בלעדי – עדות אישית: למה לא התלוננתי על הרב אלון

ד' מספר לחברותא מדוע הסכים לחשוף את סיפורו ("אני רואה בכך שליחות ציבורית"), מדוע לא התלונן במשטרה ("הוועדה מבחינתי הייתה מענה הולם"), איך הגיע למגע עם הרב ("הוא ביקש להמחיש לי את ההבדל בין אהבת רעים לבין אהבה זוגית"), האם הוא כועס עליו ("לא, רק מרחם"), האם יש לו טראומה ("אני חי בשלווה")', מהי הרגשתו עם חשיפת הסיפור ("לא מאמין שזה באמת פורסם"), ואיך נזכר בחשיפה שלו - אז לנגד עיני הרב ("הוא ביקש לגעת במקומות צנועים") * פרסום ראשון

handרבות התלבטתי אם להתראיין ומדוע. מה הריאיון הזה ישרת, מה הוא ייתן, האם אין כאן ריקוד על הדם של הרב, ואולי אפילו וידאו הריגה.

בסוף החלטתי שכן להתראיין לידיעות אחרונות, ולספר את הסיפור שלי כי אני רואה בכך שליחות ציבורית. ולא מפני שאני רוצה להרע לרב אלון, אלא כדי להטיב לו.

לא, אני לא כועס על הרב אלון ועל מה שעשה לי. אני גם לא מרגיש שנפגעתי ממנו. עדיין קשה לי להגדיר או להבין שהייתי "קרבן". קרבן? אני?! לא, בדרך כלל אחרים הם קרבנות. אני לא מרגיש קרבן. לי אין סיוטים בלילה בשל המגע ביני לבין הרב, אין לי פחדים וחששות. מאז אותו מקרה – אני חי בשלום את חיי.

כאמור, אני לא כועס. אבל אני מרחם. מרחם על הרב. מרחם על המצב שהדרדר אליו. בעיניי הוא לא איש רע ואכזר שמנצל אנשים, אלא הוא איש שיש לו מחלה ושעליו לטפל בה.

כמה סיבות לכתיבת שורות אלה, ואין הסדר מעיד על חשיבות הדברים:

1) למנוע הישנות מקרים כאלה בעתיד ולהציל אחרים – כשם שאני מרגיש שלא נוצלתי, אולי יש אחרים שמרגישים כך. אמנם כאמור לא חוויתי טראומה כל שהיא, אבל אולי אחרים כן חוו והם לא יודעים מדוע יש להם סיוטים בלילה.

לעיל כתבתי "להציל" ופתאום זה נשמע לי דרמטי כל כך. אבל זו כנראה האמת.

2) לחזק את פורום תקנה – אני שומע את המתקפות על הרבנים החשובים שישבו בפורום, ואני שוב כואב. נניח שאנו חיים בתקופת דוד המלך והיה מתפרסם שהוא חטא באשת איש ואחראי בעקיפין להריגת אחד מהחיילים הבכירים שלו – מיד כל הרבנים היו מזדעקים. כיצד ייתכן שכותב תהילים, משיח השם, חטא בחטאים כאלה? להד"ם. אבל כן היו דברים מעולם ועוד יהיו. לבי לבי על אלה שמסרבים להאמין. לו לא הייתי כלי ראשון – גם אני הייתי מסרב להאמין.

3) להבהיר לאנשים שהציונות הדתית לא מכבסת את הכביסה המלוכלכת רק בפנים – שמעתי ביקורות על כך שרבני פורום תקנה לא פנו למשטרה, ושהציונות הדתית בונה לה מערכת חוקים משלה וועדות משלה, ושבכלל לא מובן מדוע הם לא פנו בהליך הרגיל – להתלונן במשטרה.
תבינו, גם אני לא פניתי למשטרה. בהתחלה כי לא הבנתי מה קרה לי באמת, ואחר כך, כשגיליתי שהיה עוד מקרה עם הרב אלון ושיש ועדה שמטפלת בנושא – עדיין לא פניתי למשטרה כי מבחינתי העניין בטיפול. ולא סתם בטיפול – טובי הרבנים ישבו על המדוכה. ובנושא רגיש כל כך, וכשמדובר ברב מוכר כל כך, וכשמדובר לא באדם רע, וכשמדובר באנשים תמימים (כמוני) שאין סיכוי שיעידו במשטרה ובאנשים שהרגישות של העניין והצניעות לנגד עיניהם, וכשהמטרה של ה"ענישה" היא למנוע הישנות המקרים – הוועדה מבחינתי הייתה מענה הולם. וגם מניעת חילול השם. וכן, גם חילול השם הוא שיקול.
דא עקא שהרב אלון לא שמר על עצמו כמו שהבטיח, ועל כן לא נותר לוועדה אך לא להוציא את העניין לרבים.

4) להדגיש שהוועדה כן פנתה ליועץ המשפטי לממשלה – ושוב: הוועדה פנתה ליועץ המשפטי לממשלה ושיתפה אותו בפרטים. כך שלא היה כאן בית דין שדה, ולא קליקת רבנים ש"מי שׂמם", כמו שטוענים נגד פורום תקנה. הייתה כאן הדרכה והכוונה מ"למעלה".

5) לעזור רב אלון עצמו – כרגע נראה שהרב עצמו בהכחשה. העובדה שהוא מכחיש כל קשר ומְכַנס את רעיו ואת אוהביו וטוען שטפלו עליו אשמה – כל זה אינו נכון ואינו ראוי. הרב צריך להבין שיש לו בעיה, מחלה, תבחרו אתם את המילה, והוא מוכרח לעזור לעצמו. איך הוא יכול להכחיש את המגע בינינו? אמנם הוא יכול לטעון שזה היה חלק מהטיפול, כמו שהוא טען בפניי כי לדעתו לא הבדלתי בין אהבת רעים לאהבת בני זוג וכדי להמחיש לי את ההבדל הוא ביקש שנתחבק והוא ביקש לגעת במקומות צנועים, אבל הוא לא יכול להכחיש שהיה מגע שאני מניח שרוב המטפלים יאמרו שהוא לא תקין. למה "רוב" ולא "כל"? כי עדיין לי קשה להבין שהיה בזה משהו לא תקין. הרי הוא באמת ניסה לעזור לי, באמת היה לטובתי, קשוב לי, הקדיש לי את מיטב זמנו ומרצו, פינה את עיסוקיו הרבים (והם אכן היו רבים), והכול כדי להקדיש לי שעות, להאזין לי ולנסות לסייע לי במצוקה הגדולה שלי. כי אולי במקרים קיצוניים עושים דברים קיצוניים. כלומר כחלק מהטיפול לשינוי נטייה מינית צריך לבצע פעולות שבדרך כלל לא מבצעים ושהם "נגד הספר".

אבל אולי אני תמים בדבריי. אולי אמונת החכמים שהייתה טבועה בי בחוזקה אז עדיין מרימה את ראשה. אפילו ששנים אני יודע על הפרשה – עדיין אני לא מאמין שכעת היא בחוץ. לעיני כול. חשופה ככה. כמו שאז הייתי חשוף בחדר של הרב.

(הערה: הפרטים המלאים של הכותב שמורים במערכת.)

באנו חושך לגרש

במשך תקופה ארוכה חשבתי שהקולות בראש שלי, אותם קולות שאמרו לי שאני טעות, שאני מקולקל, שאני לא ראוי לאהבה – הם האור, ואני החושך.

קרא עוד »

שמעתי אדם שבטוח ויודע שהאמת אצלו

היום צפיתי בראיון של הרב ארלה הראל מול הרב גיא אלאלוף, שמעתי אדם שבטוח ויודע שהאמת אצלו, שהדיעה שלו, לטענתו, היא קונצזנוס בקהילה הדתית, שהעובדות שלו מוחלטות ולא ניתן מקום לספק, אז לגבי זה אין לי מה לומר כי אני בעצמי לא מכיר את פרטי עדותו – על כל אלה שהצליחו להשתנות, על ההומו הדתי שטוען שהוא נשמר מכל חוויה מינית, על אותו פסיכולוג שהחליט להתעלם מעדות החברים שהוא הביא לו, אני לא אטען שהוא טועה או מטעה, אני לא אטען לחוסר אמינות עדותו, אבל העמדה הבוטחת הזאת שהאמת אצלו שהוא יודע למסור את רצון ה בצורה פשוטה היא בעצמה מעידה על עובדותיו, על דיעותיו ועל גאוותו שמסנוורת אותו.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

62 תגובות

 1. אם כן אנו כבר מונים שני בחורים שטוענים להטרדה מינית ואף יותר מכך, תוך ניצול הסיטואציה הטיפולית. אין מנוס – המשטרה צריכה לחקור את הנושא הזה ולחשוף את האמת, היה או לא היה, עלילה או לא עלילה. אסור לזה להשאר עמום ומטושטש.

 2. אני מציע לכל לכל החכמים למנהם לבדוק קודם את אמינותו של הילד שכביכול נפגע מהרב שהרי הילד הזה סובל מנטייה מנית לא מקובלת בעולם הדתי וכדי להסתתר מאחורי נטייה זו ,הילד מעליל עלילות שו על הרב הדגול לכל הדעות….

 3. תתביישו לכם! גם כשרופא נוגע לכם במקומות צנועים אתם רצים להתלונן? תכניסו דברים לפרופורציות. אני בטוח שהוא לא עשה דברים מתוך מיניות אלא ניסה לדבר אתכם בשפה שאתם מבינים כדי להחזיר עוד יהודי למוטב! וכן להיות הומו זוהי בעיה / מחלה שצריך לטפל בה (ודי עם ההתייפיפויות ואורך הרוח בנושא) הומו עובר על אחת מהעבירות הקשות בתורה ודתי הוא בוודאי לא יכול להגדיר את עצמו! פשוט חילול ה'! מכל כיוון שלא תסתכלו על זה!

 4. לכל המלעיזים אני רק רוצה להבהיר: לא חברותא פירסמה את כל הסיפור הזה כי אם פורום "תקנה". בפורום שדן בעניינו של הרב אילון ישבו הרב יעקב אריאל, הרב אהרן ליכטנשטיין, הרב איתן אייזמן, הרב אברהם גיסר, הרב אליקים לבנון, מר בני להמן, פרופ' ידידיה שטרן, הרב יצחק שילת, הרב יהושע שפירא, הרב יובל שרלו.
  אם יש לך בעיות לגבי הפירסום- אנא פנה אליהם.

 5. דבריו של ד. מעוררים כבוד והזדהות. אף אני הומו שהיה דתי בנעוריו. ידועים לי מקרים אחדים של שומרי מצוות החיים כחיות נרדפות, וכל זאת בשל נטיית ליבם. לצערי הפסיקה הרבנית שוקטת על שמריה ואינה מעזה להתמודד ביושר אם הנושא. וכי הפרוזבול לא היה בגדר חידוש גמור בעולמה של ההלכה? חסרים לנו רבנים בעלי שיעור קומה, שאם לא כן, תתנוון החברה הדתית ולא תוכל לתת מענה לבניה.
  ועוד עניין: אני תמה על כך שאתם משתמשים בכינוי הנפסד "טיפולי המרה" גם בכך יש כדי לטפח את האשליה שהדבר הוא בגדר האפשר. ומתוך שאתם כותבים כך, הרי אתם שומטים את הקרקע מתחת לכל פועלכם החשוב, וכאילו אומרים שנטייה מינית היא בגדר דבר הצריך תיקון.

 6. ועוד להבהיר, שהתיעצנו עם רבנים ידועים לפני כל הפרסום. אין לנו אלא להצטער בצערו של גדול בתורה שהגיע להיכן שהגיע, להצטער בצערם של מי שנפגעו ממנו ולהצטער בצער התורה.

 7. כמה נוח.
  לא פניתי למשטרה כי סמכתי על הועדה… (גוף שאין לו שום סמכות לטיפול בדברים כאלה) הועדה פנתה ליועץ המשפטי… (היום זכינו לשמוע מויינשטיין חוות דעת לגבי התנהלות הועדה שהיה לועדה לפנות למשטרה ועל כן לא תקבל סיוע משפטי ממנו).
  אינני מסכים עם טענה כמו "לא יכול להיות שהוא עשה את זה", מכיוון שכבר ראינו בעבר כיצד אנשים שחשבנו שהם גדולים עשו מעשים שלא יעשו, ובאם אכן בוצעו עבירות מין יש להעניש את הרב במלוא חומרת הדין .
  מאידך – יש דרך לעשיית צדק במדינת ישראל, והיא איננה עוברת דרך ועדת רבנים. אינני מחסידיו של הרב אלון, אך כלל נקוט הוא בידינו שחשוד זכאי עד שתוכח אשמתו, וכשאדם מסרב להתלונן במשטרה הוא מעלה חשדות באשר למניעיו ולנכונות טענותיו.
  ולעורכי חברותא – אנא מכם. אנחנו אינטלגינטים. מכיוון שאני מניח שאין בידכם מכונת פוליגרף אל תכתבו דברים שאינכם יכולים לעמוד מאחוריהם כגון 'הדבר אומת'.

 8. שיתביישו כל המלעיזים, שאני מניח שאינם הומואים, אלא נכנסו אחרי חיפוש "חברותא" בגוגל.
  תוקפים את הקורבן במקום לתקוף את מבצע התקיפה המינית.
  =============
  ד' התראיין הערב בחדשות 10, ותיאר מה קרה בפגישותיו עם הרב.
  אני מאמין לד'. לא רק שאני מאמין לד', אני גם מוריד בפניו את הכובע.
  אני במקומו הייתי מיד פונה למשטרה, ולא נותן לפורום תמוה, וכזה שאוהד את הרב, לטפל בעניין.
  ד' מתאר איך הרב הורה לו להתפשט, לגמרי, ונגע לו ב"איזורים האסטרטגיים".
  איך הרב יכול להסביר את זה?
  ד' צודק לגמרי. אם לכבוד הרב יש צרכים, "שילבש שחורים וילך לחפש בגן", במקום להתקיף נערים נבוכים.

 9. תתבישו לכם..כל מי שידו בשעורוריה הזאת..טיפה כבוד תורה אין לכם..ואני בטוח שב"ידיעות אחרונות" נאמר כך: "לא קיבלו את החשיפה הזאת בחינם" אני מאמין שהם שילמו הרבה כסף על דבר כזה ואני נגעל מעצם המחשבה שיהודי מפליל רב גדול שהוא בכלל לא מתקרב לרגלים שלו,והכל בגלל בצע כסף..תעודת עניות רצינית לפורום 'תקנה' ! בושה

 10. SORRY! "האמת" שלך – מול האמת של הרב אילון. למה שנאמין לך? מי אתה? נראה אותך. צא מהארון…
  היה גיבור והראה פניך. למה רק את הרב שמים בזרקורים? גם לך מגיע פרסום… בדיוק כמו לרב אילון! זה לא חכמה להתחבא!!!

 11. ד' היקר.
  למה אתה חושב שנאמין לך – בחור אנונימי והומו – ולא לרב הנערץ על חלקים גדולים בציבור (לפחות בציבור הטוקבקיסטים..)?
  והאם משפט כמו "הדבר אומת", בא לחזק את דברי הרב אריאל והרב ליכטינשטיין ושאר הרבנים?
  גם אם זה אמת וגם אם זה שקר – אנחנו כבר נפלנו חזק. בואו נודה בזה.

 12. קשה לי להאמין הדבר הקל ביותר היום אם א
  רוצים להפיל הוא הטרדה מינית בין של נשים בין של נערים או גברים.תגיד הטרדה מינית וחובת ההוכחה היא לכאורה על המטריד.זה קודם כל להרוס את האיש וכלל לא חשוב שהוא לא אשם .זה כבר הופך להיות נורא.

 13. הומופובים יקרים, אנא חסכו מאיתנו את הגיגיכים. אתם רק מוכיחים את בורותכם.
  ולעמית העורך היקר עד מאד,
  לא לאתר אינטנרט ולא לועדת רבנים יש אפשרות לאמת דברים כאלה. הפרשה עצמה מעידה כי לא ניתן לסמוך על רבנים.
  לכתוב 'הדבר אומת' בסוף כתבה מזכיר קצת את ה'פראוודה'. במדינה מתוקנת יש דרך אחת בלבד לאמת דברים – אפילו הם סקופים עיתונאיים – והיא עוברת דרך מכונת הפוליגרף, המשטרה, עדויות, חקירות והליך משפטי.

 14. לאיתן לביא , יש לי שאלה אליך תגיד אתה מטומטם או שעושה את עצמך כזה? אתה למעשה אומר שגם אם הרב נגע באיבר אינטימי של המתלונן זה בסדר זה חלק מהטיפול ? תגיד אתה נורמלי ? נראה לי שאתה צריך אישפוז אני לא אומר שהרב עשה או לא עשה את הדברים שמיוחסים לו את זה צריך לחקור אבל מה שאתה אומר ועוד מצדיק מגע כזה אם היה זה מזעזע והזוי

 15. העניין שמלחיץ כאן, הוא שרבנים מוכרים גדולים ומקובלים על ציבור רחב כדוגמת הרב שרלו יוצאים כנגד רב עצום ומקובל אף הוא על הציבור. אני חייבת לומר כאן לכולם שהדבר הזה פשוט שבר אותי אישית. אני מרגישה ממש מפורקת אפילו שאין לי שום צד בעניין. למי להאמין: לרב שרלו- שרוב ספריו מציפים את ביתנו, או לרב אלון- שאת עלוניו אנו קוראים בכל שבת. אלוקים יעזור לאמת לצאת לאור, ולהלוואי שימנע חילול הק ויחזור השקט לליבי.

 16. הגעתי לכאן מוואלה (צפו לעוד הרבה כניסות בקרוב…)

  נראה לי שיש כאן קצת היסחפות…

  ברור שה"טיפול" שנתן הרב לאותו צעיר לא היה נכון,או יעיל, אבל באמת קשה לי להאמין שהוא התכוון להטריד את הבחור או "להתחיל" איתו בניגוד לרצונו.
  מה שלי מפריע בכל העדות הזו- העובדה שהבחור לא מרגיש קורבן. הוא לא מרגיש מוטרד(לא כל זה הרעיון בהטרדה מינית?), הוא לא מרגיש רע עם עצמו. זה מזכיר קצת את המתלוננת של חיים רמון- וכבר לא ברור לי מה עדיף- שהר' כן עשה את מה שמיוחס לו ואז פורום תקנה יצאו בסדר, או שהר' לא עשה אתמ ה שמיוחס לו ואז- שה' ירחם…
  בכל מקרה- מה זה אומר- "והדבר אומת"? יש צילומים? עדים? איך אפשר לאמת דבר כזה כשזה מילה של ד' לעומת מילה של הר' אילון?
  ועוד משהו- מאיפה צץ המתלונן השני אם בכל כלי התקשורתמ דובר רק על מתלונן יחיד?

 17. היתי בישיבה גדולה היום אני חילוני, הכל התחיל בלילה אפל שהעילוי של הישיבה החליט באישון לילה להיכנס לחדרי ולשלוח ידים מתחת לפיז'מה, היתי בשוק זרקתי אותו מהחדר ישיבתי כל הלילה ליד משרד ראש הישיבה ושהגיע בבוקר רציתי לשוחח איתו לפני התפילה אמרתי לו שזה לא סובל דיחוי, סיפרתי לו את המעשה, הישבה מצא דרך מקורית לטפל בזה: א. מהר מאד נמצא לבחור שידוך (תוך שבוע!!!!!!) והתחתן תוך חודש !!
  עכשיו לך תדע מה יעלה בגורל ילדיו ותלמידיו
  ב. הישיבה מצאה לנכון שאני אנני ראוי להישאר בישיבה כשותף לדבר עבירה כביכול
  או חששו שאני יחשוף יותר מכך אז עשו הכל להדיחני מהישיבה ואח"כ התברר שאני לא היחיד שהועף מאותה סיבה ובגלל אותו אדם.
  .

 18. יש מצב שהרב אלון חשב ברצינות שאם הבחור יתפשט והוא ייגע בו זה יעביר את הנטייה ההומוסקסואלית? ולכך הוא התכוון כשאמר שנעשו "דברים לא הגיוניים" כדי למנוע חילול השם? ולכן לא הכחיש במפורש את המיוחס לו?

 19. ד' היקר.
  אם באמת טובת הרב אלון עומדת מול עיניך, כמו שאתה מצהיר שזו הייתה הסיבה לראיון בתקשורת, עשה טובה לך ולו – פשוט תגיש תלונה במשטרה.
  להשאיר את כל הפרשיה הזו בגדר של שמועות והתחבאות מאחורי כוונות טובות – זה הדבר הגרוע ביותר שיכול להיות גם לרב וגם לך, וגם לציבור כולו.
  אני רוצה להאמין לך, שאין מאחוריך מניע פסול, ולכן אני מבקש ממך, כתלמיד של הרב אלון וכאדם שכואב בימים האחרונים – תגיש תלונה כדי שהעניין הזה יתברר אחת ולתמיד באופן סופי.
  אם היה משהו אסור שהרב עשה, מחובתך להביא את זה לידיעת הציבור מעל במת בית המשפט ולא מעל כלי תקשורת. אם לא היה דבר שכזה – אז בוא נבהיר שזה המצב.
  פשוט לא יכול להיות שהמצב הנוכחי יימשך: אם יש מה לחקור ולהעניש – אני הראשון לתמוך בכך. אם אין – אז די ללינץ'!
  בבקשה, תגיש תלונה!

 20. עשה גם עשה.
  אין ל-ד' סיבה להעליל עליו ועדותו מפורטת ונשמעת אמינה ביותר.
  יש יותר מ"נפגע" בודד, דבר שמחליש את החשד לעלילת שווא.
  הרב נענה להיות בגלות – מוזר מאוד! – הדבר הטבעי ביותר הוא לעמוד על חפותו.
  הטיעון של קדושת השם מגוחך (מבלי להבין הרבה בהלכה). גם אדם עניו ושפל רוח היה עומד על חפותו בהאשמות מסוג זה. אדם ששמו הולך לפניו, לבטח ינסה להגן על שמו הטוב.
  הרב כנראה אוהב גברים, אבל משיג את מבוקשו בדרכים פסולות.

