חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

בוחרים במשפחה מלבים פילוג ושנאה גם בזמן המלחמה

הנרצחים, הנעדרים, הפצועים, הלוחמים והמתנדבים מגיעים מכל המגזרים, המקומות, העדות, הדתות, הרצפים והמגדרים של העם בישראל. לאחר תקופה קשה של שיסוע החברה שלנו, התאחדנו כולנו ב"ה כדי לעמוד כנגד הקמים עלינו לכלותנו.

הנרצחים, הנעדרים, הפצועים, הלוחמים והמתנדבים מגיעים מכל המגזרים, המקומות, העדות, הדתות, הרצפים והמגדרים של העם בישראל. לאחר תקופה קשה של שיסוע החברה שלנו, התאחדנו כולנו ב"ה כדי לעמוד כנגד הקמים עלינו לכלותנו. נודעה לתפארת גבורת הנשים – הלוחמות, האימהות, הפצועות, הגיבורות, מצילות החיים.
רבות ורבים מהקהילה שלנו, ומשתתפי ומשתתפות חברותא ביניהם, מגוייסים להגנה ולמלחמה בחמאס ובחיזבאללה, אלה שפינדרוס טען שאנחנו מסוכנים מהם. פינדרוס עודנו חבר כנסת, לא התנצל ולא התפטר.
עינוי הדין שפורסם שעובר עומר לאחר נפילתו של בן זוגו שגיא ז"ל בקרבות על עוטף ישראל, אפילו ברמת הטפסים, מקומם מאוד: הוא צריך להגיש כל בקשה רק דרך הוריו של שגיא ז"ל. כל היבט של החיים שלנו בציבוריות שלא מכיר בנו, ולו הפעוט ביותר, מסבך אותנו מאוד ומפיל עלינו קשיים רבים – גם על מי שכבר שילמו את המחיר הגבוה ביותר עבור המדינה. מפלגת נעם המשסעת, ולובי השנאה, אחראים לעינוי הזה של עומר ולאווירה המעודדת את קצין הנפגעים להראות אטימות לב כלפיו בשעתו הקשה ביותר. זהו חילול שם ה' ואין על זה כפרה.
נבוא עם כל אלה חשבון לאחר המלחמה ולא ניתן להם לשסע אותנו יותר. עכשיו אין זה הזמן.
לא היינו מעירים כל זאת אלמלא הציוץ המתועב של ארגון לובי השנאה והרס המשפחה "בוחרים במשפחה", שמצא לנכון דווקא בשעה קשה זו, הדורשת את אחדות ישראל, לפרסם טרוניא קטנונית על שאלון התנדבות של חיל הרפואה, ששואל למינו של הממלא, עם התשובות האפשריות "זכר", "נקבה" ו"לא רלוונטי". המשסעים חשו לגייס את העניין למאבק השנאה שלהם, ולהשתמש בתעמולת השנאה שלהם נגדנו. באמצע מלחמה.
ארגוני הפילוג והשנאה האלה מעיזים להמשיך ולשסות אותנו זה בזה, גם בזמן מלחמה. הם לא יצליחו בע"ה – אנחנו מאוחדים, ללא הבדל מגדר ונטיה מינית. על מדינת ישראל לפעול על מנת שדוברי השקר והרעה האלו לא ימשיכו ללבות שנאה פנימית בעם ישראל ולפגוע בסיכויינו לנצח חס ושלום.

היום ישבתי במונית של אבא שלי ובכיתי.

אבא שלי הביט בי דרך המראה הקטנה שתלויה במונית שלו, וראיתי לו את זה בעיינים. ראיתי שכאב לו לספר לי על ההוא שקרא לו הומו וירק. חשבתי על זה, מה זה בשביל אבא לילד הומו לשמוע אדם מבוגר אחר מקלל אותו, תוך כדי יריקה, וקורא לו ״יא הומו״

קרא עוד »

מ מ' באהבה ל א'.

בדיוק כמוך לפני 20 שנה בדיוק, בשנת 2003, מצאתי את מה שהייתי חייב לחשוב שהוא ה"גאולה" של חיי. מצאתי את טיפולי ההמרה ורציתי להשתנות ולהתחתן עם אישה ולהיות כמו כולם

קרא עוד »

שתפו את המאמר