חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

נסגר הסקר הגדול של חברותא. תוצאות בקרוב

חברותא מציין שנתיים ימים וזה הזמן להשתפר למענכם ולמען הקהילה כולה. נשמח לדעת טוב יותר מה אתם חושבים על נושאים כללים שכל הומו דתי מתלבט בהם (כגון יציאה מהארון, אם ניתן לשנות נטייה מינית) ומה אתם חושבים ספציפית על חברותא (כגון אם חברותא צריכה לעשות לה רב) * משך הזמן לענות על הסקר: 5 דקות בלבד * וכן, מי שמצביע - משפיע (קצת פטריוטיות, מה יש?)

surveyבשנה שעברה היינו קטנים – חגגנו יום הולדת שנה אחד בלבד, ופרסמנו סקר שעסק בעיקר בחברותא כדי שנכיר טוב יותר את הקהל שמגיע למפגשים ושגולש באתר, את צרכיו ואת ציפיותיו מחברותא (הממצאים היו שחברותא במקום טוב באמצע).

כעת גדלנו בשנה ואנחנו עדיין רוצים להכיר את הקהל של חברותא, אבל נשמח להכיר גם מזווית אחרת – זווית כללית. מה אתם חושבים על שינוי נטייה מינית, על עצת נפש, אם הלכתם לטיפול כדי להשתנות, מי יודע עליכם, אם תתחתנו עם אישה, אם המודעות שלכם לנטייה המינית הביאה להחלשה או להגברה של הקשר שלכם לעולם הדתי, ועוד ועוד.

לשם כך, השנה הסקר מחולק לשני חלקים עיקריים:

• שאלון "פנים חברותא" – שאלות שמתמקדות בחברותא

• שאלון "כללי" – שאלות שמטרתן להכיר טוב יותר את הקהל ההומו-הדתי ואת הלך מחשבתו

הסקר מכיל רק 50 שאלות, והזמן המשוער להשיב עליו הוא כ-5 דקות בלבד.

גם מי שאינו פוקד את מפגשי חברותא יכול לענות על הסקר (על מחציתו השנייה).

נו, לא תשתדלו למעננו ולמענכם?

הסקר יישאר באוויר כחודש, ובתום החודש נפרסם את ממצאיו.

לחצו כאן למילוי הסקר (הססמה: חברותא שנתיים): [הלינק כבר לא בתוקף]


תודה ותיהנו!

למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

לאחר הרבה שאלות מהרבה מכרים/ות, חברות/ים ובנות/י משפחה, ושנים ארוכות אחרי שחשבתי שהדברים האלה כבר ברורים לכולן/ם, אני מציע תשובות לשאלות:
למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

קרא עוד »

הרב זיני במכתב הפתוח שלו לא קובל רק על עצם הפיצוי, וטוען שלוש טענות: בטחונית, פוליטית ואמונית.

משפחות שכולות מקבלות ליווי ועזרה מרגע שנודע שיקירן נפגע. הברית הקושרת את העורף לחזית לא ניתקת כשהחייל בחזית נפגע. אפשר לקרוא לזה חוב מוסרי. אולי זה חוב מסוג אחר. החוב הוא ביחס לאנשים הקרובים שהקריבו את היקר להם, למעננו, למען המדינה ואזרחיה. אם בני זוג בחרו לחיות את חייהם הזוגיים ללא מיסוד כהלכה, יכולה להיות לכך אחת משתי משמעויות:

קרא עוד »

אלה הם ימים קשים לעם שלנו

ונניח לרגע שיש אמת בדבר, ואכן לא מדובר בשנאה. אותם נבחרי ציבור חייבים לזכור שלמילים יש כח. מה אמור לחשוב נער חמום מוח בן 18 כשהוא יושב בבית ומתלבט אם לצאת לרחוב עם לום ולצוד הומואים

קרא עוד »

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

שתפו את המאמר