חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

היום התקיים מושב לצים בארגון ובמימון לובי השנאה

נבחרת סוכני ההמרה ופועלי האוון של ישראל השתתפה והרצתה שם, תוך חילול שם ה' ופגיעה באחדות ישראל, וניסתה ללמד אנשי חינוך וטיפול כיצד מתמודדים עם התופעה, שהיא אנחנו.

היום התקיים מושב לצים בארגון ובמימון לובי השנאה, שעסק בקהילה שלנו. נבחרת סוכני ההמרה ופועלי האוון של ישראל השתתפה והרצתה שם, תוך חילול שם ה' ופגיעה באחדות ישראל, וניסתה ללמד אנשי חינוך וטיפול כיצד מתמודדים עם התופעה, שהיא אנחנו. ניסו שם להסביר באמצעות תיאוריות קונספירציה והבלים שאבד עליהם הכלח, מדוע אנו קיימים בעולם. ניסו גם לטכס עיצה מתוך זדון ליבם כיצד אונסים וכופים אותנו להשתנות, תוך ניצול נפשי שלנו וסירוב מוחלט לקבל אותנו כמו שאנחנו. וכמובן, שלא יכולים היו לקיים את ההתוועדות הזו ללא נהי ובכי תמרורים על שלא נותנים להם לתקוף להט"בים בשקט, ושהלהט"בים עונים להם, רחמנא ליצלן, ולא מגישים את הצוואר לשחיטה בהודיה ובהוקרה. בכו על חופש הביטוי אלו שמעוניינים שנידום לנצח, קראו "דמוקרטיה" אלו שזכויות אדם הן מהם והלאה. בכו על השתקה, אלו שקיבלו אולם ממלכתי לקיים את ההתוועדות, ואלו שמקבלים ערוץ שלם, עיתונים, תפקידים, משכורות, במות אינספור ומה לא, ומדברים כל היום. בכו על שאנחנו עונים.

ואכן הלהט"בים ענו. פעילות ופעילים הפגינו מחוץ לכנס, ניצלו את חירות הביטוי להצביע ולומר "שקר" על כל הכזבים שנאמרו בפנים, בקול גדול ואפילו עם שלטים של המרכז למאבק בהמרה.

די לשקר ההמרה. לא ניעלם, ולא נשתוק, ונעמוד על זכותנו, בכל פעם ששונאינו מחללים שם ה', לומר זאת בגלוי.

כמה ממכם בעד דברים רעים?

כלומר, לא דברים שנויים במחלוקת, פשוט דברים רעים. התשובה, אני מקווה בכל אופן, היא אף אחד, אף אחד לא בעד מה שרע וכולנו מנסים לצדד בטוב. ובכן, ניתן להסיק מכאן שלהיות בעד מה שטוב ולהתנגד לרע זה דבר משותף (כמעט) לכל האנושות – ולכן זה לא אומר הרבה. אני מציע לעשות את אותו התרגיל עם הומופובים. כמה ממכם בעד טיפולי המרה?

קרא עוד »

"דברו איתנו – לא עלינו"

איך להט"בים דתיים מעיזים לדרוש להיות חלק אינטגרלי מכל קהילה דתית שקיימת, ואיך הם מעיזים להשלים עם העובדה שרבש"ע ברא אותם כמו שצריך, יצירה נאה ושלמה? אולי כי זה לא טעות ולא ניסיון? | דעה

קרא עוד »

החלמה מחורבן

ככל שאנשים נמצאים במצב נפשי גרוע יותר, עמידותם ללחצים פוחתת. כשאנשים מדוכאים או סובלים מטראומה ומחרדה – קשה להם יותר להכיל חוסר הסכמה ודעות מגוונות

קרא עוד »

שתפו את המאמר