לדברים: "כשמדובר בהכשר לשוקולד - רבנים לומדים את הסוגיה לעומקה, אבל כשמדובר בהומואים - רבנים מזלזלים"
tanya26_zm
הרב זלמן מלמד: "האוכל גורם להומוסקסואליות"

בשיחה עם תלמידיו על פרשת הרב אלון, אמר הרב זלמן ברוך מלמד, ראש ישיבת בית אל, רב היישוב בית אל ב' והאחראי על ערוץ 7, השווה הרב את הסיבה להשמנה לסיבה להומוסקסואליות. לדבריו "בסוג החולשה שאנו מדברים (נטייתו של הרב אלון) היא בוודאי מתפתחת בדור שלנו והיא הרבה יותר מתפשטת גם בטבע, מפני שבכלל יש בזמן האחרון… הנשים הם נהיות יותר בטבע של גברים, והגברים נהיים יותר בטבע של נשים. זה מציאות. ואומרים שזה האוכל גורם את זה. או כל מיני גורמים. החוקרים אומרים שיש כל מיני גורמים שגורמים את התופעה הזו, שבעצם מִטשטשים הגבולות קצת, ולכן יש גברים שסובלים מזה שיש להם נטיות נשיות, ויש גם נשים כאלה". את הדברים חשף עידן יוסף באתר news1.

דבריו אלו של הרב מלמד מצטרפות לביטויי בורות אחרים שהושמעו בזמן האחרון, כגון חשיפת חברותא את דבריו של הרב זמיר כהן ולפיהם הומואים מתאבדים כי אינם יפים או חשיפת חברותא את דבריו של הרב פרומן כי יש לשבת שבעה על בת לסבית.

תגובת חברותא לדברים של הרב מלמד:
"מעניין שכשמדובר בדברים שבנפש האדם, כמו הומוסקסואליות, הרב מלמד ודומיו מסתמכים על 'איכא דאמרי', על 'יש אומרים' ועל שמועות, והם בוחרים להתבטא בהחלטיות ובנחרצות בלי לבדוק את הדברים לאשורם. ואילו כשמדובר בהכשר לשוקולד שוויצרי חדש הם טסים לשוויץ כדי לבדוק את כשרות החומרים, מבצעים בהם בדיקות מעבדה, מסיירים במפעל הייצור, לומדים את הנושא לעומקו, ובסוף התהליך הארוך קובעים אם השוקולד כשר אם לאו. ובמפתיע, כשמדובר בנושא נטייה מינית החורצת גורלות של בני אדם והמשפיעה השפעה ניכרת על חייהם של אנשים – יש רבנים שמעדיפים לזלזל ולהתבטא כלאחר יד.
לרב מלמד ולדומיו אנו קוראים ללמוד את הנושא על בוריו ורק אחר כך להתבטא. ואם הרבנים עסוקים כל כך בדברים שברומו של עולם, כמו הכשר לנוזל הניקוי הכלים החדש של סנו, שלכל הפחות יאמצו את אמירת חז"ל 'למד לשונך לומר איני יודע שמא תתבדה ותֵאָחֵז' (ברכות ד ע"ב)".

את שאהבה נפשי

"את שאהבה נפשי" הוא מחזה שכתב איתי סגל, שעיקר עלילתו עוסקת בפיגוע בברנוער ובטיפולי המרה. בלב ההצגה יהונתן, בחור צעיר מיישוב דתי שנפגע בפיגוע ונדרש להתמודד עם החשיפה בפני משפחתו בעקבותיו.

קרא עוד »

זו הבשורה?

גדלתי על ברכי הציונות הדתית. אני מאמין גדול בערכיה, משוכנע שיש שם אמת גדולה, רחבה ומאירה. יש שם חיבור מפרה בין תורה וחיים, בין חומר ורוח, בין ערכי הנצח להוויה המתחדשת.

קרא עוד »

למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

לאחר הרבה שאלות מהרבה מכרים/ות, חברות/ים ובנות/י משפחה, ושנים ארוכות אחרי שחשבתי שהדברים האלה כבר ברורים לכולן/ם, אני מציע תשובות לשאלות:
למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

קרא עוד »

שתפו את המאמר