חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

בשקט בשקט בזמן המלחמה

היום נחשף, באופן בהול (!), משל היה מדובר בענייני מלחמה, כי נתבקשו השרים לאשר תקציב טלפונית, למרות ביטול ישיבת הממשלה.

היום נחשף, באופן בהול (!), משל היה מדובר בענייני מלחמה, כי נתבקשו השרים לאשר תקציב טלפונית, למרות ביטול ישיבת הממשלה.

התקציב באישור הבזק על סך עשרות מיליונים נועד לרשות של אבי מעוז. אותו אבי מעוז שהתפאר בתחילת המלחמה שוויתר על תקציבו למען המלחמה בהודעות לתקשורת. הודיע שוויתר – ובכל זאת לקח.

ומה בתקציב?

משכורות, תפעול, יועצים, פרסום, שוטף – כל מה שמיותר בדיוק בזמנים כאלה.

"קידום הלכידות" – לא ברור איזו לכידות ושל מי, כי מפלגת נעם יוצאת נגד חלקים נרחבים באוכלוסיה, ובעיקר נגד להט"בים. אנשיה בעבר כבר יצאו נגד בעלי מוגבלויות, והם התבטאו לא מעט גם נגד שירות נשים והשתתפות נשים בפוליטיקה. אבי מעוז ילכד???

מוקד מידע – ככל הנראה יינתנו הוראות וסימני זיהוי קפדניים ביותר לגבי הזהות היהודית של מי שמתקשר. אחרת לא ברור למה צריך מוקד מידע לרשות הזו, ועוד במיליון וחצי ש"ח.

קידום המרה לא ראינו שם, אבל אנחנו בטוחים שעם תשדירי ההשוואה של להט"בים לנאצים שכבר ראינו אצל נעם, הקהילה הגאה בישראל רק תינזק.

לא זהות, לא יהדות, לא לכידות, לא באמת רשות.

עמי ידע מאיפה הוא בא.

עמי ידע לאן הוא הולך. לכל מקום אליו פנה עשה זאת בחיוך נעים ובפנים קורנות. קולו שקט, צנוע, שיחתו נעימה. עמי בנה לו בית מלא באהבה.

קרא עוד »

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר, ואיננו מסוגלים עוד לחשות. מחזיקנא טיבותא לרב בני לאו שנענה לדברי הרב יובל שרלו וכתב הצעה לחיי משפחה להט"ב בקהילה הדתית (קישור בתגובה הראשונה), ונגע בנקודות רבות ומגוונות. אחרי שהנושא צף מול תלמידים שלי, באתי להגיב לחלק מדבריו, ולהשלים בחלק ממה שנראה בעיני. אשמח לתגובות.

קרא עוד »

שתפו את המאמר