חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הקשת רמת גן נפגשה לדבר על חשיבות המוזיקה בחיינו כגורם מחבר ולבסוף יצרנו את הפלייליסט של הקבוצה שלנו, שמייצג אותנו ואת מי שאנחנו

פרשנו מחצלות על הדשא, התיישבנו ליד האגם, תחת אורות הפנסים ואחרי שאכלנו שלל מאפים טעימים (הרגשה שלגמרי התגעגעו אליה במהלך החג 😋), התחלנו בפעילות.

הקשת רמת גן נפגשה השבוע בפארק הלאומי לפעילות אינטימית, מרגשת ומשנת אווירה.

פרשנו מחצלות על הדשא, התיישבנו ליד האגם, תחת אורות הפנסים ואחרי שאכלנו שלל מאפים טעימים (הרגשה שלגמרי התגעגעו אליה במהלך החג 😋), התחלנו בפעילות.

פתחנו בסבב מה נשמע, בו כל אחד סיפר על החוויות מהחג והשבוע האחרון.
לאחר מכן דיברנו על נושאים בהם נרצה להעמיק בקבוצה בפעילויות העתידיות שלנו. פרשנו במרכז המעגל שלל נושאים אפשריים, וקיימנו שיח ודיון על הנושאים שחשובים לנו.
בחרנו את שלושת הנושאים המובילים, ופרטנו את תתי הנושאים והפעילויות שנרצה לבצע בהם.
היה מעניין מאוד לשמוע את הדעות המגוונות של חברי הקבוצה, דרך ההסתכלות שלהם והדגשים שלהם על כל אחד מהנושאים.

כחלק מהעמקת הקשר וההיכרות בין המשתתפים, כל אחד מאיתנו שיתף עם הקבוצה את השיר שהכי מייצג אותו, שיר שנוגע בו במקומות הכי חשובים ועמוקים של החיים.
לאחר כל שיר ששמענו סיפרנו בכאב, בגאווה ובדמעות על הקשר המיוחד שלנו לשיר.

דיברנו על חשיבות המוזיקה בחיינו כגורם מחבר ולבסוף יצרנו את הפלייליסט של הקבוצה שלנו, שמייצג אותנו ואת מי שאנחנו, ויהיה שם תמיד בשבילנו כשנרצה להיזכר ולחשוב אחד על השני 🎶

התרגשנו מאוד לשמוע את הסיפורים אחד של השני. אין ספק שיצאנו מהמפגש הזה קרובים מתמיד, בידיעה שהמשפחה שלנו מתחזקת 💪🏼

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

אלה הם ימים קשים לעם שלנו

ונניח לרגע שיש אמת בדבר, ואכן לא מדובר בשנאה. אותם נבחרי ציבור חייבים לזכור שלמילים יש כח. מה אמור לחשוב נער חמום מוח בן 18 כשהוא יושב בבית ומתלבט אם לצאת לרחוב עם לום ולצוד הומואים

קרא עוד »

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר