לעדכונים על פעילויות ואירועים:

גילוי דעת: ארגוני קהילת הלהט"ב לרגל היום הבינלאומי לזכויות אדם 2011

fbdefaultארגוני קהילת הלהט"ב (לסביות, הומוסקסואלים, טרנסג'נדרים וביסקסואלים) החתומים מטה מביעים בזאת דאגה משותפת לנושא מצב זכויות האדם בישראל.

אנו מוטרדים מן המצב הנוכחי, המציב בספק את מחויבותה של מדינת ישראל לזכויות אדם, ומבקשים להזכיר כי זכויות להט"ב הנן זכויות אדם, וכי קהילת הלהט"ב נכללת במכלול הקהילות שזכויות אלו נשללות מהן באופן תדיר. כמיעוט הנאבק באופן עקבי על זכויות בסיסיות כדוגמת הזכות לזהות, הזכות להורות, הזכות לאהוב ולהינשא, הזכות לשוויון בתעסוקה, הזכות לבריאות והזכות לחיים ללא אלימות ופחד, ברור לנו כי אנו נהיה בין הראשונים להיפגע אם לא יחול שינוי מיידי במצב החקיקה בישראל. גם כיום, כאשר קיימת שדולה לענייני קהילת הלהט"ב בכנסת, עדיין אין המחוקק נוקט בגישה שוויונית כלפי הקהילה הגאה וחבריה וחברותיה נאלצים, שוב ושוב, לפנות לעזרת בית המשפט ולסמוך על הגינותו.

העם היהודי היה מיעוט בכל מקום בו התגורר, ולמד על בשרו את מחיר הפגיעה בזכויות אדם ומיעוטים. ראוי שמדינת ישראל תהיה מגדלור של זכויות אדם, ותיאבק בחורמה נגד תופעות של שנאת חינם, הסתה ואפליה על רקע דת, גזע, מין, נטייה מינית, וזהות מגדרית. כמו-כן, אנו מבקשים להזכיר לשאר תושבי המדינה, שכל אחד מאיתנו עלול למצוא עצמו חלק ממיעוט בשל דעתו, עדתו, או כל סממן שרירותי אחר. על כולנו לעמוד איתן על המשמר בפני כל תופעה של התנכלות לחלשים בחברה, כנגד דמגוגיה וליבוי יצרים, וכנגד פגיעת המערכת החקיקתית והמשפטית בנו ובמיעוטים אחרים.

מן הראוי כי יום זכויות האדם הבינלאומי, החל ב- 10 בדצמבר, יהיה מועד החרוט בליבו של כל תושב בישראל.

הארגונים החתומים:
אדם לאדם, איגי, בת קול, האגודה לזכויות הלהט"ב, הבית הפתוח בירושלים לגאווה ולסובלנות, הבנ"ה, הפורום החיפאי, חברותא, חושן, תהל"ה

does omega 3 pills help with weight loss, my mom want me to take diet pills, 60 lbs in kilos, weight loss laxative pills, what is lipozene made out of, how much should i lose, climbing stairs to lose weight, appetite suppressant bodybuilding biox, arbonne weight loss testimonials, how to lose weight on low carb, how much chicken should i eat to lose weight, natasha henstrige diet pills, innutra weight loss reviews, parineeti chopra went to which location for weight loss, bubba ray dudley weight loss, cardio and weight loss facts, apple cider vinegar and weight loss studies, otc appetite suppressant reviews, weight loss clinic nacagdoches, does amitiza cause weight loss, taking a bath in epsom salt to lose weight, how much weight did khabib need to lose, gabriel lose weight, eating well, combat protein powder weight loss, diet pills in thai lan, premium weight loss, what is the best exercise to lose weight, 16 hour fasting diet weight loss, what is the best protein powder drink to lose weight, does keto diet pills give you diarrhea, healthy weight loss articles, transformation jesy nelson weight loss, damon brand lose weight, 14 day rapid weight loss, top 10 exercises to lose weight at home, how fast will i lose weight on phentermine, vegetarian meal plan for weight loss female, what food to eat and not eat when trying to lose weight fast, should i lose weight or strength train, keto diet recipes salmon, can a appetite suppressant be taken during pregnancy, imuran and weight loss, keto bar recipes, what is the equivalent weight loss between men and women, ketosis weight loss how fast, vegan keto snack recipes, vibrational frequency for weight loss,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.