הרב זלמן מלמד: "האוֹכֶל גורם להומוסקסואליות"

הרב זלמן הסביר לתלמידיו את הסיבה שבדור שלנו הנטייה ההומוסקסואלית מתפתחת הרבה יותר ומתפשטת בטבע ואת הסיבה שגברים נהיים יותר בטבע של נשים ולהפך: "אומרים שזה האוכל גורם את זה" * תגובת חברותא לדברים: "כשמדובר בהכשר לשוקולד – רבנים לומדים את הסוגיה לעומקה, אבל כשמדובר בהומואים – רבנים מזלזלים"

tanya26_zmהרב זלמן מלמד: "האוכל גורם להומוסקסואליות"

הרב מלמד. מה הוא אכל?

בשיחה עם תלמידיו על פרשת הרב אלון, אמר הרב זלמן ברוך מלמד, ראש ישיבת בית אל, רב היישוב בית אל ב' והאחראי על ערוץ 7, השווה הרב את הסיבה להשמנה לסיבה להומוסקסואליות. לדבריו "בסוג החולשה שאנו מדברים (נטייתו של הרב אלון) היא בוודאי מתפתחת בדור שלנו והיא הרבה יותר מתפשטת גם בטבע, מפני שבכלל יש בזמן האחרון… הנשים הם נהיות יותר בטבע של גברים, והגברים נהיים יותר בטבע של נשים. זה מציאות. ואומרים שזה האוכל גורם את זה. או כל מיני גורמים. החוקרים אומרים שיש כל מיני גורמים שגורמים את התופעה הזו, שבעצם מִטשטשים הגבולות קצת, ולכן יש גברים שסובלים מזה שיש להם נטיות נשיות, ויש גם נשים כאלה". את הדברים חשף עידן יוסף באתר news1.

דבריו אלו של הרב מלמד מצטרפות לביטויי בורות אחרים שהושמעו בזמן האחרון, כגון חשיפת חברותא את דבריו של הרב זמיר כהן ולפיהם הומואים מתאבדים כי אינם יפים או חשיפת חברותא את דבריו של הרב פרומן כי יש לשבת שבעה על בת לסבית.

תגובת חברותא לדברים של הרב מלמד:
"מעניין שכשמדובר בדברים שבנפש האדם, כמו הומוסקסואליות, הרב מלמד ודומיו מסתמכים על 'איכא דאמרי', על 'יש אומרים' ועל שמועות, והם בוחרים להתבטא בהחלטיות ובנחרצות בלי לבדוק את הדברים לאשורם. ואילו כשמדובר בהכשר לשוקולד שוויצרי חדש הם טסים לשוויץ כדי לבדוק את כשרות החומרים, מבצעים בהם בדיקות מעבדה, מסיירים במפעל הייצור, לומדים את הנושא לעומקו, ובסוף התהליך הארוך קובעים אם השוקולד כשר אם לאו. ובמפתיע, כשמדובר בנושא נטייה מינית החורצת גורלות של בני אדם והמשפיעה השפעה ניכרת על חייהם של אנשים – יש רבנים שמעדיפים לזלזל ולהתבטא כלאחר יד.
לרב מלמד ולדומיו אנו קוראים ללמוד את הנושא על בוריו ורק אחר כך להתבטא. ואם הרבנים עסוקים כל כך בדברים שברומו של עולם, כמו הכשר לנוזל הניקוי הכלים החדש של סנו, שלכל הפחות יאמצו את אמירת חז"ל 'למד לשונך לומר איני יודע שמא תתבדה ותֵאָחֵז' (ברכות ד ע"ב)".

השאר תגובה

עוד ב- יהדות וגאווה ››

תגובות הגולשים 17 תגובות

avatar
אייל
26 בפברואר 2010

איני רואה איך הנער ההומו או הבחורה הלסבית או הטרנס בבית אל מפיקים משהו מדברי רבם.
אז איך עוזרים להם?
יש קו תמיכה בטלפון: 077-5141321.
אנשי חינוך שבודאי מבינים את האחריות המוטלת על כתפיהם, מוזמנים לפנות ל"שבל- שהכל ברא לכבודו" וללמוד מה עוברים תלמידיהם וכיצד ניתן לסייע להם.
shovalgroup@gmail.com
http://havruta.org.il/shoval


הגב
avatar
הומו דתל"ש
1 במרץ 2010

כמה שטויות בכתבה אחת ….
אני חי בשלום ומחוץ לארון חיים שלמים ומאושרים. לא דופק חשבון לאף אחד!!
אני כבר כמה שנים לא שייך למחנה של הד"לים, שהפרשייה הזאת הביאה את המיאוס ממכם ומההנהגה שלכם לרמות שלא יאמנו.
אני בז בכל ליבי לאוטיניג שעשיתם לרב שלכם. (זה לא מקובל בקהילה החילונית, אצלכם זה כנראה הבון-טון) ברור לי שזה היה חיסול חשבונות פרטי, מתוך קנאות וצרות עין בהצלחה שלו (שחצתה מיגזרים). אין ולא יהיה לכם מנהיג בדמותו של הרב אילון גם בעוד 100 שנה.
תמשיכו לחיות בגטאות שלכם, ל"התנחל בלבבות" של עצמכם, להטיף לכולם מסביב, להיות תמיד צודקים!


הגב
avatar
אתר הגברים - mens.co.il
1 במרץ 2010

עדיין הרב זלמן מלמד?

הרב זוכה באתר "גברים" לככב במדור הרלוונטי:

http://mens.co.il/הומופוביה


הגב
avatar
מרדכי עבדיאל
2 במרץ 2010

רבנים ונטיות.

