רייכר בשטח

"מי שנוטל את מומו ואת גופו ומציג אותו לראווה בכיכר – זה מגוחך, דוחה ומרגיז אחרים. אין לתהלוכה הזו כל ערך", את הדברים הללו אמר העיתונאי גדעון רייכר, שהפך מספר 2 ברשימת הגמלאים לכנסת, על מצעד הגאווה

radioהעיתונאי גדעון רייכר שהודיע על מועמדותו לכנסת במסגרת רשימת הגמלאים, חשף בשבוע שעבר, בראיון למהדורה המרכזית של רדיו קול חי (בתאריך בי"ח בכסלו, 15.12.08), בהגשת מרדכי לביא, את דעתו על מצעד הגאווה.

"מי שנוטל את מומו, במירכאות או בלי, ואת גופו ומציג אותו לראווה בכיכר כאילו איזה זר של עלי דפנה על ראשו, א´ – זה מגוחך, ב´ – זה דוחה, וג´ – זה מרגיז אחרים […] אם אני אבוא ביום כיפור לשכונה של יראי שמים, אחזיק סנדוויץ´ ביד, אנגוס בו בכל פה ואצעק ´דמוקרטיה פירושה כל אחד לפי דרכו´ אז אני אידיוט שראוי לסקול אותי באבנים […] לא הייתי ממליץ על התהלוכה הזאת שמעוררת ריב ומדנים משום שאין לה כל ערך, למה היא נועדה ריבונו של עולם?!".

עוד הוסיף רייכר את זיקתו לדת ואת דעתו צה"ל והחרדים: "הביוגרפיה שלי מאוד מרשימה. למדתי בכיתה א´ ו-ב´ בתלמוד תורה לבנים בירושלים, אפילו יש לי בתעודה הצטיינות בתורה והיו לי ציציות ופאות ודקדקתי בקלה כחמורה על אף גילי הרך… אם אכן בישיבות לומדים תורה – מקובל עליי. אם מנצלים את הדיחוי כדי לעשות שפע מלאכות נטולות מס הכנסה, ושקועים עד צוואר במ"ט שערי חולין, הייתי שולח אותם לשירות צבאי מורחב".

השאר תגובה

עוד ב- הלינק הפתוח ››

תגובות הגולשים

יצירת קשר מהי חברותא
  • תגובות אחרונות:


  • RSS