חיפוש
My WordPress Page קו הקשב פתוח עכשיו
חיפוש

בג"ץ שם קץ לאפליית האימוץ

עם ישראל חזק, וב"ה מדינת ישראל דאגה לחיזוק גדול יותר של המשפחות שלנו ושל הקהילות שלנו, ובע"ה נגיע לשוויון זכויות בכל התחומים.

בג"ץ שם קץ לאפליית זוגות חד מיניים בתורים לאימוץ. סוף סוף, לאחר 6 שנים, בג"ץ קבע בפסיקה פה אחד שגם אנחנו נוכל לאמץ, ולא כסוג ב'. משמח כל כך לראות, במיוחד אחרי האסון שפקד אותנו, שעוד אנשים יזכו להקים משפחה, ולקיים חסד גדול כל כך באימוץ ילדים, שיזכו לבית. עם ישראל חזק, וב"ה מדינת ישראל דאגה לחיזוק גדול יותר של המשפחות שלנו ושל הקהילות שלנו, ובע"ה נגיע לשוויון זכויות בכל התחומים. לצערנו עדת השנאה באמצעות מכונת הרעל המתוקשרת שלה ממשיכה להפיץ רוע ושיסוי גם אחרי כל מה שקרה לנו. אין להקשיב לדברי הבלע שלה – הדבר משרת את אויבינו וייתכן שהאיראנים עומדים מאחוריה. פסק הדין של בג"ץ הוא הכי מוסרי, הכי צודק, הכי אנושי – וגם הכי יהודי. מדינת היהודים תבטיח את הזכות המשפחה לכל היהודים – גם ליהודים הלהט"בים.

כשהייתי בשיעור א', ישיבת מעלה גלבוע, חשבתי שמורכבות היא הדבר החשוב ביותר בעולם.

קשיים אישיים ודיסוננסים זהותיים נתפסו בעבורי כחובה דתית. חשבתי שעל מנת לא להפוך את הדתיות שלי לפלסטר ליברלי, אני חייב להמשיך לתפוס בדעות שצרמו והפריעו לי. לא רציתי "לפתור" את השאלה הלהט"בית או הפמיניסטית. פתרון היה בעבורי השטחה, רידוד של המורכבות הקיימת.

קרא עוד »

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

שתפו את המאמר