לעדכונים על פעילויות ואירועים:

הרב ארל'ה הראל על רבנים ומחנכים שפוגעים בהומואים – וידאו

"כל רב בישראל צריך למחות נגד אותם אנשים חנטרישים שבשם ההלכה פוגעים באנשים אחרים ומנצלים תמימות…מדברים על נושא שאינם מבינים בו…כמעט כל הרבנים שאני מכיר לא הוכשרו מעולם להתמודד עם הומוסקסואליות, הם לא מבינים בזהו שום דבר…הנזקים שהם עושים נוראים ואיומים והמחאה שצריכה להיו פה היא מחאה מאוד מאוד חריפה" – כך הרב ארלה הראל בחר לפתוח את כנס חברותא והלל.

'חברותא – הומואים דתיים' וארגון הסטודנטים הלל, הפיקו כנס בהשתתפות הרב בני לאו, הרב ארלה הראל, עו"ד יהושוע גורטלר מארגון חברותא, בת עמי נוימאיר מארגון 'בת קול – לסביות דתיות' ויקיר אנגלנדר ממרכז סכוליון באוניברסיטה העברית.
זו פעם ראשונה שבה רבנים מופיעים בכנס פומבי לצד הומואים ולסביות ומדברים מול קהל על הנושא בשיח פתוח.
הערב התחיל בהקרנת הסרט "ואהבת" בבימויו של חיים אלבום מחברותא.
הרב בני לאו נתן דרשה לאחר הסרט.
לאחר מכן התקיים פאנל שקטע ממנו אנחנו מביאים כאן.
הדובר הוא הרב ארלה הראל העוסק בנושא הומוסקסואליות גברית ועומד מאחורי ארגון המציע טיפולי המרה להומואים, וכן יזם בעצמו מיזם שידוכי הומואים ללסביות אותו הוא מקדם באמצעות אותו הארגון.
בהמשך הערב יתייחס הרב ארלה הראל לנושא טיפולי המרה ואף ייענה על ידי יהושע גורטלר מחברותא.

הרב ארלה הראל פותח כאן את הפאנל בהתייחסו לסרט ואהבת שהוקרן בתחילת הערב, ובוחר לדבר נגד הומופוביה ובורות של רבנים.

1730 respirator, hdx respirator mask n95, rice flour and hibiscus powder face mask diy, sexylook face masks taiwan or japanese, supplied air systems, how long does feline coronavirus survive, daiso face mask, how get turmeric mask off face, how to protect your pet from covid 19, scott escape respirator, n95 respirator mask with cartridge, homemade face masks without avocado, niosh dust mask ratings, 40k primer what respirator to use, happy sad face masks, guy in surgical mask youtube, 3m respirator medical evaluations, how to make face masks for halloween, 3m half mask size guide, dust mask replacable filters, where to buy peach and lily face masks, snow face shield goggles weathershields, cthulhu face mask, huntsman face shield replacement for 1854, will a surgical mask help with smoke, removing a tied surgical mask, how to wear paint removal respirator, does respirator work with painters spray sock, 3m abestos mask full face, trend micro dust mask, respirator flu mask, n95 respirator good for mold, reusable dust mask with designs, disposable heated lavendar eye masks, san jose city hall n95 mask, flesh face mask, can you use face masks when on isotretinoin, rexel pharma plus, how to choose respirator mask, how to make a full face faux leather mask, face mask for rosacea, is rexall a good brand, can you wear surgical mask on bart,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.