לאור כל ההומופוביה של חלק מרבני הציבור הזה, התחלתי לאחרונה לדרג לעצמי את יחסי אל אותם רבנים, על פי התיחסותם לקהילה הלטבי"ת. ככל שהבורות והאטימות גדולים יותר, כך הדירוג נמוך יותר.


הגב
avatar
שם
2 במרץ 2010

יכול להיות שהורמונים נשיים משפיעים על עובר זכרי וההפך או שהם משפיעים על ילד בגיל ההתפתחות.

אף אחד לא מבטיח שיום אחד לא נגלה שזו בורתם של הורים שנתנו לילדיהם בגיל הרך מאכלים עתירים הורמונים נשיים. אחרי הכל, אם אנחנו ישרים, אי אפשר לפסול את הדעה המוצעת הזאת


הגב
avatar
שם
2 במרץ 2010

זה לא סוד שאולי אלו מאכלים עתירי הורמונים נשיים שניתנים לתינוקות שמפתחים את הנטייה אם היא גנטית, למשל, כשניתן לתינוק זכרי מאכל עתיר הורמונים נשיים במשך תקופה ארוכה או ההפך.

אי אפשר לפסול שזה אחד הגורמים.


הגב
avatar
מפרסם
2 במרץ 2010

זה לא סוד שאולי אלו מאכלים עתירי הורמונים נשיים שניתנים לתינוקות שמפתחים את הנטייה אם היא גנטית, למשל, כשניתן לתינוק זכרי מאכל עתיר הורמונים נשיים במשך תקופה ארוכה או ההפך.

אי אפשר לפסול שזה אחד הגורמים.


הגב
avatar
אמא
5 במרץ 2010

אוכל זה רעיון, אז אפשר להמליץ על דיאטה?
עכשיו ברצינות, לפחות אמירה כזאת אמורה להוריד האשמה וכוונות זדוניות של הומואים לשבש במכוון את הסדר החברתי, לא?


הגב
avatar
מרדכי עבדיאל
6 במרץ 2010

אוכל ונטיות??

חברה … נו… קצת רצינות. אוכל ונטיות? עד לרגע זה עד כמה שידוע לי המדע טרם מצא קשר בין מה שהתינוק אוכל לבין נטיותיו המיניות. מה שהמדע כן מצא הוא שיש הבדל בין מוחו של הומוסקסואל לבין מוחו של סטרייט. כלומר שהאדם נולד עם נטייתו המינית מבלי כל יכולת להשפיע עליו. מוטב היה לו הרב מלמד לא היה מנכס לעצמו עמדה מדעית מבלי בדיקה מוקדמת של העובדות. ובתיאבון לכל עם ישראל. מרדכי עבדיאל.


הגב
  avatar
  חסיד שוטה
  20 במרץ 2010

  מותב לרב שיתעסק בתעודות הכשר לפסח של חומרי הניקוי של סנו
  שם לפחות דעותוי אינם פוגעות באנשים


  הגב
avatar
חסיד שוטה
20 במרץ 2010

והלא על זה אמרו חכמנו נאה דורש נאה מקיים
יכבד הרב בביתו יאכל מיני מאכלות הקיימים בדרונו
ויודיע לציבור שנשתנתה נטיתו המינית עקב כך ואז נתיחס אליו בכבוד הראוי לו


הגב
  avatar
  תלמיד
  20 באפריל 2010

  למה זה פוגע באנשים אם אנשי מדע אומרים את הסיבה לנטיות כאלה ואחרות היש בזה אשמה או פגיעה. ב. למה לא מביאים את ההקשר של הדברים אולי זה היה דוקא בכוונה חיובית.


  הגב
   avatar
   עמית - עורך האתר
   21 באפריל 2010

   תיכנס לקישור של אתר news1, ותרווה צמאונך.


   הגב
avatar
לא משנה מה הייתה הכוונה
21 באפריל 2010

לא משנה מה הייתה הכוונה, ולא נראה לי שהרב מלמד התכוון לפגוע הוהמואים. בכל מקרה אנחנו מצפים מרבנים שיאמרו דברי טעם. הדיעה שהרב מצטט כאן היא פשוט הזויה. אנשים הופכים להומואים בגלל המזון?! נו, באמת. אנחנו מרגישים שרבנים אומרים לעצמם "טוב זה ממילא הומואים, אז אפשר להגיד מה שנראה לי, למי בכלל איכפת" ואנחנו חושבים שזה לא ככה- לנו מאוד איכפת מה אומרים הרבנים שלנו, זה נוגע לחיים שלנו. וכשאנחנו מרגישים שמביעים בנושא שלנו עמדות שהם – איך להגיד בעדינות- לא הכי חכמות זה פוגע בנו כי זה מקרין זלזול בנו מצד הרבנים שלנו. כאילו הנושא לא ממש חשוב ואפשר להגיד סתם שטויות. זה הכל.


הגב
avatar
PayneKate
1 ביולי 2010

Every one understands that life seems to be expensive, nevertheless we need money for different stuff and not every person earns big sums money. So to get fast loans and just secured loan will be a correct solution.


הגב
avatar
Ali
25 בספטמבר 2010

Information in this blog make me wonder, how can man so nice represent such wellknown things.


הגב
avatar
לא מאמין
15 בנובמבר 2010

שהומו דתי יחליט לקרוא לאמירות הרב בנושא הומוסקסואליות בורות ומנגד יחשוב שאת יונה בלע לוויתן שהקיא אותו בדיוטי פרי בנינווה.
באיזו נקודה בדיוק אתם בוחרים להקשיב להגיון ולא לרב? הרב צודק עד שמדובר בכם?


הגב
יצירת קשר מהי חברותא
 • תגובות אחרונות:


 • RSS