איגי דתי – קבוצות הנוער והצעירים

מי אנחנו?

בתחילת שנת תש"ע החלו לפעול באיגי (ארגון נוער גאה) שלוש קבוצות חדשות שטרם נראו כמותן בארץ – קבוצות לנוער להט"בי דתי:

  • קבוצת בנים צעירה (לבני 15 עד 18)
  • קבוצת בנים בוגרת (לבני 18 עד 23)
  • קבוצת הבנות (לבנות 16 עד 23)

הקבוצות תחת ארגון איגי, ופועלות בשיתוף פעולה עם ארגוני הלהט"ב הדתיים חברותא, בת-קול ותהל"ה.

רוצים לבוא?

הקבוצות מיועדות למי שחי בעולם הדתי (חרדים/דתיים/מסורתיים) ולמי שמרגיש קשור לעולם הזה (דתל"שים/מתוסבכים), שהם הומואים, לסביות, ביסקסואלים או טרנסג'נדרס או שהם מתלבטים בנוגע לזהותם המינית. אז אם אתם מזדהים – אתם יותר ממוזמנים להצטרף!

מה עושים שם?

המפגשים נערכים במתכונת של פעילות תנועת נוער סטייל בני עקיבא/עזרא – סבב היכרות, פעילות המעלה נושא למחשבה, דיון אודות אותו נושא ופעילות סיכום. המפגשים נערכים באווירה פתוחה המקבלת כל אחד באשר הוא, ומאפשרת לכם להסיר לשעה קלה את המסכות ופשוט להיות עצמכם. אפשר לדבר בלי לפחד מה יגידו ומה יחשבו, ואפשר רק להקשיב.

מתי ואיפה נפגשים?

כל קבוצה נפגשת פעם בשבועיים, ביום קבוע (נשתדל שקבוצת הבנים הבוגרת לא תתנגש עם פעילויות של חברותא, וקבוצת הבנות לא תפגש במועד של פעילויות בת קול). הפגישות נערכות בתל אביב במקום בטוח, דיסקרטי ונעים, שאינו קבוע ואינו מזוהה עם משהו.

בשביל לדעת בדיוק איפה ומתי המפגשים יערכו, תצטרכו ליצור קשר עם מדריכיי הקבוצה שלכם. בדומה לכל הקבוצות של איגי הפרטים על המקום המדוייק לא יפורסמו באינטרנט, גם לא בהמשך. אבל אל תהססו ליצור קשר עם המדריכים גם בשביל לשאול משו – הם ממש חמודים. בדקנו.

המדריכים

לכל קבוצה צמד מדריכים/ות שעברו הכשרה במערך ההדרכה בארגון איגי, ועובדים תוך ליווי צמוד של הצוות המקצועי באיגי. המדריכים מגיעים מהעולם הדתי – החל מהעולם החרדי ועד הכיפה הסרוגה. הם בוגרי אולפנות, ישיבות תיכוניות ותיכונים דתיים, וביניהם קצינים, בוגרי ישיבות הסדר ושירות לאומי. שילובי המדריכים בכל קבוצה מאוזן, ומאפשר לכל בן/בת נוער למצוא – אנו מקווים – מדריך מעולמו.

צרו קשר – אנחנו כאן בשבילכם, בכל שעה

רועי חסן מדריך דתיים צעירה ת"א 052-6739570
ישראל פרברג מדריך דתיים בוגרת ת"א 050-220-9073
טוהר שטטלר מדריך דתיים צעירה י-ם 054-6525359

 

יצירת קשר מהי חברותא
  • תגובות אחרונות:


  • RSS