חדש: קבוצת תמיכה חדשה להומואים נשואים

בהמלצת רבנים - חברותא פותח קבוצת תמיכה להומואים דתיים נשואים, בהנחיית מנחה מקצועי * זו הפעם הראשונה שנפתחת קבוצת תמיכה מקצועית להומואים נשואים
קבוצת תמיכה חדשה להומואים נשואים
קבוצת תמיכה חדשה להומואים נשואים

קבוצת התמיכה החדשה מיועדת לכל אותם הגברים המתמודדים עם התמודדויות וקשיים יום-יומיים, ובעיקר הניצבים מול הבדידות בלא כל אפשרות לחלוק עם האחר את מה שעובר עליהם. יצוין כי קבוצה זו אינה מעודדת גירושין ובגידות אלא זוהי קבוצת תמיכה שתפקידה לתת מענה מקצועי לכל אותם גברים הרוצים להגיע ולפרוק את אשר על לבם ולדבר על ההתמודדות והקשיים שעוברים כל אחד ואחד.

קבוצת התמיכה החדשה תלווה במנחה קבוע ומקצועי – זאב שביידל, בעל תואר שני בקרימינולוגיה ובעל ניסיון עשיר בהנחיית קבוצות.

המפגשים יהיו אחת לחודש במקום דיסקרטי בתל אביב.

עוד פרטים על הקבוצה ועל מיקומה המדויק:

זאב שביידל zeeviksh@gmail.com

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

5 תגובות

 1. ליצירת קשר לקבוצת הנשואים יש לפנות בדף "צור קשר" (למעלה מצד שמאל) אצלנו באתר בלבד. הדף בפייסבוק נועד לפרסום ואינו מיועד ליצירת קשר.

  כמובן, שיש הקפדה מלאה על שמירת הפרטיות של כל המשתתפים בקבוצה.

 2. אחרי שהפורום "חסרי תקנה" ביצעו ברב לינץ', חיסול ממוקד לאור יום ברחובה של עיר, הם ממשיכים להיתמם, לגלגל עיניים, לצקצק בלשונם ולהגיד "חשבנו שהרב הולך לרעות צאן בגליל"

  אם רבני הפורום "ללא תקנה" הם מנהיגי הציונות הדתית, אזי הציבור הדתי לאומי אכן דומה לעדר צאן .. אבל ללא רועה !!

  עכשיו ברור לי למה בכל בחירות הם מתרסקים, למה 2 המפלגות שמיצגות אותם לא מסוגלות להתאחד ולהוביל את הציבור, למה אפילו על מועמד לתפקיד הרב הראשי בירושלים הם לא מצליחים להתאחד ולהסכים. זה ציבור שכל כולו צידקנות ופלגנות! (ראו את מלחמת החורמה וההשמצות בין רבני ותלמידי ישיבת מרכז הרב לרבני ולתלמידי ישיבת הר המור)

  חברים, לפני שאתם רצים מבית לבית במטרה ל "התנחל בלבבות" תעשו שלום בית אצלכם. הפורום הזה שחיסל רב ברחובה של עיר ועכשיו רוקד על הדם תחת כל מקרופון ותקשורת, מתוך קנאה וצרות עין, לא יכול להוביל אתכם רחוק… הוא מסוגל רק לפלג ולפורר את מה שנשאר מהציונות הדתית.

  הפכתם את הציונות הדתית מ "ראשית צמיחת גאולתנו" ל "ראשית צניחת גאולתנו"

  פורים שמח

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *