חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

הקבוצה הטרנסית

הקבוצה מלאה – ניתן למלא את טופס ההצטרפות ובמידה ויתפנה מקום נפנה אליך בהתאם לרשימת הסטנדביי

"הקשת הסרוגה בירושלים" – הקבוצה החברתית בעיר הקודש!!
אנחנו נפגשים אחת לשבועיים למפגשים המשלבים את המפגש, ההווי והכיף החברתי יחד עם שיחות על נושאים של זהות, תרבות וכל מה שקשור בעולמנו.
הקבוצה מיועדת לגברים הנמשכים לגברים בגילאי 25-35.
דיסקרטיות היא ערך עליון לקבוצה ומותאמת לאנשים בארון ומחוץ לו. מוזמנים!

הקבוצה מלאה – ניתן למלא את טופס ההצטרפות ובמידה ויתפנה מקום נפנה אליך בהתאם לרשימת הסטנדביי

הקבוצה הטרנסית בתל אביב מיועדת לצעיריםות אבינריםות וטרנס* מהקשת הדתית והדתלשית. המפגשים מתקיימים באזור בטוח בימי שני אחת לשבועיים בתל אביב

הקבוצה הטרנסית של חברותא הינה מרחב בטוח לא.נשים מהקשת הטרנסית הנמצאים על הרצף הדתי והדתלשי בגילאי 18-25, המרחב כולל יצירה, שיחה ודיון בסוגיות היומיומיות שלנו כטרנסיםות וביחסים היחודיים שלנו עם דת ומגדר. מטרת הקבוצה היא ליצור תחושת שייכות וחברות לצעיריםות מהחברה הדתית היום ולשעבר, מרחב שמאפשר לשתף בחוויות להתייעץ לנהל שיחות על מגדר פלואידיות שינויים ומורכבויות ייחודיות והכי חשוב להתהוות וליצור קהילה אוהבת ותומכת.

סיכום מפגשים:

היום חל יום הזיכרון הטרנסי.

במיוחד בימים אלו אני משתדלת להיזכר שיש עוד מלחמה בחוץ. מלחמה ארוכת שנים שמלאה בדגלים לבנים. מלחמה חיצונית ופנימית שעוברת כל אחת ואחד מהקהילה הטרנסית.

קרא עוד »

זה מרגיש כאילו אנחנו הופכים למשפחה של ממש

המפגש האחרון של הקבוצה הטרנסית של חברותא היה מדהים!

ישבנו ודיברנו על מה הקבוצה נותנת לנו כטרנס* על הרצף הדתי, העלינו רעיונות לשדרוג הפעילויות שלנו והרגשנו את האחריות האישית של כל אחת ואחד מאיתנו כחברי קבוצה, זה מרגיש כאילו אנחנו הופכים למשפחה של ממש 🙂

רוצים להצטרף למשפחה שלנו? מוזמנים להיכנס לאתר שלנו ולהירשם לקבוצה, אולי בפעם הבאה גם אתם תופיעו בתמונה המשפחתית שלנו (וגם אם אתם פחות בקטע של להצטלם זה בסדר גמור, סודיות מובטחת)

קרא עוד »

להרשמה: