בהתרגשות גדולה רצינו להודיע

בהתרגשות גדולה רצינו להודיע על שינוי השם של הארגון שלנו

בהתרגשות גדולה רצינו להודיע על שינוי השם של הארגון שלנו, והורדת כותרת המשנה "הומואים דתיים". בכך הופכת חברותא רשמית לבית מכיל יותר ומקבל יותר עבור כל הא.נשים – לא רק להומואים, אלא גם לביסים, טרנסים ואבינאריים!

כדי לוודא שהתהליך לא פוגע באף חבר ארגון ניקבע באסיפה הכללית כי יוקם צוות שיבצע את התהליך באופן רגיש ואחראי, ויגיש את מסקנותיו בתקופה הקרובה.

שיהיה לכולם וכולן המון מזל טוב!!

למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

לאחר הרבה שאלות מהרבה מכרים/ות, חברות/ים ובנות/י משפחה, ושנים ארוכות אחרי שחשבתי שהדברים האלה כבר ברורים לכולן/ם, אני מציע תשובות לשאלות:
למה צריך בכלל מצעד? ועוד בירושלים?

קרא עוד »

בואו נדבר רגע על חתונה דתית גאה

המילה הגדולה הזו, האירוע הגדול והיקר הזה. עזבו רגע מאבקים, הכרה מהמדינה, הפלות של הצעות חוק לברית זוגיות וחתימה ברבנות. לא מה זה אומר לאנשים אחרים, אלא מה זה אומר בשבילנו-הומואים בחיים קהילתיים דתיים ומוקפים סטרייטים, לא עלינו.

קרא עוד »

מ מ' באהבה ל א'.

בדיוק כמוך לפני 20 שנה בדיוק, בשנת 2003, מצאתי את מה שהייתי חייב לחשוב שהוא ה"גאולה" של חיי. מצאתי את טיפולי ההמרה ורציתי להשתנות ולהתחתן עם אישה ולהיות כמו כולם

קרא עוד »

עוד טור דעה טרנסופובי מפי אישה דתיה

בשבת האחרונה פרסמה שרון רוטר טור דעה על קרוב משפחה שלה (מצורף למטה, מוזמנים ומוזמנות לקרוא). כאיש מדע, ביולוג וגנטיקאי אני ממש מרגיש צורך לענות על הטיעונים שלה שמלאים בחוסר ידע ובהבנה בעניין.

קרא עוד »

שתפו את המאמר