לעדכונים על פעילויות ואירועים:

דף עזר למוביל ולמדריך

כאן מרוכזים קישור ודרכי קשר שיסייעו לכם בתפקידכם


למה אנחנו חברותא? במה אנחנו מאמינים ומהם מטרות העמותה? 

עניין המוגנות של משתתפי/חניכי הקבוצות עומד לנגד עיננו.

כל התייעצות, מקרה חירום, שאלה ושיתוף בעניין הקבוצות והקשור בהן, אפשר לפנות לרכז הליווי, חבר הוועד יהונתן רוסן ממן

נייד: 054-566-6306

ווטסאפ: לחצו כאן

מייל: jonathan.rossen.maman@havruta.org.il

עזרה בבניית תכנים ופעילויות והתאמתם לצרכי הקבוצה, אפשר לפנות לרכז הדרכה ותוכן, משה ארגמן

נייד: 054-5649152

ווטסאפ: לחצו כאן

מייל: moshe.argaman@havruta.org.il

מנהל הכשרות ופיתוח הדרכה, שי ברמסון, יו"ר חברותא

נייד: 050-369-3868

ווטסאפ: לחצו כאן

מייל: Shay.bramson@havruta.org.il

בקרוב יהיה כאן גם קישור לתיקיית הדרכה ותוכן (בבנייה כרגע).

עוד כתובות למקרי חירום:

נתנאל שלר, מנכ"ל חברותא.

נייד: 052-6484008

ווטסאפ: לחצו כאן

מייל: ceo@havruta.org.il

כדי שנוכל להחזיר לכם כסף (על פעילויות שעלותן קיבלה אישור מראש), יש להיכנס לכאן:

גאנט חברותא:

לגאנט במסך מלא לחצו כאן

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.