חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הקרנה מיוחדת של הסרט "בעילום שם"

הסרט עוסק במאבקו של אודי, שנפצע במהלך הרצח בבברנוער כשהיה רק בן 16, לקבלה והשלמה עם סיפור חייו מול משפחתו - 13 שנה אחרי.

בשבוע שעבר נפגשו קבוצת שורשים חיפה וקבוצת הקשת הסרוגה בחיפה להקרנה מיוחדת של הסרט "בעילום שם". הסרט עוסק במאבקו של אודי, שנפצע במהלך הרצח בבברנוער כשהיה רק בן 16, לקבלה והשלמה עם סיפור חייו מול משפחתו – 13 שנה אחרי.

לאחר הסרט קיימנו שיחה עם היוצרים על אירועי הסרט והתחושות שעלו מהצפייה בו. חברי הקבוצות שיתפו נקודות הזדהות שמצאו עם הסרט מהסיפורים האישיים שלהם – על החיים בארון, ההסתרה מהמשפחה והחששות לצאת לעולם עם הסוד – ושמעו מהיוצרים הרחבה על חלק מהאירועים המוצגים בסרט.

היה ערב מרגש ומעצים.

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״

משהו קטן על ״סערת הדוריטוס״ (לא זאת שבקיבה שלי במקום ארוחת ערב פעמיים בשבוע), שהוא בעצם משהו קטן וחשוב על הומופוביה גם בכל סערה אחרת.

קרא עוד »

אני מניח באמת ובתמים שבסך הכל, בשקלול המעלות והחסרונות, טוב לכולנו יחד מאשר לבד

והייתה פעם מערכת בחירות אחת שבה זהבה גלאון רפררה לנאום הסוטים וקבעה נחרצות: "זה או אנחנו או הם". הדיכוטומיה הכוזבת הזו מסוכנת הרבה יותר ממה שהיא נראית במבט ראשון.

קרא עוד »

היום ישבתי במונית של אבא שלי ובכיתי.

אבא שלי הביט בי דרך המראה הקטנה שתלויה במונית שלו, וראיתי לו את זה בעיינים. ראיתי שכאב לו לספר לי על ההוא שקרא לו הומו וירק. חשבתי על זה, מה זה בשביל אבא לילד הומו לשמוע אדם מבוגר אחר מקלל אותו, תוך כדי יריקה, וקורא לו ״יא הומו״

קרא עוד »

יום הבחירות

מה יעשה אדם הרוצה לרסן את מערכת המשפט, להעלות את המיסוי על עשירים, להנהיג את שיטת השוברים במערכת החינוך, לתת לכל אדם תחת שלטון ישראל זכות הצבעה לפרלמנט, אך למסד בחוק את זהותה התרבותית היהודית העברית של המדינה, כך שהיא תתמוך כלכלית במוסדות תרבותיים תורניים בלי קשר לחלקם באוכלוסייה של יהודים שומרי מצוות? היש לאדם כזה מפלגה להצביע לה? בעייתו שלו ובעייתו של הלהט"ב הדתי אינן שונות מבחינה פוליטית כלל וכלל

קרא עוד »

חברותא לעולם תהיה עבורכם.ן בית

מאמר זה הוא צפירת הרגעה בכל חלקי הדיגיטל שלנו. במידה ובמהלך קריאת שורות אלה יתרחש אירוע איומי ממשי תשמע צפירה כפולה מיד לאחר מכן.

קרא עוד »

שתפו את המאמר