 21. יש סיבה לכך שלא מאשרים העלאת תגובות רלוונטיות לחלוטין?
  האם אתם כ"עצת נפש" ואחרים גם כן תומכים בסתימת פיות והשתקת דעות השונות מדעותיכם האישיות? הא? "חברותא"?
  מאוד מוזר כל מה שקורה בתקשורת בימים האחרונים סביב עניין ההומואים הדתיים….

 22. גם אני הגעתי לכאן דרך וואלה, ואני חייבת לבטא את הערכתי לכותב, לאומץ לבו, לתבונתו וליושרה שלו שעולים בבירור מדבריו. אני מקווה שיעמוד בנחשול הקשה הזה וייצא ממנו מחוזק. חזק ואמץ.

 23. אמנם אני אשה, אבל נכנסתי לאתר כדי לקרוא בו והנה תגובתי:
  בהרבה טיפולים הקשורים לתפקוד מיני יש נגיעות. לעיתים אלה נגיעות של המטפל עצמו ולעיתים של סרוגייט מסוגים שונים.
  אני מאמינה, ובלי קשר לרב אלון כי אין אנו יודעים מה עשה, שכדי לטפל באדם הרוצה לשנות את נטיותיו המיניות יש לתת לו הזדמנות לחוות מגע גברי מבלי שהדבר יעורר אותו. צריך גם לתת לו מגע גברי שאולי היה חסר לו, מגע אבהי, למשל.
  כל הדברים הללו, למסתכל מן הצד נראים תמוהים, אולם האמת היא שהם עוזרים. אי אפשר להרגיל מישהו להתיחס לגופו ותגובותיו באופן חדש מבלי שהוא יחוש זאת בעצמו בסביב תומכת ומכילה. רק דיבורים? זה לא עוזר.
  אין לי מושג אם זה מה שהיה. אולם מתוך חצאי המשפטים המופיעים כאן בראיון, בהחלט ניתן לשמוע רמזים לכך.
  מי שעוסק בטיפולים מסוג זה ובכלל בטיפולים הקשורים למיניות תמיד מסתכן בכך שיפרשו לא נכון את מעשיו. וחבל שכך כי עבודת קודש עושים אנשים אלה.

 24. א. אין טיפול להומוסקסואליות, ואין צורך בטיפול, הצורך העצום הוא שאנשי הדת יעזו סוף סוף להתמודד באומץ עם הסוגיה , יש ניצנים מעטים, אך לא מספיקים.
  ב. והיה והדברים המפורסמים לגבי הרב אילון נכונים, אין לנו אלא להגיע שוב למסקנה שבני אדם הם יצורים מורכבים, לעיתים מסוכסכים, ונכשלים וטועים. וחשוב לי להדגיש , הכשלון הוא לא בזה שלכאורה הרב נמשך לגברים, אלא בדרך שבה פעל כדי לספק את יצריו.היתכן שגם הוא תוצר של ההומופוביה?

 25. מממ… קשה לי להאמין שכל הטוקבקיסטים כאן אמיתיים. למשל :תתביישו לכם! גם כשרופא נוגע לכם במקומות צנועים אתם רצים להתלונן? תכניסו דברים לפרופורציות. אני בטוח שהוא לא עשה דברים מתוך מיניות אלא ניסה לדבר אתכם בשפה שאתם מבינים כדי להחזיר עוד יהודי למוטב! וכן להיות הומו זוהי בעיה / מחלה שצריך לטפל בה (ודי עם ההתייפיפויות ואורך הרוח בנושא) הומו עובר על אחת מהעבירות הקשות בתורה ודתי הוא בוודאי לא יכול להגדיר את עצמו! פשוט חילול ה'! מכל כיוון שלא תסתכלו על זה!"
  עד כדי כך להיות טיפש? אני לא יכולה לדעת מי צודק. וייתכן שלעולם גם לא אדע, אבל להגיב בכזה טימטום?!

 26. לכל האנשים הטובים שחיים בהכחשה, אני חייב להדגיש שאין קשר בין גדולתו של אדם בתחום אחד לבין נטייתו המינית. הבעייה של אדם כזה שצבר כח מוסרי ועיני רבים נשואות אליו היא שהוא מתבלבל ומנצל את מעמדו על מנת לספק את יצריו. זאת הבעייה האמיתית. יפה הזכיר מישהו כאן את חטאו של דוד המלך, חטאים שפגעו בו במידה מסויימת אך לא פגמו בגדולתו של אחד המנהיגים החשובים ביותר בהיסטוריה של עם ישראל. מי שלא יודע, גם רבי עקיבא חטא חטאים לא קטנים…אבל לא זוכרים לו זאת עקב גדולתו בתורה…החטא של הרב אילון, אם הדברים נכונים, הולך וגדל ככל שהוא מכחיש וככל שעוד עדויות על התנהגותו עולות מעל פני השטח. כמה חבל! ימים יגידו אם גדולתו בתורה מאפילה על חטאיו.

