בלעדי – עדות אישית: למה לא התלוננתי על הרב אלון

ד' מספר לחברותא מדוע הסכים לחשוף את סיפורו ("אני רואה בכך שליחות ציבורית"), מדוע לא התלונן במשטרה ("הוועדה מבחינתי הייתה מענה הולם"), איך הגיע למגע עם הרב ("הוא ביקש להמחיש לי את ההבדל בין אהבת רעים לבין אהבה זוגית"), האם הוא כועס עליו ("לא, רק מרחם"), האם יש לו טראומה ("אני חי בשלווה")', מהי הרגשתו עם חשיפת הסיפור ("לא מאמין שזה באמת פורסם"), ואיך נזכר בחשיפה שלו – אז לנגד עיני הרב ("הוא ביקש לגעת במקומות צנועים") * פרסום ראשון

handרבות התלבטתי אם להתראיין ומדוע. מה הריאיון הזה ישרת, מה הוא ייתן, האם אין כאן ריקוד על הדם של הרב, ואולי אפילו וידאו הריגה.

בסוף החלטתי שכן להתראיין לידיעות אחרונות, ולספר את הסיפור שלי כי אני רואה בכך שליחות ציבורית. ולא מפני שאני רוצה להרע לרב אלון, אלא כדי להטיב לו.

לא, אני לא כועס על הרב אלון ועל מה שעשה לי. אני גם לא מרגיש שנפגעתי ממנו. עדיין קשה לי להגדיר או להבין שהייתי "קרבן". קרבן? אני?! לא, בדרך כלל אחרים הם קרבנות. אני לא מרגיש קרבן. לי אין סיוטים בלילה בשל המגע ביני לבין הרב, אין לי פחדים וחששות. מאז אותו מקרה – אני חי בשלום את חיי.

כאמור, אני לא כועס. אבל אני מרחם. מרחם על הרב. מרחם על המצב שהדרדר אליו. בעיניי הוא לא איש רע ואכזר שמנצל אנשים, אלא הוא איש שיש לו מחלה ושעליו לטפל בה.

כמה סיבות לכתיבת שורות אלה, ואין הסדר מעיד על חשיבות הדברים:

1) למנוע הישנות מקרים כאלה בעתיד ולהציל אחרים – כשם שאני מרגיש שלא נוצלתי, אולי יש אחרים שמרגישים כך. אמנם כאמור לא חוויתי טראומה כל שהיא, אבל אולי אחרים כן חוו והם לא יודעים מדוע יש להם סיוטים בלילה.

לעיל כתבתי "להציל" ופתאום זה נשמע לי דרמטי כל כך. אבל זו כנראה האמת.

2) לחזק את פורום תקנה – אני שומע את המתקפות על הרבנים החשובים שישבו בפורום, ואני שוב כואב. נניח שאנו חיים בתקופת דוד המלך והיה מתפרסם שהוא חטא באשת איש ואחראי בעקיפין להריגת אחד מהחיילים הבכירים שלו – מיד כל הרבנים היו מזדעקים. כיצד ייתכן שכותב תהילים, משיח השם, חטא בחטאים כאלה? להד"ם. אבל כן היו דברים מעולם ועוד יהיו. לבי לבי על אלה שמסרבים להאמין. לו לא הייתי כלי ראשון – גם אני הייתי מסרב להאמין.

3) להבהיר לאנשים שהציונות הדתית לא מכבסת את הכביסה המלוכלכת רק בפנים – שמעתי ביקורות על כך שרבני פורום תקנה לא פנו למשטרה, ושהציונות הדתית בונה לה מערכת חוקים משלה וועדות משלה, ושבכלל לא מובן מדוע הם לא פנו בהליך הרגיל – להתלונן במשטרה.
תבינו, גם אני לא פניתי למשטרה. בהתחלה כי לא הבנתי מה קרה לי באמת, ואחר כך, כשגיליתי שהיה עוד מקרה עם הרב אלון ושיש ועדה שמטפלת בנושא – עדיין לא פניתי למשטרה כי מבחינתי העניין בטיפול. ולא סתם בטיפול – טובי הרבנים ישבו על המדוכה. ובנושא רגיש כל כך, וכשמדובר ברב מוכר כל כך, וכשמדובר לא באדם רע, וכשמדובר באנשים תמימים (כמוני) שאין סיכוי שיעידו במשטרה ובאנשים שהרגישות של העניין והצניעות לנגד עיניהם, וכשהמטרה של ה"ענישה" היא למנוע הישנות המקרים – הוועדה מבחינתי הייתה מענה הולם. וגם מניעת חילול השם. וכן, גם חילול השם הוא שיקול.
דא עקא שהרב אלון לא שמר על עצמו כמו שהבטיח, ועל כן לא נותר לוועדה אך לא להוציא את העניין לרבים.

4) להדגיש שהוועדה כן פנתה ליועץ המשפטי לממשלה – ושוב: הוועדה פנתה ליועץ המשפטי לממשלה ושיתפה אותו בפרטים. כך שלא היה כאן בית דין שדה, ולא קליקת רבנים ש"מי שׂמם", כמו שטוענים נגד פורום תקנה. הייתה כאן הדרכה והכוונה מ"למעלה".

5) לעזור רב אלון עצמו – כרגע נראה שהרב עצמו בהכחשה. העובדה שהוא מכחיש כל קשר ומְכַנס את רעיו ואת אוהביו וטוען שטפלו עליו אשמה – כל זה אינו נכון ואינו ראוי. הרב צריך להבין שיש לו בעיה, מחלה, תבחרו אתם את המילה, והוא מוכרח לעזור לעצמו. איך הוא יכול להכחיש את המגע בינינו? אמנם הוא יכול לטעון שזה היה חלק מהטיפול, כמו שהוא טען בפניי כי לדעתו לא הבדלתי בין אהבת רעים לאהבת בני זוג וכדי להמחיש לי את ההבדל הוא ביקש שנתחבק והוא ביקש לגעת במקומות צנועים, אבל הוא לא יכול להכחיש שהיה מגע שאני מניח שרוב המטפלים יאמרו שהוא לא תקין. למה "רוב" ולא "כל"? כי עדיין לי קשה להבין שהיה בזה משהו לא תקין. הרי הוא באמת ניסה לעזור לי, באמת היה לטובתי, קשוב לי, הקדיש לי את מיטב זמנו ומרצו, פינה את עיסוקיו הרבים (והם אכן היו רבים), והכול כדי להקדיש לי שעות, להאזין לי ולנסות לסייע לי במצוקה הגדולה שלי. כי אולי במקרים קיצוניים עושים דברים קיצוניים. כלומר כחלק מהטיפול לשינוי נטייה מינית צריך לבצע פעולות שבדרך כלל לא מבצעים ושהם "נגד הספר".

אבל אולי אני תמים בדבריי. אולי אמונת החכמים שהייתה טבועה בי בחוזקה אז עדיין מרימה את ראשה. אפילו ששנים אני יודע על הפרשה – עדיין אני לא מאמין שכעת היא בחוץ. לעיני כול. חשופה ככה. כמו שאז הייתי חשוף בחדר של הרב.

(הערה: הפרטים המלאים של הכותב שמורים במערכת.)

השאר תגובה

עוד ב- יהדות וגאווה ››

תגובות הגולשים 62 תגובות

avatar
רון
16 בפברואר 2010

אם כן אנו כבר מונים שני בחורים שטוענים להטרדה מינית ואף יותר מכך, תוך ניצול הסיטואציה הטיפולית. אין מנוס – המשטרה צריכה לחקור את הנושא הזה ולחשוף את האמת, היה או לא היה, עלילה או לא עלילה. אסור לזה להשאר עמום ומטושטש.


הגב
avatar
שם
16 בפברואר 2010

עדיין נשמע מופרך!
לא מאמינה שרב שהקדיש את כל חייו למען עמ"י יפול בכזה דבר.


הגב
avatar
עוזי
16 בפברואר 2010

אני מציע לכל לכל החכמים למנהם לבדוק קודם את אמינותו של הילד שכביכול נפגע מהרב שהרי הילד הזה סובל מנטייה מנית לא מקובלת בעולם הדתי וכדי להסתתר מאחורי נטייה זו ,הילד מעליל עלילות שו על הרב הדגול לכל הדעות….


הגב
avatar
אתה איש חולה והוזה....
16 בפברואר 2010

רחמנות עליך. לא מאמינים למילה! הרב אלון צדיק וטהור. אתה זה שצריך טיפול


הגב
avatar
איתן לביא
16 בפברואר 2010

תתביישו לכם! גם כשרופא נוגע לכם במקומות צנועים אתם רצים להתלונן? תכניסו דברים לפרופורציות. אני בטוח שהוא לא עשה דברים מתוך מיניות אלא ניסה לדבר אתכם בשפה שאתם מבינים כדי להחזיר עוד יהודי למוטב! וכן להיות הומו זוהי בעיה / מחלה שצריך לטפל בה (ודי עם ההתייפיפויות ואורך הרוח בנושא) הומו עובר על אחת מהעבירות הקשות בתורה ודתי הוא בוודאי לא יכול להגדיר את עצמו! פשוט חילול ה'! מכל כיוון שלא תסתכלו על זה!


הגב
avatar
שם
16 בפברואר 2010

אתה לא בטוח שהוא התכוון אתה לא בטוח שאתה קרבן מה שבטוח הוא שהוצאתם אותם להורג בפני מדינה שלימה ולא בחדר פרטי. שתצליח להתגבר ולהתמודד


הגב
avatar
בני
16 בפברואר 2010

לכל המלעיזים אני רק רוצה להבהיר: לא חברותא פירסמה את כל הסיפור הזה כי אם פורום "תקנה". בפורום שדן בעניינו של הרב אילון ישבו הרב יעקב אריאל, הרב אהרן ליכטנשטיין, הרב איתן אייזמן, הרב אברהם גיסר, הרב אליקים לבנון, מר בני להמן, פרופ' ידידיה שטרן, הרב יצחק שילת, הרב יהושע שפירא, הרב יובל שרלו.
אם יש לך בעיות לגבי הפירסום- אנא פנה אליהם.


הגב
avatar
רועי
16 בפברואר 2010

דבריו של ד. מעוררים כבוד והזדהות. אף אני הומו שהיה דתי בנעוריו. ידועים לי מקרים אחדים של שומרי מצוות החיים כחיות נרדפות, וכל זאת בשל נטיית ליבם. לצערי הפסיקה הרבנית שוקטת על שמריה ואינה מעזה להתמודד ביושר אם הנושא. וכי הפרוזבול לא היה בגדר חידוש גמור בעולמה של ההלכה? חסרים לנו רבנים בעלי שיעור קומה, שאם לא כן, תתנוון החברה הדתית ולא תוכל לתת מענה לבניה.
ועוד עניין: אני תמה על כך שאתם משתמשים בכינוי הנפסד "טיפולי המרה" גם בכך יש כדי לטפח את האשליה שהדבר הוא בגדר האפשר. ומתוך שאתם כותבים כך, הרי אתם שומטים את הקרקע מתחת לכל פועלכם החשוב, וכאילו אומרים שנטייה מינית היא בגדר דבר הצריך תיקון.


הגב
avatar
בני
16 בפברואר 2010

ועוד להבהיר, שהתיעצנו עם רבנים ידועים לפני כל הפרסום. אין לנו אלא להצטער בצערו של גדול בתורה שהגיע להיכן שהגיע, להצטער בצערם של מי שנפגעו ממנו ולהצטער בצער התורה.


