היום התקיים מושב לצים בארגון ובמימון לובי השנאה

נבחרת סוכני ההמרה ופועלי האוון של ישראל השתתפה והרצתה שם, תוך חילול שם ה' ופגיעה באחדות ישראל, וניסתה ללמד אנשי חינוך וטיפול כיצד מתמודדים עם התופעה, שהיא אנחנו.

היום התקיים מושב לצים בארגון ובמימון לובי השנאה, שעסק בקהילה שלנו. נבחרת סוכני ההמרה ופועלי האוון של ישראל השתתפה והרצתה שם, תוך חילול שם ה' ופגיעה באחדות ישראל, וניסתה ללמד אנשי חינוך וטיפול כיצד מתמודדים עם התופעה, שהיא אנחנו. ניסו שם להסביר באמצעות תיאוריות קונספירציה והבלים שאבד עליהם הכלח, מדוע אנו קיימים בעולם. ניסו גם לטכס עיצה מתוך זדון ליבם כיצד אונסים וכופים אותנו להשתנות, תוך ניצול נפשי שלנו וסירוב מוחלט לקבל אותנו כמו שאנחנו. וכמובן, שלא יכולים היו לקיים את ההתוועדות הזו ללא נהי ובכי תמרורים על שלא נותנים להם לתקוף להט"בים בשקט, ושהלהט"בים עונים להם, רחמנא ליצלן, ולא מגישים את הצוואר לשחיטה בהודיה ובהוקרה. בכו על חופש הביטוי אלו שמעוניינים שנידום לנצח, קראו "דמוקרטיה" אלו שזכויות אדם הן מהם והלאה. בכו על השתקה, אלו שקיבלו אולם ממלכתי לקיים את ההתוועדות, ואלו שמקבלים ערוץ שלם, עיתונים, תפקידים, משכורות, במות אינספור ומה לא, ומדברים כל היום. בכו על שאנחנו עונים.

ואכן הלהט"בים ענו. פעילות ופעילים הפגינו מחוץ לכנס, ניצלו את חירות הביטוי להצביע ולומר "שקר" על כל הכזבים שנאמרו בפנים, בקול גדול ואפילו עם שלטים של המרכז למאבק בהמרה.

די לשקר ההמרה. לא ניעלם, ולא נשתוק, ונעמוד על זכותנו, בכל פעם ששונאינו מחללים שם ה', לומר זאת בגלוי.

הדמעות שירדו לי כשהייתי אז בן 13 בחדר של הרב בישראל, שאמר לי שהומואים הם שטן מלוכלך וחטא חמור בתגובה לוידוי שלי, התחלפו בדמעות של אושר

אני זוכר שכשאוליבר נולד, חיפשנו מקום להתארח בו בבית הכנסת וגם ללכת למקווה, ואז פגשנו ברב ברוס הנדיר והמדהים שארגן לנו חגיגה מאירת עיניים בבית הכנסת בפורטלנד בארה״ב. כשהגענו, לא האמנו – המונים מהקהילה היהודית הגיעו כדי לחגוג איתנו. הרגשנו כמו משפחה אמיתית.

קרא עוד »

"חבל שלא הצלחת להתאבד."

"חבל שלא הצלחת להתאבד."
אלו המילים האחרונות שאבא שלי אמר לי מאז שיצאתי בפניו מהארון בתור טרנסית. את אותו הלילה לא העברתי בבית.

קרא עוד »

הייתי מחכה שכולם יירדמו.

הייתי מחכה שכולם יירדמו.
ואז הייתי פותח את הארון, שולף ז׳קט אפילו בקיץ, מתגנב לדלת, חומק בזהירות,
ונפלט לחסדי הרחוב.

קרא עוד »

שתפו את המאמר