בשבועיים האחרונים התקיימו שני מפגשי הקשת הירושלמית

אמל;ק אמאלה ואבאלה והורהלה 1 ו2 קבוצת הקשת הירושלמית הגיעה למכסת המשתתפים שלה (30!)

אמל;ק אמאלה ואבאלה והורהלה 1 ו2 קבוצת הקשת הירושלמית הגיעה למכסת המשתתפים שלה (30!) והיא רשמית sold out וסגורה כרגע למשתתפים חדשים עד להודעה חדשה.. (ניתן להירשם לטופס הסטנדביי שלנו)

בשבועיים האחרונים התקיימו שני מפגשי הקשת הירושלמית.

הראשון היה ספונטני ביוזמת המשתתפים שהתגעגעו לקבוצה ולא רצו להמתין עד למפגש הקבוע (אין דברים כאלה 😍)

השני התרחש במקום הקבוע שלנו, עם המון משתתפים מתוכם 5 חדשים!
במפגש ערכנו סבב פגישות אחד על אחד עם שאלות מכווינות על מנת להכיר יותר לעומק ולהיחשף לסיפורים האישיים של כל אחד. בסיום המפגש יצאנו כמיטב המסורת שנוצרה לגלידרייה הסמוכה!

והאמת, התמונה הפעם בסוף המפגש הייתה מרגשת במיוחד. לא רק בגלל הכמות המכובדת של האנשים שרצו לומר בצורה גלויה "אנחנו כאן. קיימים. נוכחים. ביחד", אלא גם בשל החברות והקירבה הזו שנוצרה בין המשתתפים.

והנה אם תסתכלו סביב תמצאו: יש קהילת קשת סרוגה ירושלמית חיה ופועמת. אולי באמת הגיע הזמן לומר הלל.

שמעתי אדם שבטוח ויודע שהאמת אצלו

היום צפיתי בראיון של הרב ארלה הראל מול הרב גיא אלאלוף, שמעתי אדם שבטוח ויודע שהאמת אצלו, שהדיעה שלו, לטענתו, היא קונצזנוס בקהילה הדתית, שהעובדות שלו מוחלטות ולא ניתן מקום לספק, אז לגבי זה אין לי מה לומר כי אני בעצמי לא מכיר את פרטי עדותו – על כל אלה שהצליחו להשתנות, על ההומו הדתי שטוען שהוא נשמר מכל חוויה מינית, על אותו פסיכולוג שהחליט להתעלם מעדות החברים שהוא הביא לו, אני לא אטען שהוא טועה או מטעה, אני לא אטען לחוסר אמינות עדותו, אבל העמדה הבוטחת הזאת שהאמת אצלו שהוא יודע למסור את רצון ה בצורה פשוטה היא בעצמה מעידה על עובדותיו, על דיעותיו ועל גאוותו שמסנוורת אותו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *