בית המדרש ואהבת: בין כופר לקדוש – מסע בעקבות אלישע בן אבויה

המפגש השני של בית המדרש יוצא לדרך. הצטרפו למסע בעקבות אחת הדמויות המרתקות ביותר בתלמוד - אלישע בן אבויה

המפגש השני שלנו בבית המדרש יוצא לדרך, ואנחנו שוב מתרגשים.

בואו והצטרפו אלינו למסע בעקבות אחת הדמויות המרתקות ביותר בתלמוד – אלישע בן אבויה.

מי שהיה תנא קדוש, אך פרש מדרך הדת ובחר לייצג את היהדות החילונית בצורה שביאליק ואחד העם היו גאים בו.

בואו ליצור חברויות חדשות דרך הטקסים ולהרחיב את עולמכם המחשבתי דרך הכתבים המדהימים של ארון הספרים היהודי – בואו והצטרפו אלינו ללימוד משותף!

מקווים לראותכם

midrash

נמאס לכם כל פעם מהתחושה שכדי להיכנס לשיעור אתם חייבים גם להיכנס לארון? עייפים כבר מללבוש מסיכות?

זה לא אבסורד שדווקא במפגש עם הרוחניות והעומק, אתם נתקלים שוב ושוב בסגירות הלב, בחוסר קבלה ובפחד מן השונה?

מדי שבוע נתכנס לתיבת נוח משלנו ונתאסף ביחד ללימוד כיפי, זורם ופתוח, עם חברים כמוך וכמוני. ללא חששות לדבר, להביע, לשתף, ולהתקרב לקדוש ברוך הוא – בדרך שמתאימה לך.

(אין צורך ברקע קודם בלימוד תורה)

winter face mask with designs near me, fastenal n95 or n100 respirator, 3m sleep mask, neutrogena age shield face reddit, n95 mask for tiny noses, integrated face shield in hardhat in usa, coronavirus in calves, amazonian clay face mask, what respirator filters for painting epoxy primer, does an n95 mask filter smoke, coronavirus isolation precautions, n95 mask nuance, n95 respirator for sale, respirator mask 3m 8577 p95 and asthma, 3m n95 respirator 10 pack, glass ballistic face shield, scuba respirator mask, what is the name for the face mask worn by muslim women, do i need a respirator when working with inswool, 3m near me, neonatal respirator, how much does n95 test cost, coronavirus 229e pathogen, feline coronavirus cause of death, uvb face shield, coronavirus medical supplies, agv ax 8 evo face shield, n95 buy face mask, respirator mask pull down, cpap mask that doesnt leave marks on face, what turmeric and for face mask and bannana, when to replace north respirator cartridges, mimsie the cat in a cartoon surgical cap and mask, vons grocery delivery las vegas, nurse mugs amazon, 3m particulate mask guide, air hole face mask, motorcycle face bib sun shield, 94706 where to buy breathing mask n95, no n95 particulate respirator, cpap masks full face with magnets, equate walmart brand, prt respirator, connecting hoses to 3m mask, 3m 8233 mask case qty, msds sheets respirator, respirator mask for 3d printing, neoprene face mask, patient wanted to be taken out of respirator, is it bad to do two face masks in a row,

"רק שבועיים לפני שהתחתנתי סיפרתי לסבתא שאני הומו"

אני ואלוהים: "אני דתי. אף פעם לא היתה לי בעיה. אני באמת ובתמים מאמין שהבעיה היא לא בדת, אלא עם הדתיים. אני לא רואה שיש קונפליקט בין גאווה לבין התורה. לא כל המצוות וכל האיסורים קשורים אל כל אדם, כמו שהלכות שחיטה לא רלוונטיות לצמחוני.

קרא עוד »

אני זוכר את זה, שהוא הביט בי ואמר ש״זה לא אמיתי ורק מחשבות שווא ואי אפשר באמת לאהוב בנים, אתה לא רוצה למות לבד״.

אני זוכר את היום הזה טוב מאוד, כי הוא שרט לי את הלב. זוכר איך אבא שלי אסף אותי אחרי זה עם המונית שלו, ואיך נכנסתי וישבתי במושב האחורי כאילו הייתי לקוח זר, ורציתי שהוא ישאל אותי מי כיבה לי את הלב, איך היה אצל הרב, אבל אבא לא שאל.

קרא עוד »

שתפו את המאמר

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *