לעדכונים על פעילויות ואירועים:

חדש: קבוצת תמיכה חדשה להומואים נשואים

קבוצת תמיכה חדשה להומואים נשואים
קבוצת תמיכה חדשה להומואים נשואים

קבוצת התמיכה החדשה מיועדת לכל אותם הגברים המתמודדים עם התמודדויות וקשיים יום-יומיים, ובעיקר הניצבים מול הבדידות בלא כל אפשרות לחלוק עם האחר את מה שעובר עליהם. יצוין כי קבוצה זו אינה מעודדת גירושין ובגידות אלא זוהי קבוצת תמיכה שתפקידה לתת מענה מקצועי לכל אותם גברים הרוצים להגיע ולפרוק את אשר על לבם ולדבר על ההתמודדות והקשיים שעוברים כל אחד ואחד.

קבוצת התמיכה החדשה תלווה במנחה קבוע ומקצועי – זאב שביידל, בעל תואר שני בקרימינולוגיה ובעל ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות.

המפגשים יהיו אחת לחודש במקום דיסקרטי בתל אביב.

עוד פרטים על הקבוצה ועל מיקומה המדויק:

זאב שביידל zeeviksh@gmail.com

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

5 תגובות

 1. ליצירת קשר לקבוצת הנשואים יש לפנות בדף "צור קשר" (למעלה מצד שמאל) אצלנו באתר בלבד. הדף בפייסבוק נועד לפרסום ואינו מיועד ליצירת קשר.

  כמובן, שיש הקפדה מלאה על שמירת הפרטיות של כל המשתתפים בקבוצה.

 2. אחרי שהפורום "חסרי תקנה" ביצעו ברב לינץ', חיסול ממוקד לאור יום ברחובה של עיר, הם ממשיכים להיתמם, לגלגל עיניים, לצקצק בלשונם ולהגיד "חשבנו שהרב הולך לרעות צאן בגליל"

  אם רבני הפורום "ללא תקנה" הם מנהיגי הציונות הדתית, אזי הציבור הדתי לאומי אכן דומה לעדר צאן .. אבל ללא רועה !!

  עכשיו ברור לי למה בכל בחירות הם מתרסקים, למה 2 המפלגות שמיצגות אותם לא מסוגלות להתאחד ולהוביל את הציבור, למה אפילו על מועמד לתפקיד הרב הראשי בירושלים הם לא מצליחים להתאחד ולהסכים. זה ציבור שכל כולו צידקנות ופלגנות! (ראו את מלחמת החורמה וההשמצות בין רבני ותלמידי ישיבת מרכז הרב לרבני ולתלמידי ישיבת הר המור)

  חברים, לפני שאתם רצים מבית לבית במטרה ל "התנחל בלבבות" תעשו שלום בית אצלכם. הפורום הזה שחיסל רב ברחובה של עיר ועכשיו רוקד על הדם תחת כל מקרופון ותקשורת, מתוך קנאה וצרות עין, לא יכול להוביל אתכם רחוק… הוא מסוגל רק לפלג ולפורר את מה שנשאר מהציונות הדתית.

  הפכתם את הציונות הדתית מ "ראשית צמיחת גאולתנו" ל "ראשית צניחת גאולתנו"

  פורים שמח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.