 27. לומר שמה שיש לרב זו מחלה, זה כמו להגיד שהומוסקסואלים הם חולים.

  אף אחד כאן אינו חולה – לא הומוסקסואלים ולא הרב. מי שנמשך לבני מינו – הוא בריא עם נטייה מינית שונה מהרוב. אדם שנמשך לגוף של נער – הוא בריא, עם נטייה מינית שונה מהרוב.

  "חברותא", לפרסם שהרב חולה זה בעצם לומר שגם אתם חולים. ואתם ממש לא. אתם בסדר גמור, ואתם צריכים מיניות כמו כל אדם אחר, רק קצת שונה.

 28. קראתי את תגובות הכותבים..נראה לי כי הרב אלון הפך להיות איזה גורו כמו גואל ציון שהולכים אחריו בעניים עצומות ולא רואים את האמת..אז מה קרה הרב הןמן ויצרו גובר עליו, הרי בסופו של דבר הוא בן אדם ,ולהיות הומו זו החולשה שלו..אז תסירו קורה מבין עינים ואל תהיו אטומים זה קורה בשפחות הכי טובות

 29. מצד אחד אני מעריץ את כבוד הרב,ואוהב מאוד לשמוע ולקרוא את דבריו.מצד שני "אין אפוטרופוס לעריות".מצד שלישי"ניכרים דברי אמת"הרב אילון הוא מסוג האנשים שאתה רואה עליו שהוא אמיתי וישר.מצד רביעי"אין עשן בלי אש".מצד חמישי זאת כבר קלישאה שחוקה..
  בקיצור..אין מצב יותר קשה ומעצבן מבילבול(מיני למשל..)

 30. לא ידעתי שלרב אילון יש צבא טוקבקיסטים גדול כל כך.
  הבעיה מתחילה ונגמרת בכך שרבנים מתעסקים בנושאים לא להם – רב לא צריך לפתור בעיות שקשורות למיניות או לכל דבר אחר שהוא לא מומחה לו. רבנים הם לא יותר מטכנוקרטים של ההלכה, אין להם שום הסמכה או ידע בנושאים פסיכולוגיים, רפואיים או אפילו חברתיים. הייתם הולכים לטיפול פסיכולוגי לרופא השיניים החכם והכריזמטי שלכם???

 31. ידוע שהומו זה משהו חולני .פגם גנטי או נטייה במשך השנים מסיבות שונות,כנראה שלמיתלונן היו דמיונות או משיכה מינית לרב,ושהבין שזה רק טיפול ,היתנקם בתלונה,או שהוא פינטז שהרב נגע בו,כל עוד שאין ראיות מצולמות,איך אפשר להוכיח,הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה,אז מה כל אחד יכול ביום בהיר להיתלונן על מישהו מסיבה אישית ,אבל איך אפשר להאמין ,למה לא לחשוד שמשקר,למה התיקשורת לא חוקרת אותו ושולחת לאיבחון .חסר סרוטים,ועוד הומואים,אוהו .. כמה שיש,עושים בושות בפירסומים כאלו,מה יגידו החיולנים עלינו,ישר חוגגים ומכפישים ויותר שונאים את כל הדתיים ביגלל כמה חולרות ,זה המילה .יש טיפול פסיכולוגי לזה ,וכדאי לפחות לנסות ,עדיף להיות נורמלי ומקובל בחברה,מה שאנחנו עושים,זה לא נורמלי ומגעיל ,אבל זה כמו כל מחלה,ושלא יגידו ויעטדדו שזה נורמלי,אין ברירה רק להגיד ככה,תחשבו לעומק רק לחשוב על המעשה עצמו כמה זה מגעיל ,כדאי לנסות לטפל ולא להיסחף,שמתלוננים על הטרדות בין זוג זה נישמע אחרת לגמרי וטיבעי,ועוד דתיים,שיודעים שיש איסור ועונש חמור אחרי 120 איזה בושה ,ועם כל המחלות והטינופת של חיידקים ,שיא הליכלוך,שאף אחד לא יגיד שזה נורמלי,אני יודע את האמת וזה פשוט מחלה .העולם המודרני מנסה לייפות ולקדם אבל זה שקר

 32. " לא התלוננתי על הרב אלון "- אבל עשיתי
  לו לינץ' בתקשורת השמאלנית !! ונתתי לרכילות ולכסילות לשפוט אותו ."
  היה עדיף להתלוננן כך לפחות העבודות וההוכחות היו נבדקות לפני שמדווחות מצד אחד ללא התגוננות הצד השני !!!
  מעניין מי רוצח יותר מלבין פני 'חברו' ברבים או שמא מקיים יחסים ללא 'הסכמה' ?
  הדבר נראה הזוי: "קשה לי להבין האם הייתי 'קרבן' "א בל קל לי לשפוט ולחרוץ דין 'האשם'!

 33. גם אני הגעתי דרך וואלה…אני חייבת לשאול את ברק האורגניסט- מה עובר לך בראש? האם גם פדופילים הם אנשים בריאים עם נטייה מינית "שונה"????
  א. אני לא חושבת שהומסקסואליות זה משהו שאפשר לשנות. נולדים ככה (למרות שהיום זה "באופנה").
  ב. זו גם לא מחלה, אפילו ב- DSM הספר שמרכז את כל מחלות הנפש הוציאו את זה. כי זה לא מחלה.
  ג. למרות האמור לעיל, אני עדיין לא חושבת שזה נטייה טבעית. נכון שנולדים איתה ואין מה לעשות, אבל זה עדיין לא הדרך הטבעית.
  ד. אני בהחלט חושבת שחשוב להעלות את הסוגיה הזו בכל מגזר דתי/חילוני. וחשוב לקבל את האנשים האלה, כי הנטייה שלהם לא עושה אותם רעים! לפעמים הם האנשים הכי טובים שיש.

 34. 1. לרב אסור לטפל בבחור הומו – אין לו מושג בזה.
  2. שישאיר זאת לפסיכולוגים – אולי הם יצליחו
  3. זה מה שקורה כשאתה נוגע בתחום שלא לך…
  4. בפני תקנה הוא הודה – מי מודה במה שלא עשה? הכריחו אותו?
  5. לאן הוא נעלם אם הוא באמת תמים? האם מי שצדיק כ"כ ייותר על הכל בגלל כלום?
  שאלות…

 35. ב 2 מילים : גועל נפש" !!

  יושב פורום של רבנים תוצרת המפ-ז"ל שלא מסוגלים להסכים על שום נושא בעולם, לא על מועמד מוסכם לתפקיד הרב הראשי בירושלים, לא על רשימה מאוחדת לכנסת (ולא נזכיר את מלחמת העולמות, ההשמצות והגידופים שבין מרכז הרב והר המור) ורק סביב דבר אחד הם מצליחים להתאחד – להאשים את הרב מוטי אילון (ובתוך כל גם את משפחתו המורחבת)

  לעזעזל המוסר, חילול ה', "ודרשת וחקרת היטב" , הם גם המחוקקים, הם גם השופטים והם גם התליינים!!

  זה חיסול חשבונות פנימי של רבנים מכנופית "בלי תקנה" !

  חיסול ממוקד! וידוא הריגה, חגיגה על הדם !

  ראשית צניחת גאולתנו . . . . .

 36. זה פשוט בושה כל האמונה הזאת בתקשורת שהיא שמאלנית מעיקרה ותמיד אוהבת לנפח ולסלף דברים, על מנת שיהיה לה מידע עסיסי שהציבור מאוד אוהב!
  ובושה גדולה יותר למדינה ולאנשי תורה השמים עצמם עבדים לאותה תקשורת!

 37. זה פשוט בושה כל האמונה הזאת בתקשורת שהיא שמאלנית מעיקרה ותמיד אוהבת לנפח ולסלף דברים, על מנת שיהיה לה מידע עסיסי שהציבור מאוד אוהב!
  ובושה גדולה יותר למדינה ולאנשי תורה השמים עצמם עבדים לאותה תקשורת!

 38. אולי מי שצריך להתבייש היא החברה הציונית דתית שנתנה לדברים הללו לקרות שנים ואין פוצה פה… ואולי הרב הנכבד שעליו נאמר , כפי הנראה – הפוסל במומו פוסל – והיה מטיב לעשות אילו נטל קורה מבין עיניו …

 39. אני מתבייש בכיפה שעל הראש שלי,
  אם זו דרכה של תורה לחסל רב שידור ישיר ברחובה של עיר, לרקוד על הדם בטרם ייבש, לבייש את משפחתו ותלמידיו והכל תחת אצטלה של "לשם שמים", אז אני מתבייש גם בהיותי הומו וגם בהיותי חובש כיפה.