חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

האם היהדות הומופובית? חברותא בפאנל לרגל צאת ספרו של הרב סטיב גרינברג בעברית

בפאנל אותו ינחה יו"ר 'חברותא' דניאל יונס ישתתפו הרב סטיב גרינברג , ד"ר אריאל פיקאר, גב' חנה פינחסי וד"ר רוחמה וייס

steve-greenberg-poster-כנס-thumbSiteביום שלישי הקרוב, כ' באייר, 30.04, בשעה 19:00, תקיים 'חברותא' פאנל שיעסוק בשאלה הבסיסית ביותר: "האם היהדות הומופובית?"

בפאנל, אותו ינחה יו"ר 'חברותא', דניאל יונס, ישתתפו:

הרב סטיב גרינברג שיצא מהארון בשנת 1999, היה גם שותף ביצירת הסרט התיעודי "לפניך ברעדה" (2001).

ד"ר אריאל פיקאר – עמית מחקר ומנהל חינוכי של תכנית בארי במכון שלום הרטמן ובשנת תשע"ב הוציא את ספרו: "הלכה בעולם חדש".

גב' חנה פינחסי – מנחה את בית המדרש "חידר משלך" במכון שלום הרטמן ודוברת "קולך", ארגון נשים דתי ופמיניסטי.

וד"ר רוחמה וייס – למדה תלמוד ומחשבת ישראל לתואר ראשון באוניברסיטה העברית, ותואר שני במדעי היהדות בבית המדרש ללימודי היהדות, של התנועה המסורתית בירושלים.

הפאנל ייתקיים ב'צריף הנשיא', יד יצחק בן-צבי, אברבנאל 12, ירושלים. הכניסה חופשית!

דניאל יונס, יו"ר 'חברותא – הומואים דתיים': "הגיע הזמן שניגע בסוגיה הבסיסית ביותר בכל הנוגע בנטייה מינית וזהות דתית – האם בכלל יש לנו, כהומואים, מקום בעולם ההלכה היהודי? האם היהדות מבקשת לדחות אותנו בשל נטייתנו? או שמא מדובר בתירוץ שלהומופובים בני החברה הדתית? בעיני התשובה ברורה – לא רק שיש לנו מקום ביהדות, אלא שהמקום שלנו הוא מקום של שליחות והובלת תהליכים של סובלנות וקבלת האחר".

לאירוע באתר: http://havruta.org.il/archives/10605

לאירוע בפייסבוק: https://www.facebook.com/events/113737608826684

עוד על הספר "עם אלוהים ועם אנשים" מאת הרב סטיב גרינברג: http://havruta.org.il/archives/10598

dr david mitchell rockford il, what pills work for weight loss, lose weight menu ideas, if i burn 2000 calories a week will i lose weight, cherese wiley, dr judy magnusson, best tip for weight loss in urdu, how to have sex for weight loss, obese trying to lose weight, what is the healthiest and quickest way to lose weight, ginger tea benefits weight loss, quickweight loss, omega fish oil weight loss, best way to lose weight easily, things that suppress hunger, grapefruit diet, exercises i can do at home to lose weight fast, if i only eat cup noodles will i lose weight, rapid weight loss induced pots, amazon com diet pills, how to lose weight before college, keto baked fat bomb recipes with coconut oil and peanut butter, how to lose 15 pounds in 4 weeks, weight loss cookies recipe, keto recipes chinese, how much weight can i lose by eating just spinach and water for a week, weight loss calculator reddit, j lo body lab, donate skin after weight loss, how to get insurance to pay for weight loss surgery texas, diet pills celebrity use, low carb program, lose weight in upper arms, prozac weight loss, xenical weight loss program,

תהיו נאמנים לעצמכם!

לא לחיות זה לפחד. זה לשקוע בחרדות. זה להסתיר את עצמנו מהאנשים הכי קרובים אלינו.
ולפעמים זה מרגיש שאי אפשר אחרת, כי החיים האלה הם פאקינג מפחידים ואם חושבים עליהם יותר מידי – אפשר לשקוע בדיכאון קיומי.

קרא עוד »

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

כמה ממכם בעד דברים רעים?

כלומר, לא דברים שנויים במחלוקת, פשוט דברים רעים. התשובה, אני מקווה בכל אופן, היא אף אחד, אף אחד לא בעד מה שרע וכולנו מנסים לצדד בטוב. ובכן, ניתן להסיק מכאן שלהיות בעד מה שטוב ולהתנגד לרע זה דבר משותף (כמעט) לכל האנושות – ולכן זה לא אומר הרבה. אני מציע לעשות את אותו התרגיל עם הומופובים. כמה ממכם בעד טיפולי המרה?

קרא עוד »

לבד וביחד על קינג ג'ורג'

צעדתי לאט על קינג ג'ורג'. התעייפתי מאוד, אפילו מהאינטרקציות הקטנות עם האנשים בחמ"ל הצפוף. לפחות מזג האוויר בחוץ קצת התקרר.

קרא עוד »

אין פה מקום לבלבול מדובר בביריונות

בתור טרנסית בעצמי, שלמדה במוסדות דתיים, אין פה מקום לבלבול מדובר בביריונות. מדובר פה בקריאה לחרם. חרם וכעס שמופנה כלפי ילד שהדבר היחיד שהוא עשה לא נכון הוא להיות שונה. מדובר בתנועת נפש אלימה ואינפנטילית של כעס על האחר והשונה רק משום היותו שונה שכאשר היא נעישת בידי מבוגרים קל וחומר בעלי כוח פובלציסטי היא רצחנית. מדובר בהמון זועם שמשתלח בילד כי מה? כי הוא נולד אחרת?

קרא עוד »

שתפו את המאמר