איזו שבת זו הייתה! עדיין מתאוששים מהאורות

התכנסנו 20 חברים (!) מהקשת הסרוגה הירושלמית לשבת שיא קבוצתית בירושלים באכסנייה קטנה שהרגישה בית

השםםם איזו שבת זו הייתה! עדיין מתאוששים מהאורות😊

התכנסנו 20 חברים (!) מהקשת הסרוגה הירושלמית לשבת שיא קבוצתית בירושלים באכסנייה קטנה שהרגישה בית.

השבת כללה שירי קבלת קבלת שבת מוזיקלית, תפילות משותפות, סעודות וזמירות שבת לצד נועה קירל, דברי תורה, פעילויות חוויתיות, וזמן של משחקי קופסה ושחנ"שים אל תוך הלילה.

מה שהפך את השבת לכזו מוצלחת זה שכל אחד נתן בה את חלקו וליבו. התיקים המעוצבים (כל אחת סוחבת איתה תיק קטן), השירונים היפים, הפתקים על המיטה, הפעילויות, הנגינה, הארגונים ועוד.

בזמן הדמדומים, רגע לפני צאת השבת (רעווא דרעווין) דיברנו על המשמעות שהקבוצה הזו מעניקה לנו ומהווה עבורנו מקום של חיבור, כיף, שותפות, הכלה והקשבה.
הבנו כמה חשובה הנתינה המשותפת ותחושת השייכות לקבוצה על מנת שתמשיך להמריא.

מצפים כבר לשבת הבאה ולגבהים שנגיע אליהם יחדיו😎

הזדמנות להודות לנועם מילבאור האהוב שבסיום השנה מסיים את תפקידו כמוביל של הקבוצה עם אחיה. תודה נועם על השקעה ואכפתיות יוצאת דופן❤️

מַה טֹּבוּ אֹהָלֶיךָ יַעֲקֹב מִשְׁכְּנֹתֶיךָ יִשְׂרָאֵל

א"מ;ל"ק: תלמידי ישיבות נדרשו לחלוק מגורים עם חייל בעל הרכב כרומוזומלי שונה משלהם, באופן שאין בו שום בעיה הלכתית. וייאנחו החיילים מן הטרלול הפרוגרסיבי, ותעל שוועתם אליי, והנה באתי בדברים האלה.

קרא עוד »

הרודפים אותנו? שבו בפינה בבקשה, עם הפנים לקיר

יש המון המון שבח לומר, ואילו פי מלא דברי שבח אין אני מספיק להודות לכל מי שראוי להודות לו. בדין הייתי צריך לסיים בשבח, אבל לבי אינו מתיר לי. העוול שנעשה לי מצד אנשים הנסמכים על שירותיי ועל תרומתי פשוט קשה מנשוא.

קרא עוד »

אנחנו צריכות להיראות

אנחנו קהילה חזקה שגדלה מיום ליום, ולא נופלת. אנחנו נהפוך את העולם שלנו ליותר טוב.
אנחנו ננצח.

קרא עוד »

אין פה מקום לבלבול מדובר בביריונות

בתור טרנסית בעצמי, שלמדה במוסדות דתיים, אין פה מקום לבלבול מדובר בביריונות. מדובר פה בקריאה לחרם. חרם וכעס שמופנה כלפי ילד שהדבר היחיד שהוא עשה לא נכון הוא להיות שונה. מדובר בתנועת נפש אלימה ואינפנטילית של כעס על האחר והשונה רק משום היותו שונה שכאשר היא נעישת בידי מבוגרים קל וחומר בעלי כוח פובלציסטי היא רצחנית. מדובר בהמון זועם שמשתלח בילד כי מה? כי הוא נולד אחרת?

קרא עוד »

שתפו את המאמר