לעדכונים על פעילויות ואירועים:

בית המדרש ואהבת: בין כופר לקדוש – מסע בעקבות אלישע בן אבויה

המפגש השני שלנו בבית המדרש יוצא לדרך, ואנחנו שוב מתרגשים.

בואו והצטרפו אלינו למסע בעקבות אחת הדמויות המרתקות ביותר בתלמוד – אלישע בן אבויה.

מי שהיה תנא קדוש, אך פרש מדרך הדת ובחר לייצג את היהדות החילונית בצורה שביאליק ואחד העם היו גאים בו.

בואו ליצור חברויות חדשות דרך הטקסים ולהרחיב את עולמכם המחשבתי דרך הכתבים המדהימים של ארון הספרים היהודי – בואו והצטרפו אלינו ללימוד משותף!

מקווים לראותכם

midrash

נמאס לכם כל פעם מהתחושה שכדי להיכנס לשיעור אתם חייבים גם להיכנס לארון? עייפים כבר מללבוש מסיכות?

זה לא אבסורד שדווקא במפגש עם הרוחניות והעומק, אתם נתקלים שוב ושוב בסגירות הלב, בחוסר קבלה ובפחד מן השונה?

מדי שבוע נתכנס לתיבת נוח משלנו ונתאסף ביחד ללימוד כיפי, זורם ופתוח, עם חברים כמוך וכמוני. ללא חששות לדבר, להביע, לשתף, ולהתקרב לקדוש ברוך הוא – בדרך שמתאימה לך.

(אין צורך ברקע קודם בלימוד תורה)

winter face mask with designs near me, fastenal n95 or n100 respirator, 3m sleep mask, neutrogena age shield face reddit, n95 mask for tiny noses, integrated face shield in hardhat in usa, coronavirus in calves, amazonian clay face mask, what respirator filters for painting epoxy primer, does an n95 mask filter smoke, coronavirus isolation precautions, n95 mask nuance, n95 respirator for sale, respirator mask 3m 8577 p95 and asthma, 3m n95 respirator 10 pack, glass ballistic face shield, scuba respirator mask, what is the name for the face mask worn by muslim women, do i need a respirator when working with inswool, 3m near me, neonatal respirator, how much does n95 test cost, coronavirus 229e pathogen, feline coronavirus cause of death, uvb face shield, coronavirus medical supplies, agv ax 8 evo face shield, n95 buy face mask, respirator mask pull down, cpap mask that doesnt leave marks on face, what turmeric and for face mask and bannana, when to replace north respirator cartridges, mimsie the cat in a cartoon surgical cap and mask, vons grocery delivery las vegas, nurse mugs amazon, 3m particulate mask guide, air hole face mask, motorcycle face bib sun shield, 94706 where to buy breathing mask n95, no n95 particulate respirator, cpap masks full face with magnets, equate walmart brand, prt respirator, connecting hoses to 3m mask, 3m 8233 mask case qty, msds sheets respirator, respirator mask for 3d printing, neoprene face mask, patient wanted to be taken out of respirator, is it bad to do two face masks in a row,

בחור בן 18-19, שהולך לטיפול "מקצועי" ו"מבטיח", תרתיי משמע, שנותן תחושה של עוצמה, ביטחון, כמו טריפ מופלא על קוקאין משובח במיוחד הנארז בתוך מעטפת של מציאות אפשרית וחוקית לחלוטין… יש יותר מזה?!

אחד הדברים שאפיינו את הטיפול זה הדגש על כך שניתן לשנות דברים- הנטייה הזאת היא נרכשת ואיננה מולדת, נאמר, ולכן אין שום בעיה לשנות את זה. המפתח הוא בי וזה תלוי רק ברצון שלי. עניין של בחירה.

קרא עוד »

סדנת כתיבה מונחית

לכתוב את מה שבפנים. את מה שלמדנו להשתיק ולהפנים. לא להדחיק, לא להחליק, אלא לחלוק את שעל הלב. שכבר למד לכאוב אך גם להתאהב.

קרא עוד »

ליין אוי גיי זמיר

מקוות שהתעוררתן חמודות מתוקות, כי אחרי המסיבה מוש מוש מוש שהיתה לנו קשה לקום!! אריאלה רשף המדהימה עלתה והרימה לנו את הרחבה, ו100 חברותות פיזזו אמש במועדון ה"אמור" בתל אביב, עד שהמנהל בא ואמר "רבותינו, הגיע זמן קריאת שמע של שחרית". אוי גיי זמיר 2 – הייתם מדהימים והיה מדהים! תודה שבאתם ונתראה במסיבה הבאה

קרא עוד »

סדרת ארון הקודש

"ארון הקודש”
היא סדרת רשת דוקומנטרית שיצרה הבמאית וחברת הקהילה מורן נקר, על להט”בים דתיים שתעלה בתאגיד השידור הציבורי “כאן”. כל פרק מתמקד בדמות, זוג או משפחה בשלב אחר בחיים. הקרנת הסדרה מביאה תיעוד אינטימי של אנשים המתמודדים עם המפגש בין נטיה מינית וזהות מגדרית ובין אמונה ואורח חיים דתי, דרך רגעים משמעותיים וטקסים דתיים, משפחתיים וזוגיים.

קרא עוד »

אני חושב שהמילה שחיפשת היא "קוויר"

הרב אברהם סתיו, אני חושב שהמילה שחיפשת בפתיחת דבריך היא קוויר (או אולי גיי באנגלית), אדם שהוא חריג מהציפיות הסיס-הטרו-נורמטיביות של החברה שלנו, ולא המילה הומו או הומוסקסאול. כשאנשים להט"בים מזדהים עם דמויות כמו בובספוג או אלזה "ומשייכים" אותן לקהילה הגאה הם לרוב לא מסווגים אותם מבחינת נטייה מינית או זהות מגדרית, אלא מצביעים על חוויה משותפת. בדרך כלל החוויה הזאת לא תהיה של אחת הזהויות הכלולות באותיות להטבא"ק+. זו פשוט חוויה כללית יותר, החוויה של שונות בתוך חברה שמניחה שכל בן נמשך לבת, שמבוגרת בשנות ה-30 שלה צריכה להתעניין בקשרים רומנטים, ושהחוויה המגדרית של כל אחד.ת היא או גבר או אשה. המילה היותר כוללנית לזהות השונה הזו היא המילה קוויר. הקושיה – איך ייתכן שלספוג או לכוכב ים תהיה נטייה מינית או זהות מגדרית שונה, רלוונטית כמו הקושיה איך ייתכן שבובספוג מדבר, שיש לו רישיון נהיגה, ושהוא לובש חולצה מכופתרת ועניבה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר.