חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

בוחרים במשפחה מלבים פילוג ושנאה גם בזמן המלחמה

הנרצחים, הנעדרים, הפצועים, הלוחמים והמתנדבים מגיעים מכל המגזרים, המקומות, העדות, הדתות, הרצפים והמגדרים של העם בישראל. לאחר תקופה קשה של שיסוע החברה שלנו, התאחדנו כולנו ב"ה כדי לעמוד כנגד הקמים עלינו לכלותנו.

הנרצחים, הנעדרים, הפצועים, הלוחמים והמתנדבים מגיעים מכל המגזרים, המקומות, העדות, הדתות, הרצפים והמגדרים של העם בישראל. לאחר תקופה קשה של שיסוע החברה שלנו, התאחדנו כולנו ב"ה כדי לעמוד כנגד הקמים עלינו לכלותנו. נודעה לתפארת גבורת הנשים – הלוחמות, האימהות, הפצועות, הגיבורות, מצילות החיים.
רבות ורבים מהקהילה שלנו, ומשתתפי ומשתתפות חברותא ביניהם, מגוייסים להגנה ולמלחמה בחמאס ובחיזבאללה, אלה שפינדרוס טען שאנחנו מסוכנים מהם. פינדרוס עודנו חבר כנסת, לא התנצל ולא התפטר.
עינוי הדין שפורסם שעובר עומר לאחר נפילתו של בן זוגו שגיא ז"ל בקרבות על עוטף ישראל, אפילו ברמת הטפסים, מקומם מאוד: הוא צריך להגיש כל בקשה רק דרך הוריו של שגיא ז"ל. כל היבט של החיים שלנו בציבוריות שלא מכיר בנו, ולו הפעוט ביותר, מסבך אותנו מאוד ומפיל עלינו קשיים רבים – גם על מי שכבר שילמו את המחיר הגבוה ביותר עבור המדינה. מפלגת נעם המשסעת, ולובי השנאה, אחראים לעינוי הזה של עומר ולאווירה המעודדת את קצין הנפגעים להראות אטימות לב כלפיו בשעתו הקשה ביותר. זהו חילול שם ה' ואין על זה כפרה.
נבוא עם כל אלה חשבון לאחר המלחמה ולא ניתן להם לשסע אותנו יותר. עכשיו אין זה הזמן.
לא היינו מעירים כל זאת אלמלא הציוץ המתועב של ארגון לובי השנאה והרס המשפחה "בוחרים במשפחה", שמצא לנכון דווקא בשעה קשה זו, הדורשת את אחדות ישראל, לפרסם טרוניא קטנונית על שאלון התנדבות של חיל הרפואה, ששואל למינו של הממלא, עם התשובות האפשריות "זכר", "נקבה" ו"לא רלוונטי". המשסעים חשו לגייס את העניין למאבק השנאה שלהם, ולהשתמש בתעמולת השנאה שלהם נגדנו. באמצע מלחמה.
ארגוני הפילוג והשנאה האלה מעיזים להמשיך ולשסות אותנו זה בזה, גם בזמן מלחמה. הם לא יצליחו בע"ה – אנחנו מאוחדים, ללא הבדל מגדר ונטיה מינית. על מדינת ישראל לפעול על מנת שדוברי השקר והרעה האלו לא ימשיכו ללבות שנאה פנימית בעם ישראל ולפגוע בסיכויינו לנצח חס ושלום.

תהיו נאמנים לעצמכם!

לא לחיות זה לפחד. זה לשקוע בחרדות. זה להסתיר את עצמנו מהאנשים הכי קרובים אלינו.
ולפעמים זה מרגיש שאי אפשר אחרת, כי החיים האלה הם פאקינג מפחידים ואם חושבים עליהם יותר מידי – אפשר לשקוע בדיכאון קיומי.

קרא עוד »

זו הבשורה?

גדלתי על ברכי הציונות הדתית. אני מאמין גדול בערכיה, משוכנע שיש שם אמת גדולה, רחבה ומאירה. יש שם חיבור מפרה בין תורה וחיים, בין חומר ורוח, בין ערכי הנצח להוויה המתחדשת.

קרא עוד »

מה זאת אהבה?

יש משהו ברגש הזה שלא ניתן להגדרה. משהו מסתורי, ממגנט, לא חד משמעי. הוא תופס צורה, משתנה, מתעצב לאורך הזמן והחיים, לובש מראות וצבעים שונים.
אבל יותר מהכל, הוא תמיד שם.

קרא עוד »

שתפו את המאמר