חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הקבוצה הטרנסית

הקבוצה הטרנסית בתל אביב מיועדת לצעיריםות אבינריםות וטרנס* מהקשת הדתית והדתלשית. המפגשים מתקיימים באזור בטוח בימי שני אחת לשבועיים בתל אביב

הקבוצה הטרנסית של חברותא הינה מרחב בטוח לא.נשים מהקשת הטרנסית הנמצאים על הרצף הדתי והדתלשי בגילאי 18-25, המרחב כולל יצירה, שיחה ודיון בסוגיות היומיומיות שלנו כטרנסיםות וביחסים היחודיים שלנו עם דת ומגדר. מטרת הקבוצה היא ליצור תחושת שייכות וחברות לצעיריםות מהחברה הדתית היום ולשעבר, מרחב שמאפשר לשתף בחוויות להתייעץ לנהל שיחות על מגדר פלואידיות שינויים ומורכבויות ייחודיות והכי חשוב להתהוות וליצור קהילה אוהבת ותומכת.

סיכום מפגשים:

הקבוצה הטרנסית של חברותא נפגשה לשיעור תורה חווייתי

לא נגלה כאן הכל, אבל רק נספר לכם.ן שלמשל בברכות השחר במקום ברכת ״שעשני כרצונו״ גבר טרנס יכול לברך ״שהפכני לאיש״ ואישה טרנסית יכולה לברך ״שהפכני לאישה״ – נכון שזה מדהים? 

קרא עוד »

היום חל יום הזיכרון הטרנסי.

במיוחד בימים אלו אני משתדלת להיזכר שיש עוד מלחמה בחוץ. מלחמה ארוכת שנים שמלאה בדגלים לבנים. מלחמה חיצונית ופנימית שעוברת כל אחת ואחד מהקהילה הטרנסית.

קרא עוד »

זה מרגיש כאילו אנחנו הופכים למשפחה של ממש

המפגש האחרון של הקבוצה הטרנסית של חברותא היה מדהים!

ישבנו ודיברנו על מה הקבוצה נותנת לנו כטרנס* על הרצף הדתי, העלינו רעיונות לשדרוג הפעילויות שלנו והרגשנו את האחריות האישית של כל אחת ואחד מאיתנו כחברי קבוצה, זה מרגיש כאילו אנחנו הופכים למשפחה של ממש 🙂

רוצים להצטרף למשפחה שלנו? מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהירשם לקבוצה, אולי בפעם הבאה גם אתם תופיעו בתמונה המשפחתית שלנו (וגם אם אתם פחות בקטע של להצטלם זה בסדר גמור, סודיות מובטחת)

קרא עוד »

להרשמה: