חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הקשת הסרוגה בחיפה מתכוננת למצעד הגאווה החיפאי

הקשת הסרוגה בחיפה מתכוננת למצעד הגאווה החיפאי

הקשת הסרוגה בחיפה מתכוננת למצעד הגאווה החיפאי🌈

מעטים יודעים שהדברים החשובים באמת נאמרים ומתגלים במינגלינג של שיחות המסדרון בהתכנסות: למשל, מפגש מחודש בין שני מכרים מהעבר או חברים בהווה, סיפור מאחורי הקלעים של הצעת נישואים (אהמ אהמ מזל טוב לגל ורועי לרגל אירוסיהםםם🤩 פוסט נפרד בבקשה. בהול) ופיצוחים של חוק הדתיים השלובים..

אחרי המינגלינג והכיבוד השווה, הגענו לשלב הפעילות. בחלק הראשון נאמרו משפטים הקשורים לסוגיות גאווה ונדרשנו לצעוד (!) ולהתמקם בעמידה בחדר ולבחור כמה אנחנו מזדהים עם האמירה. התפתח תוך כדי דיון על משמעותם של מצעדים וכיצד מייצרים חברה צודקת ומכילה יותר, והאם שינוי לוגו חברה באמת תורם למשהו? היה מעניין לגלות כמה גיוון קיים גם בינינו וכיצד לכל אחד יש מקום.

בשלב השני, התבקשנו בקבוצות קטנות לדרג אירועים שהשפיעו בשנה האחרונה על הקהילה הדתית הגאה. השווינו בין הדירוגים של הקבוצות וגילינו כמה ראוי לברך על התהליכים שהתרחשו ועל המקום שאנחנו נמצאים היום: ביניהם, קיומה של קבוצה חברתית חזקה, איכותית ומגובשת כמונו (אובייקטיבית) המיועדת ללהט"בים על הרצף הדתי ומהווה עבורם כתובת, מקלט ובית.

בשישי הקרוב יתקיים מצעד גאווה בחיפה. אנחנו נהיה שם, ואתם?!

ח"כ סמוטריץ,

לא תכננתי לכתוב, הספיק לי בנתיים להתווכח עם השלטים שלך בכל רחבי הישוב תוך כדי ריצות הבוקר שלי , אבל הבוקר השלטים נעלמו והמילים מתפרצות לי החוצה, מבקשות להשמיע קול , קול של רבות ורבים שפגשתי בשנים האחרונות במסגרת תפקידיי ועיסוקיי.

קרא עוד »

"חבל שלא הצלחת להתאבד."

"חבל שלא הצלחת להתאבד."
אלו המילים האחרונות שאבא שלי אמר לי מאז שיצאתי בפניו מהארון בתור טרנסית. את אותו הלילה לא העברתי בבית.

קרא עוד »

כמה ממכם בעד דברים רעים?

כלומר, לא דברים שנויים במחלוקת, פשוט דברים רעים. התשובה, אני מקווה בכל אופן, היא אף אחד, אף אחד לא בעד מה שרע וכולנו מנסים לצדד בטוב. ובכן, ניתן להסיק מכאן שלהיות בעד מה שטוב ולהתנגד לרע זה דבר משותף (כמעט) לכל האנושות – ולכן זה לא אומר הרבה. אני מציע לעשות את אותו התרגיל עם הומופובים. כמה ממכם בעד טיפולי המרה?

קרא עוד »

שתפו את המאמר