חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

דווקא עכשיו תורמים לחברותא

כשאבי מעוז מדבר על המרה - הוא מדבר עלינו. כשאבי מעוז מדבר על הוצאה ממערכת החינוך - הוא מדבר עלינו. הקהילה הלהט"בית הדתית נמצאת בחזית המאבק מל לובי השנאה וסוכנויות ההמרה
כשאבי מעוז מדבר על המרה – הוא מדבר עלינו
כשאבי מעוז מדבר על הוצאה ממערכת החינוך – הוא מדבר עלינו
הקהילה הלהט"בית הדתית נמצאת בחזית המאבק מל לובי השנאה וסוכנויות ההמרה

תרמו עכשיו לחברותא:

ותאפשרו לנו להגדיל את העזרה והסיוע שאנחנו מגישים להט"בים דתיים וחרדים

ותעזרו להרחיב את מעגל הפעילויות שלנו, עם איומים מצד המדינה להקטין את המימון

ותהיו חלק מתשובה יהודית הולמת, של אהבת חינם וסובלנות, אל מול גלי חושך ושנאה

על מערך הסיוע והתמיכה שלנו:

מערך הסיוע והתמיכה של חברותא נותן מענים ייחודיים ללהט"בים דתיים וחרדים, ביניהם ייעוץ וליווי של רב אורתודוקסי מקבוצת הרבנים של חברותא, ליווי של להט"בים דתיים וחרדים על ידי מובילי הקבוצות שעברו הכשרה ייעודית, ליווי של הורים ללהט"בים להורים בעיצומו של התהליך, אנשי טיפול מהעולם הדתי והחרדי ועוד.

על חברותא:

'חברותא' הינה עמותה של להט"בים הנמצאים על הרצף הדתי. חברותא פועלת כלפי פנים להעצמה קהילתית, וכלפי חוץ לקבלת להט"בים בחברה הדתית ולחיזוק הזהות היהודית בקהילה הלהט"בית.

הארגון פועל למען בניית קהילה דתית להט"בית, חזקה ומאוחדת הכוללת פעילויות, אירועים וקבוצות חברתיות ברחבי הארץ, המשמשות בית ומרחב ללהט"בים דתיים, חרדיים, מסורתיים, חוזרים בתשובה ודתיים לשעבר.

נתנאל שלר מנכ״ל חברותא: "חברותא כבר שנים משמשת היעד המרכזי למתקפה של ארגוני לובי השנאה בישראל, המתקשים לקבל קונסטלציה של להט"בים דתיים וחרדים. אותם ארגונים מלבים את השנאה והשיסוי כלפי הקהילה הלהט"בית הדתית שלנו, והמעגל המשפחתי הסובב אותנו. מערך הסיוע והתמיכה שלנו קיבל בשבוע האחרון מסה גדולה של פניות, אנחנו מדברים על סדרי גודל של עשרות פניות, כשכל פנייה היא ספור מצוקה קשה בפני עצמו. זה החזיר אותנו 7 שנים אחורה, לרצח שירה בנקי ז"ל, שהביא לחרדה גדולה ולפגיעה בתחושת הבטחון האישי של להט"בים דתיים רבים. אנחנו בסוג של רעידת אדמה רגשית. הנחיתי את מערך הסיוע והתמיכה להגדיל את טווחי שעות המענים, ורתמנו רבנים, הורים ולהט"בים נותני מענה נוספים שיעברו הכשרה בסמינר בעלי תפקידים כבר בסוף השבוע הבא".

עוד מסר: "לצערנו חברותא סיימה את כמות שעות המענים הטיפולים המסובסדים על ידי הארגון לשנת 2022, מעתה המענים הטיפולים (פסיכולוג.ית / עובד סוציאלי.ית) יעלו כסף לפונים. בימים אלה יצאנו בקמפיין גיוס כספים על מנת לאפשר מענים טיפוליים ללהט"בים במימון / סבסוד ולצורך הגדלת התקנים במערך הסיוע והתמיכה"

אז כן – אני הומו, הפתעה!

אז כן – אני הומו, הפתעה!
ולא – לא מדובר במתיחת 1 באפריל סופר מאוחרת ואין לי חוש הומור כזה גרוע.

קרא עוד »

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

אני רוצה לפנות מכאן לנוער שגר במועצה מקומית קרני שומרון והיישובים באזור

גם אני גדלתי במקום שבזכותו הפך התנ״ך להיות הדרך שלי לדבר על עצמי, ולהגיד משהו על העולם שלנו. הפרספקטיבה שסיפורי התנ״ך מעניקים לנו על אנושיות, אהבה וחמלה (וכן, גם רשעות ואטימות) בעולם של היום, היא מתנה גדולה ויש שיאמרו – דרך חיים.

קרא עוד »

שתפו את המאמר