מפגש אב: הסרט "סיבת המוות הומופוביה" ודיון עם הבמאי

בחודש שבו נחרב הבית על שנאת חינם, תכננו להקרין את הסרט "סיבת המוות הומופוביה" העוסק ברציחות של הומואים בישראל על רקע שנאת הזר והשונה. בשל בלת"ם הומר הסרט, ובתום ההקרנה נערך שו"ת עם יוצר הסרט והבמאי שלו, רן קוצר
עמוס גוטמן (צילום: אתר גו-גיי)
עמוס גוטמן (צילום: אתר גו-גיי)

המפגש התל אביבי התקיים ביום קיץ לח, אבל זה לא מנע מהאנשים להתקבץ ולגלות ש… הסרט הוחלף!!! במקום "סיבת המוות הומופוביה" הוקרן סרט אחר של רן קוצר: "עמוס גוטמן במאי קולנוע". הסרט היה מרתק לא פחות, והציג את הרזומה המורכב, העשיר וגם השנוי במחלוקת של עמוס גוטמן.
בסרט הוקרנו קטעים מסרטיו (כמו: "נגוע", "חסד מופלא", "חימו מלך ירושלים"), ונאמר בו רבות על אחד מבמאי הקולנוע הראשונים בישראל שנגע בנושא ההומוסקסואלי בצורה כל כך ישירה וכנה, ולעתים גם במחיר של יחסי ציבור לא זוהרים במיוחד לקהילה הגאה.
בתום ההקרנה רן קוצר (במאי הסרט) השיב לשאלות, ובעיקר הביע עניין בהפקת הסרט הבא על הומואים דתיים. העניין הוא שצריך להתראיין ללא מסווה. מתנדבים?

שתפו את המאמר

3 תגובות

  1. בשיא הערב הותקף הבמאי על-ידי הקהל בנוגע לרמתם הרדודה של התכנים שהוא מלעיט בהם את טובי בנינו, בשבתו כאוראקל הראשי של קשת או רשת או משהו. לא נרשמה תגובה, או ירידה בלחות. לקהל שלום.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *