הפגנה ועצרת תפילה מול השנאה

הוא בא לחלל שם שמים ברבים בשיח השנאה שלו, ולקיים שיעור בתורת רבו - שבדיוק כתב ספר על כך שאנו פשע נגד האנושות. אנחנו לא ניתן לו.

הפגנה ועצרת תפילה מול השנאה

לובי השנאה מגיע ברביעי לתל אביב

ביום רביעי מגיעים לתל אביב השונאים הגדולים שלנו – ביניהם צבי קוסטינר, תלמידו של הנס טאו, שאחראי למתקפות הלהט"בפוביות עלינו במצפה רמון, ושקרא "הומואים הביתה!"

הוא בא לחלל שם שמים ברבים בשיח השנאה שלו, ולקיים שיעור בתורת רבו – שבדיוק כתב ספר על כך שאנו פשע נגד האנושות. אנחנו לא ניתן לו.

בואו להפיץ אור מול החושך ולקדש שם שמים ברבים – מחאה, שיעור תורה ותפילה בקפלן פינת דה וינצ'י – אל מול הלהט"בפוביה. יהדות של אמת, של קבלה, הכלה וסובלנות, של ואהבת לרעך כמוך, של אהבת השלום ומרדף אחר השלום.

אישה ואיש בל ייעדרו!

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל

מאז שאני זוכר את עצמי, היה לי יותר נוח לכתוב ביד שמאל. זה אף פעם לא היה עניין גדול מבחינתי, פשוט בגיל מסוים הבנתי שקוראים לזה להיות שמאלי, ושרוב בני האדם משתמשים ביד ימין.

קרא עוד »

לא ניתנו תעניות לישראל כדי שנזכור בהן הצרות ונקונן על דם ישראל הנשפך כמים

והואיל וכבר פשט המנהג ואין בו איסור רק שטות, ויש בו רמז, לפיכך אני אומר שאם התפלל עם הציבור בתענית והרבו בזכרון הצרות – אל יפרוש מהן. אבל לכתחילה לא יתפלל עם מי שזוכרין הצרות ולא עושין תשובה.

קרא עוד »

אלה הם ימים קשים לעם שלנו

ונניח לרגע שיש אמת בדבר, ואכן לא מדובר בשנאה. אותם נבחרי ציבור חייבים לזכור שלמילים יש כח. מה אמור לחשוב נער חמום מוח בן 18 כשהוא יושב בבית ומתלבט אם לצאת לרחוב עם לום ולצוד הומואים

קרא עוד »

חברותא לעולם תהיה עבורכם.ן בית

מאמר זה הוא צפירת הרגעה בכל חלקי הדיגיטל שלנו. במידה ובמהלך קריאת שורות אלה יתרחש אירוע איומי ממשי תשמע צפירה כפולה מיד לאחר מכן.

קרא עוד »

שתפו את המאמר