חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

היום יום אחד לעמי.

הוא כתב פוסטים בספירת העומר, על ההיסטוריה היהודית, הגאה והאישית שלו. היום מתחילה ספירה חדשה, למסע הבא של עמי. יהי זכרו ברוך.

שי ברמסון


היום יום אחד לעמי.

אי אפשר היה לפספס אותו, אם עשיתןם משהו משמעותי בקהילה שלנו. עמי היה יזם ושותף בעשרות מיזמים וארגונים, שעשו טוב ועסקו במה שעושה לנו טוב: זהות, היסטוריה, מיניות וקהילה. נתן הרבה לכל אחת מהקהילות אליהן היה שייך – הבאר שבעית, הדובית והדתית. עמי לא פחד מריבוי זהויות – הוא חגג אותן. עמי נתן להן נופך וקידש את המורשת שלהן, מיזג את כולן באופן היצירתי ביותר שאי פעם נתקלתי בו. כמובן שהשתתף בכל מצעד שאי פעם היה אי פעם בארץ בערך (ויתכן ואני מגזים, אבל זו ההרגשה), ובתמונה כאן נפגשנו בעוד מצעד שכזה. עמי היה גאון וצדיק, והקפיד לספור כל יום בעומר בברכה. הוא כתב פוסטים בספירת העומר, על ההיסטוריה היהודית, הגאה והאישית שלו. היום מתחילה ספירה חדשה, למסע הבא של עמי. יהי זכרו ברוך.

לצערי נפלו בכתבה בעולם קטן מספר טעויות

בגליון הקודם (868, בראשית) פורסמה בעלון זה הכתבה "מחקר חדש: טיפולי המרה עשויים להפחית אובדנות". לצערי נפלו בכתבה מספר טעויות אשר עלולות להשאיר את הקוראים עם רושם שגוי לגבי המחקר המדובר ולגבי הקשר בין טיפולי המרה לאובדנות. קראתי את המאמר המדובר של ד"ר סולינס ואת המאמר נגדו יצא, ואבקש לתקן שגיאות אלו.

קרא עוד »

במשך שישה שבועות כמהתי לילד

זו האמת הפריווילגיות שלי. בין הילד השלישי לרביעי עברתי לידה שקטה, כזו שהשאירה אותי ריקה וכמהה. שישה שבועות של חוסר גדול, של ריק. (לאחריהם תשעה חודשים מהולים בחרדה אבל זה כנראה לפוסט אחר)

קרא עוד »

שתפו את המאמר