חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הקשת רמת גן נפגשה לדבר על חשיבות המוזיקה בחיינו כגורם מחבר ולבסוף יצרנו את הפלייליסט של הקבוצה שלנו, שמייצג אותנו ואת מי שאנחנו

פרשנו מחצלות על הדשא, התיישבנו ליד האגם, תחת אורות הפנסים ואחרי שאכלנו שלל מאפים טעימים (הרגשה שלגמרי התגעגעו אליה במהלך החג 😋), התחלנו בפעילות.

הקשת רמת גן נפגשה השבוע בפארק הלאומי לפעילות אינטימית, מרגשת ומשנת אווירה.

פרשנו מחצלות על הדשא, התיישבנו ליד האגם, תחת אורות הפנסים ואחרי שאכלנו שלל מאפים טעימים (הרגשה שלגמרי התגעגעו אליה במהלך החג 😋), התחלנו בפעילות.

פתחנו בסבב מה נשמע, בו כל אחד סיפר על החוויות מהחג והשבוע האחרון.
לאחר מכן דיברנו על נושאים בהם נרצה להעמיק בקבוצה בפעילויות העתידיות שלנו. פרשנו במרכז המעגל שלל נושאים אפשריים, וקיימנו שיח ודיון על הנושאים שחשובים לנו.
בחרנו את שלושת הנושאים המובילים, ופרטנו את תתי הנושאים והפעילויות שנרצה לבצע בהם.
היה מעניין מאוד לשמוע את הדעות המגוונות של חברי הקבוצה, דרך ההסתכלות שלהם והדגשים שלהם על כל אחד מהנושאים.

כחלק מהעמקת הקשר וההיכרות בין המשתתפים, כל אחד מאיתנו שיתף עם הקבוצה את השיר שהכי מייצג אותו, שיר שנוגע בו במקומות הכי חשובים ועמוקים של החיים.
לאחר כל שיר ששמענו סיפרנו בכאב, בגאווה ובדמעות על הקשר המיוחד שלנו לשיר.

דיברנו על חשיבות המוזיקה בחיינו כגורם מחבר ולבסוף יצרנו את הפלייליסט של הקבוצה שלנו, שמייצג אותנו ואת מי שאנחנו, ויהיה שם תמיד בשבילנו כשנרצה להיזכר ולחשוב אחד על השני 🎶

התרגשנו מאוד לשמוע את הסיפורים אחד של השני. אין ספק שיצאנו מהמפגש הזה קרובים מתמיד, בידיעה שהמשפחה שלנו מתחזקת 💪🏼

יציאת מצרים הפרטית שלי

עכשיו כשפסח נגמר אני יכול להגיד שעשיתי יציאת מצרים פרטית משלי. ניקיתי כל פיסת חמץ מהלב, ואני מוכן לשלב הבא. לכל חג ביהדות יש סימן משלו, משהו ללמוד ממנו. הפסח הזה, בערב חג שני של פסח, רגע לפני קריעת ים סוף, ישבנו- עידן, הבנזוג שלי, רועי- חבר שהוא יאחתי על מלא ואני- ויצאנו ביחד ממצרים, כל אחד משלו וכולנו יחדיו.

קרא עוד »

היום יום אחד לעמי.

הוא כתב פוסטים בספירת העומר, על ההיסטוריה היהודית, הגאה והאישית שלו. היום מתחילה ספירה חדשה, למסע הבא של עמי. יהי זכרו ברוך.

קרא עוד »

החלמה מחורבן

ככל שאנשים נמצאים במצב נפשי גרוע יותר, עמידותם ללחצים פוחתת. כשאנשים מדוכאים או סובלים מטראומה ומחרדה – קשה להם יותר להכיל חוסר הסכמה ודעות מגוונות

קרא עוד »

שתפו את המאמר