לעדכונים על פעילויות ואירועים:

הזמנת חולצת קהילה

קהילה דתית גאה
קהילה דתית גאה

השנה נצעד שוב במשותף עם ארגוני הקהילה הדתית הגאה: בת קול, המניין הגאה, ואיגי דתי.
אם אתם חברי קהילה תוכלו להזמין חולצה או שתיים.
המחיר הוא 30 שקלים לחולצה.
המחיר לחולצה הראשונה לחברי לחברי עמותת חברותא ולחברות עמותת בת-קול, הוא 20 שקלים.

אנא שלמו בדף חברותא שבאתר "ישראל תורמת", ולאחר מכן מלאו את טופס ההזמנה שלמטה.
ניתן גם למלא את הטופס ולשלם מאוחר יותר לאחד מחברי וועד חברותא או וועדת בת-קול, או וועד המניין הגאה. מילוי הטופס מהווה התחייבות לתשלום.

dental shield face, cpap face mask facial hair, n95 mask hs code, can 3m mask, where can i do an n95 mask fit test, how to make a cristal face mask, how to put on face mask gta5, shield face from sun, walmart shipping pass review, disposable sleep masks, pain relief walmart, pc dust filter, uline packing supplies, medical grade face mask walmart, 3m 9000ing mask, two face mask meaning, hifine face mask machine, disposable spa eye masks, what age should you start using face masks, 3m half mask schematics, what stores have a charcoal face peel off mask, best disposable antiviral face mask, diy face masks for college students, sofia vergara wearing dust mask, jared goff face mask, n95 respirator msa, infection clinical cioses and coronavirus, cotton dust mask, medical face mask trader joes, dust mask filter scarf, why do kpreans wear face masks often, what face mask cartridge for spray painting latex paint north, what respirator for lead dust, pyramex rm10 n95 particulate dust masks, north respirator parts diagram, what to mix with aspirin face mask, face masks sephora, 8511 n95 3m, majoras mask refight goht gold dust, how to make a coffee and milk face mask, dust mask with whistle hole, how to clean safety face shield, emergency escape respirator, full face shield helmet winter, 3m dust mask price, wholesale winter face mask, mj care face mask, face dust masks respirators, homemade face masks ingredients, pitta face mask,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.