חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הרב ארל'ה הראל על רבנים ומחנכים שפוגעים בהומואים – וידאו

הרב ארלה הראל פותח את כנס חברותא והלל: "כל רב בישראל צריך למחות נגד אותם רבנים המדברים על נושא שאינם מבינים בו ומעולם לא הוכשרו להתמודד איתו... הנזקים שהם עושים נוראים ואיומים וצריכה להיות פה מחאה מאוד מאוד חריפה"

"כל רב בישראל צריך למחות נגד אותם אנשים חנטרישים שבשם ההלכה פוגעים באנשים אחרים ומנצלים תמימות…מדברים על נושא שאינם מבינים בו…כמעט כל הרבנים שאני מכיר לא הוכשרו מעולם להתמודד עם הומוסקסואליות, הם לא מבינים בזהו שום דבר…הנזקים שהם עושים נוראים ואיומים והמחאה שצריכה להיו פה היא מחאה מאוד מאוד חריפה" – כך הרב ארלה הראל בחר לפתוח את כנס חברותא והלל.

'חברותא – הומואים דתיים' וארגון הסטודנטים הלל, הפיקו כנס בהשתתפות הרב בני לאו, הרב ארלה הראל, עו"ד יהושוע גורטלר מארגון חברותא, בת עמי נוימאיר מארגון 'בת קול – לסביות דתיות' ויקיר אנגלנדר ממרכז סכוליון באוניברסיטה העברית.
זו פעם ראשונה שבה רבנים מופיעים בכנס פומבי לצד הומואים ולסביות ומדברים מול קהל על הנושא בשיח פתוח.
הערב התחיל בהקרנת הסרט "ואהבת" בבימויו של חיים אלבום מחברותא.
הרב בני לאו נתן דרשה לאחר הסרט.
לאחר מכן התקיים פאנל שקטע ממנו אנחנו מביאים כאן.
הדובר הוא הרב ארלה הראל העוסק בנושא הומוסקסואליות גברית ועומד מאחורי ארגון המציע טיפולי המרה להומואים, וכן יזם בעצמו מיזם שידוכי הומואים ללסביות אותו הוא מקדם באמצעות אותו הארגון.
בהמשך הערב יתייחס הרב ארלה הראל לנושא טיפולי המרה ואף ייענה על ידי יהושע גורטלר מחברותא.

הרב ארלה הראל פותח כאן את הפאנל בהתייחסו לסרט ואהבת שהוקרן בתחילת הערב, ובוחר לדבר נגד הומופוביה ובורות של רבנים.

1730 respirator, hdx respirator mask n95, rice flour and hibiscus powder face mask diy, sexylook face masks taiwan or japanese, supplied air systems, how long does feline coronavirus survive, daiso face mask, how get turmeric mask off face, how to protect your pet from covid 19, scott escape respirator, n95 respirator mask with cartridge, homemade face masks without avocado, niosh dust mask ratings, 40k primer what respirator to use, happy sad face masks, guy in surgical mask youtube, 3m respirator medical evaluations, how to make face masks for halloween, 3m half mask size guide, dust mask replacable filters, where to buy peach and lily face masks, snow face shield goggles weathershields, cthulhu face mask, huntsman face shield replacement for 1854, will a surgical mask help with smoke, removing a tied surgical mask, how to wear paint removal respirator, does respirator work with painters spray sock, 3m abestos mask full face, trend micro dust mask, respirator flu mask, n95 respirator good for mold, reusable dust mask with designs, disposable heated lavendar eye masks, san jose city hall n95 mask, flesh face mask, can you use face masks when on isotretinoin, rexel pharma plus, how to choose respirator mask, how to make a full face faux leather mask, face mask for rosacea, is rexall a good brand, can you wear surgical mask on bart,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

היום ישבתי במונית של אבא שלי ובכיתי.

אבא שלי הביט בי דרך המראה הקטנה שתלויה במונית שלו, וראיתי לו את זה בעיינים. ראיתי שכאב לו לספר לי על ההוא שקרא לו הומו וירק. חשבתי על זה, מה זה בשביל אבא לילד הומו לשמוע אדם מבוגר אחר מקלל אותו, תוך כדי יריקה, וקורא לו ״יא הומו״

קרא עוד »

שתפו את המאמר