חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

בשבועיים האחרונים התקיימו שני מפגשי הקשת הירושלמית

אמל;ק אמאלה ואבאלה והורהלה 1 ו2 קבוצת הקשת הירושלמית הגיעה למכסת המשתתפים שלה (30!)

אמל;ק אמאלה ואבאלה והורהלה 1 ו2 קבוצת הקשת הירושלמית הגיעה למכסת המשתתפים שלה (30!) והיא רשמית sold out וסגורה כרגע למשתתפים חדשים עד להודעה חדשה.. (ניתן להירשם לטופס הסטנדביי שלנו)

בשבועיים האחרונים התקיימו שני מפגשי הקשת הירושלמית.

הראשון היה ספונטני ביוזמת המשתתפים שהתגעגעו לקבוצה ולא רצו להמתין עד למפגש הקבוע (אין דברים כאלה 😍)

השני התרחש במקום הקבוע שלנו, עם המון משתתפים מתוכם 5 חדשים!
במפגש ערכנו סבב פגישות אחד על אחד עם שאלות מכווינות על מנת להכיר יותר לעומק ולהיחשף לסיפורים האישיים של כל אחד. בסיום המפגש יצאנו כמיטב המסורת שנוצרה לגלידרייה הסמוכה!

והאמת, התמונה הפעם בסוף המפגש הייתה מרגשת במיוחד. לא רק בגלל הכמות המכובדת של האנשים שרצו לומר בצורה גלויה "אנחנו כאן. קיימים. נוכחים. ביחד", אלא גם בשל החברות והקירבה הזו שנוצרה בין המשתתפים.

והנה אם תסתכלו סביב תמצאו: יש קהילת קשת סרוגה ירושלמית חיה ופועמת. אולי באמת הגיע הזמן לומר הלל.

ללא שם / י' מחיפה

הפכתי עולמות והצלחתי! השגתי תרומה של 100 ציציות לפי דרישת הרב. כשהבאתי את הציציות, יצא לי משפט שעד עכשיו אני לא מאמין שאמרתי אותו

קרא עוד »

"חבל שלא הצלחת להתאבד."

"חבל שלא הצלחת להתאבד."
אלו המילים האחרונות שאבא שלי אמר לי מאז שיצאתי בפניו מהארון בתור טרנסית. את אותו הלילה לא העברתי בבית.

קרא עוד »

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

לצערי נפלו בכתבה בעולם קטן מספר טעויות

בגליון הקודם (868, בראשית) פורסמה בעלון זה הכתבה "מחקר חדש: טיפולי המרה עשויים להפחית אובדנות". לצערי נפלו בכתבה מספר טעויות אשר עלולות להשאיר את הקוראים עם רושם שגוי לגבי המחקר המדובר ולגבי הקשר בין טיפולי המרה לאובדנות. קראתי את המאמר המדובר של ד"ר סולינס ואת המאמר נגדו יצא, ואבקש לתקן שגיאות אלו.

קרא עוד »

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר

עֵת לַחֲשׁוֹת וְעֵת לְדַבֵּר, ואיננו מסוגלים עוד לחשות. מחזיקנא טיבותא לרב בני לאו שנענה לדברי הרב יובל שרלו וכתב הצעה לחיי משפחה להט"ב בקהילה הדתית (קישור בתגובה הראשונה), ונגע בנקודות רבות ומגוונות. אחרי שהנושא צף מול תלמידים שלי, באתי להגיב לחלק מדבריו, ולהשלים בחלק ממה שנראה בעיני. אשמח לתגובות.

קרא עוד »

שתפו את המאמר