הרב זלמן מלמד: "האוֹכֶל גורם להומוסקסואליות"

הרב זלמן הסביר לתלמידיו את הסיבה שבדור שלנו הנטייה ההומוסקסואלית מתפתחת הרבה יותר ומתפשטת בטבע ואת הסיבה שגברים נהיים יותר בטבע של נשים ולהפך: "אומרים שזה האוכל גורם את זה" * תגובת חברותא לדברים: "כשמדובר בהכשר לשוקולד - רבנים לומדים את הסוגיה לעומקה, אבל כשמדובר בהומואים - רבנים מזלזלים"
tanya26_zm
הרב זלמן מלמד: "האוכל גורם להומוסקסואליות"

בשיחה עם תלמידיו על פרשת הרב אלון, אמר הרב זלמן ברוך מלמד, ראש ישיבת בית אל, רב היישוב בית אל ב' והאחראי על ערוץ 7, השווה הרב את הסיבה להשמנה לסיבה להומוסקסואליות. לדבריו "בסוג החולשה שאנו מדברים (נטייתו של הרב אלון) היא בוודאי מתפתחת בדור שלנו והיא הרבה יותר מתפשטת גם בטבע, מפני שבכלל יש בזמן האחרון… הנשים הם נהיות יותר בטבע של גברים, והגברים נהיים יותר בטבע של נשים. זה מציאות. ואומרים שזה האוכל גורם את זה. או כל מיני גורמים. החוקרים אומרים שיש כל מיני גורמים שגורמים את התופעה הזו, שבעצם מִטשטשים הגבולות קצת, ולכן יש גברים שסובלים מזה שיש להם נטיות נשיות, ויש גם נשים כאלה". את הדברים חשף עידן יוסף באתר news1.

דבריו אלו של הרב מלמד מצטרפות לביטויי בורות אחרים שהושמעו בזמן האחרון, כגון חשיפת חברותא את דבריו של הרב זמיר כהן ולפיהם הומואים מתאבדים כי אינם יפים או חשיפת חברותא את דבריו של הרב פרומן כי יש לשבת שבעה על בת לסבית.

תגובת חברותא לדברים של הרב מלמד:
"מעניין שכשמדובר בדברים שבנפש האדם, כמו הומוסקסואליות, הרב מלמד ודומיו מסתמכים על 'איכא דאמרי', על 'יש אומרים' ועל שמועות, והם בוחרים להתבטא בהחלטיות ובנחרצות בלי לבדוק את הדברים לאשורם. ואילו כשמדובר בהכשר לשוקולד שוויצרי חדש הם טסים לשוויץ כדי לבדוק את כשרות החומרים, מבצעים בהם בדיקות מעבדה, מסיירים במפעל הייצור, לומדים את הנושא לעומקו, ובסוף התהליך הארוך קובעים אם השוקולד כשר אם לאו. ובמפתיע, כשמדובר בנושא נטייה מינית החורצת גורלות של בני אדם והמשפיעה השפעה ניכרת על חייהם של אנשים – יש רבנים שמעדיפים לזלזל ולהתבטא כלאחר יד.
לרב מלמד ולדומיו אנו קוראים ללמוד את הנושא על בוריו ורק אחר כך להתבטא. ואם הרבנים עסוקים כל כך בדברים שברומו של עולם, כמו הכשר לנוזל הניקוי הכלים החדש של סנו, שלכל הפחות יאמצו את אמירת חז"ל 'למד לשונך לומר איני יודע שמא תתבדה ותֵאָחֵז' (ברכות ד ע"ב)".

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

17 תגובות

 1. איני רואה איך הנער ההומו או הבחורה הלסבית או הטרנס בבית אל מפיקים משהו מדברי רבם.
  אז איך עוזרים להם?
  יש קו תמיכה בטלפון: 077-5141321.
  אנשי חינוך שבודאי מבינים את האחריות המוטלת על כתפיהם, מוזמנים לפנות ל"שבל- שהכל ברא לכבודו" וללמוד מה עוברים תלמידיהם וכיצד ניתן לסייע להם.
  shovalgroup@gmail.com
  https://www.shovalgroup.org

 2. כמה שטויות בכתבה אחת ….
  אני חי בשלום ומחוץ לארון חיים שלמים ומאושרים. לא דופק חשבון לאף אחד!!
  אני כבר כמה שנים לא שייך למחנה של הד"לים, שהפרשייה הזאת הביאה את המיאוס ממכם ומההנהגה שלכם לרמות שלא יאמנו.
  אני בז בכל ליבי לאוטיניג שעשיתם לרב שלכם. (זה לא מקובל בקהילה החילונית, אצלכם זה כנראה הבון-טון) ברור לי שזה היה חיסול חשבונות פרטי, מתוך קנאות וצרות עין בהצלחה שלו (שחצתה מיגזרים). אין ולא יהיה לכם מנהיג בדמותו של הרב אילון גם בעוד 100 שנה.
  תמשיכו לחיות בגטאות שלכם, ל"התנחל בלבבות" של עצמכם, להטיף לכולם מסביב, להיות תמיד צודקים!

 3. רבנים ונטיות.

  לאור כל ההומופוביה של חלק מרבני הציבור הזה, התחלתי לאחרונה לדרג לעצמי את יחסי אל אותם רבנים, על פי התיחסותם לקהילה הלטבי"ת. ככל שהבורות והאטימות גדולים יותר, כך הדירוג נמוך יותר.

 4. יכול להיות שהורמונים נשיים משפיעים על עובר זכרי וההפך או שהם משפיעים על ילד בגיל ההתפתחות.

  אף אחד לא מבטיח שיום אחד לא נגלה שזו בורתם של הורים שנתנו לילדיהם בגיל הרך מאכלים עתירים הורמונים נשיים. אחרי הכל, אם אנחנו ישרים, אי אפשר לפסול את הדעה המוצעת הזאת

 5. זה לא סוד שאולי אלו מאכלים עתירי הורמונים נשיים שניתנים לתינוקות שמפתחים את הנטייה אם היא גנטית, למשל, כשניתן לתינוק זכרי מאכל עתיר הורמונים נשיים במשך תקופה ארוכה או ההפך.

  אי אפשר לפסול שזה אחד הגורמים.

 6. זה לא סוד שאולי אלו מאכלים עתירי הורמונים נשיים שניתנים לתינוקות שמפתחים את הנטייה אם היא גנטית, למשל, כשניתן לתינוק זכרי מאכל עתיר הורמונים נשיים במשך תקופה ארוכה או ההפך.

  אי אפשר לפסול שזה אחד הגורמים.

 7. אוכל ונטיות??

  חברה … נו… קצת רצינות. אוכל ונטיות? עד לרגע זה עד כמה שידוע לי המדע טרם מצא קשר בין מה שהתינוק אוכל לבין נטיותיו המיניות. מה שהמדע כן מצא הוא שיש הבדל בין מוחו של הומוסקסואל לבין מוחו של סטרייט. כלומר שהאדם נולד עם נטייתו המינית מבלי כל יכולת להשפיע עליו. מוטב היה לו הרב מלמד לא היה מנכס לעצמו עמדה מדעית מבלי בדיקה מוקדמת של העובדות. ובתיאבון לכל עם ישראל. מרדכי עבדיאל.

 8. לא משנה מה הייתה הכוונה, ולא נראה לי שהרב מלמד התכוון לפגוע הוהמואים. בכל מקרה אנחנו מצפים מרבנים שיאמרו דברי טעם. הדיעה שהרב מצטט כאן היא פשוט הזויה. אנשים הופכים להומואים בגלל המזון?! נו, באמת. אנחנו מרגישים שרבנים אומרים לעצמם "טוב זה ממילא הומואים, אז אפשר להגיד מה שנראה לי, למי בכלל איכפת" ואנחנו חושבים שזה לא ככה- לנו מאוד איכפת מה אומרים הרבנים שלנו, זה נוגע לחיים שלנו. וכשאנחנו מרגישים שמביעים בנושא שלנו עמדות שהם – איך להגיד בעדינות- לא הכי חכמות זה פוגע בנו כי זה מקרין זלזול בנו מצד הרבנים שלנו. כאילו הנושא לא ממש חשוב ואפשר להגיד סתם שטויות. זה הכל.

 9. שהומו דתי יחליט לקרוא לאמירות הרב בנושא הומוסקסואליות בורות ומנגד יחשוב שאת יונה בלע לוויתן שהקיא אותו בדיוטי פרי בנינווה.
  באיזו נקודה בדיוק אתם בוחרים להקשיב להגיון ולא לרב? הרב צודק עד שמדובר בכם?

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *