חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

בג"ץ שם קץ לאפליית האימוץ

עם ישראל חזק, וב"ה מדינת ישראל דאגה לחיזוק גדול יותר של המשפחות שלנו ושל הקהילות שלנו, ובע"ה נגיע לשוויון זכויות בכל התחומים.

בג"ץ שם קץ לאפליית זוגות חד מיניים בתורים לאימוץ. סוף סוף, לאחר 6 שנים, בג"ץ קבע בפסיקה פה אחד שגם אנחנו נוכל לאמץ, ולא כסוג ב'. משמח כל כך לראות, במיוחד אחרי האסון שפקד אותנו, שעוד אנשים יזכו להקים משפחה, ולקיים חסד גדול כל כך באימוץ ילדים, שיזכו לבית. עם ישראל חזק, וב"ה מדינת ישראל דאגה לחיזוק גדול יותר של המשפחות שלנו ושל הקהילות שלנו, ובע"ה נגיע לשוויון זכויות בכל התחומים. לצערנו עדת השנאה באמצעות מכונת הרעל המתוקשרת שלה ממשיכה להפיץ רוע ושיסוי גם אחרי כל מה שקרה לנו. אין להקשיב לדברי הבלע שלה – הדבר משרת את אויבינו וייתכן שהאיראנים עומדים מאחוריה. פסק הדין של בג"ץ הוא הכי מוסרי, הכי צודק, הכי אנושי – וגם הכי יהודי. מדינת היהודים תבטיח את הזכות המשפחה לכל היהודים – גם ליהודים הלהט"בים.

הסיפור של נריה שמעון

"יצאתי מהארון עוד לפני שנפגשתי עם גבר, עוד לפני שהיה לי משהו עם מישהו… לא הרגשתי שום צורך לחכות לזוגיות או להתנסות. זאת פשוט הייתה ההרגשה שלי"

קרא עוד »

יום הבחירות

מה יעשה אדם הרוצה לרסן את מערכת המשפט, להעלות את המיסוי על עשירים, להנהיג את שיטת השוברים במערכת החינוך, לתת לכל אדם תחת שלטון ישראל זכות הצבעה לפרלמנט, אך למסד בחוק את זהותה התרבותית היהודית העברית של המדינה, כך שהיא תתמוך כלכלית במוסדות תרבותיים תורניים בלי קשר לחלקם באוכלוסייה של יהודים שומרי מצוות? היש לאדם כזה מפלגה להצביע לה? בעייתו שלו ובעייתו של הלהט"ב הדתי אינן שונות מבחינה פוליטית כלל וכלל

קרא עוד »

החלמה מחורבן

ככל שאנשים נמצאים במצב נפשי גרוע יותר, עמידותם ללחצים פוחתת. כשאנשים מדוכאים או סובלים מטראומה ומחרדה – קשה להם יותר להכיל חוסר הסכמה ודעות מגוונות

קרא עוד »

הרגע הא¯בינארי הזה, שהיה אמור לשמח, גרם לי בעיקר לעצב וכאב

היום הבין-לאומי נגד הומופוביה, טרנספוביה וביפוביה לא יכל לבוא בזמן טוב יותר. השנה בארוויזיון 2024 השתתפו לראשונה מתמודדים¯ות א¯בינאריים מחוץ לארון, כולל זוכה שהניפה את הדגל הא¯בינארי כשהוא ניצח.

קרא עוד »

שתפו את המאמר