הגב
avatar
האורקל מדלפי
16 בפברואר 2010

כמה נוח.
לא פניתי למשטרה כי סמכתי על הועדה… (גוף שאין לו שום סמכות לטיפול בדברים כאלה) הועדה פנתה ליועץ המשפטי… (היום זכינו לשמוע מויינשטיין חוות דעת לגבי התנהלות הועדה שהיה לועדה לפנות למשטרה ועל כן לא תקבל סיוע משפטי ממנו).
אינני מסכים עם טענה כמו "לא יכול להיות שהוא עשה את זה", מכיוון שכבר ראינו בעבר כיצד אנשים שחשבנו שהם גדולים עשו מעשים שלא יעשו, ובאם אכן בוצעו עבירות מין יש להעניש את הרב במלוא חומרת הדין .
מאידך – יש דרך לעשיית צדק במדינת ישראל, והיא איננה עוברת דרך ועדת רבנים. אינני מחסידיו של הרב אלון, אך כלל נקוט הוא בידינו שחשוד זכאי עד שתוכח אשמתו, וכשאדם מסרב להתלונן במשטרה הוא מעלה חשדות באשר למניעיו ולנכונות טענותיו.
ולעורכי חברותא – אנא מכם. אנחנו אינטלגינטים. מכיוון שאני מניח שאין בידכם מכונת פוליגרף אל תכתבו דברים שאינכם יכולים לעמוד מאחוריהם כגון 'הדבר אומת'.


הגב
avatar
1
16 בפברואר 2010

לרון: 2 מתלוננים? אי ספרתי אחד. בדיוק אותו אחד…


הגב
avatar
אמיר ג.
16 בפברואר 2010

שיתביישו כל המלעיזים, שאני מניח שאינם הומואים, אלא נכנסו אחרי חיפוש "חברותא" בגוגל.
תוקפים את הקורבן במקום לתקוף את מבצע התקיפה המינית.
=============
ד' התראיין הערב בחדשות 10, ותיאר מה קרה בפגישותיו עם הרב.
אני מאמין לד'. לא רק שאני מאמין לד', אני גם מוריד בפניו את הכובע.
אני במקומו הייתי מיד פונה למשטרה, ולא נותן לפורום תמוה, וכזה שאוהד את הרב, לטפל בעניין.
ד' מתאר איך הרב הורה לו להתפשט, לגמרי, ונגע לו ב"איזורים האסטרטגיים".
איך הרב יכול להסביר את זה?
ד' צודק לגמרי. אם לכבוד הרב יש צרכים, "שילבש שחורים וילך לחפש בגן", במקום להתקיף נערים נבוכים.


הגב
avatar
הראל
16 בפברואר 2010

תתבישו לכם..כל מי שידו בשעורוריה הזאת..טיפה כבוד תורה אין לכם..ואני בטוח שב"ידיעות אחרונות" נאמר כך: "לא קיבלו את החשיפה הזאת בחינם" אני מאמין שהם שילמו הרבה כסף על דבר כזה ואני נגעל מעצם המחשבה שיהודי מפליל רב גדול שהוא בכלל לא מתקרב לרגלים שלו,והכל בגלל בצע כסף..תעודת עניות רצינית לפורום 'תקנה' ! בושה


הגב
avatar
אריאל
16 בפברואר 2010

אחי, אתה אדם הזוי..
ואין לי צל של ספק (מעמדת מטפל) שאתה זקוק לטיפול נפשי באופן דחוף..
כל הפרשה הינה מופרכת מיסודה ואין בה אפילו שביב של אמת.


הגב
avatar
אלף
16 בפברואר 2010

SORRY! "האמת" שלך – מול האמת של הרב אילון. למה שנאמין לך? מי אתה? נראה אותך. צא מהארון…
היה גיבור והראה פניך. למה רק את הרב שמים בזרקורים? גם לך מגיע פרסום… בדיוק כמו לרב אילון! זה לא חכמה להתחבא!!!


הגב
avatar
אחת מהצונאמי
16 בפברואר 2010

ד' היקר.
למה אתה חושב שנאמין לך – בחור אנונימי והומו – ולא לרב הנערץ על חלקים גדולים בציבור (לפחות בציבור הטוקבקיסטים..)?
והאם משפט כמו "הדבר אומת", בא לחזק את דברי הרב אריאל והרב ליכטינשטיין ושאר הרבנים?
גם אם זה אמת וגם אם זה שקר – אנחנו כבר נפלנו חזק. בואו נודה בזה.


הגב
avatar
עלק דתיים
16 בפברואר 2010

להדביק נוספים בהומואיות שלהם.


הגב
avatar
גבי
16 בפברואר 2010

קשה לי להאמין הדבר הקל ביותר היום אם א
רוצים להפיל הוא הטרדה מינית בין של נשים בין של נערים או גברים.תגיד הטרדה מינית וחובת ההוכחה היא לכאורה על המטריד.זה קודם כל להרוס את האיש וכלל לא חשוב שהוא לא אשם .זה כבר הופך להיות נורא.


הגב
avatar
האורקל מדלפי
16 בפברואר 2010

הומופובים יקרים, אנא חסכו מאיתנו את הגיגיכים. אתם רק מוכיחים את בורותכם.
ולעמית העורך היקר עד מאד,
לא לאתר אינטנרט ולא לועדת רבנים יש אפשרות לאמת דברים כאלה. הפרשה עצמה מעידה כי לא ניתן לסמוך על רבנים.
לכתוב 'הדבר אומת' בסוף כתבה מזכיר קצת את ה'פראוודה'. במדינה מתוקנת יש דרך אחת בלבד לאמת דברים – אפילו הם סקופים עיתונאיים – והיא עוברת דרך מכונת הפוליגרף, המשטרה, עדויות, חקירות והליך משפטי.


הגב
avatar
אמיר
16 בפברואר 2010

לאיתן לביא , יש לי שאלה אליך תגיד אתה מטומטם או שעושה את עצמך כזה? אתה למעשה אומר שגם אם הרב נגע באיבר אינטימי של המתלונן זה בסדר זה חלק מהטיפול ? תגיד אתה נורמלי ? נראה לי שאתה צריך אישפוז אני לא אומר שהרב עשה או לא עשה את הדברים שמיוחסים לו את זה צריך לחקור אבל מה שאתה אומר ועוד מצדיק מגע כזה אם היה זה מזעזע והזוי


הגב
avatar
אני
16 בפברואר 2010

העניין שמלחיץ כאן, הוא שרבנים מוכרים גדולים ומקובלים על ציבור רחב כדוגמת הרב שרלו יוצאים כנגד רב עצום ומקובל אף הוא על הציבור. אני חייבת לומר כאן לכולם שהדבר הזה פשוט שבר אותי אישית. אני מרגישה ממש מפורקת אפילו שאין לי שום צד בעניין. למי להאמין: לרב שרלו- שרוב ספריו מציפים את ביתנו, או לרב אלון- שאת עלוניו אנו קוראים בכל שבת. אלוקים יעזור לאמת לצאת לאור, ולהלוואי שימנע חילול הק ויחזור השקט לליבי.


הגב
avatar
אני
16 בפברואר 2010

הגעתי לכאן מוואלה (צפו לעוד הרבה כניסות בקרוב…)

נראה לי שיש כאן קצת היסחפות…

ברור שה"טיפול" שנתן הרב לאותו צעיר לא היה נכון,או יעיל, אבל באמת קשה לי להאמין שהוא התכוון להטריד את הבחור או "להתחיל" איתו בניגוד לרצונו.
מה שלי מפריע בכל העדות הזו- העובדה שהבחור לא מרגיש קורבן. הוא לא מרגיש מוטרד(לא כל זה הרעיון בהטרדה מינית?), הוא לא מרגיש רע עם עצמו. זה מזכיר קצת את המתלוננת של חיים רמון- וכבר לא ברור לי מה עדיף- שהר' כן עשה את מה שמיוחס לו ואז פורום תקנה יצאו בסדר, או שהר' לא עשה אתמ ה שמיוחס לו ואז- שה' ירחם…
בכל מקרה- מה זה אומר- "והדבר אומת"? יש צילומים? עדים? איך אפשר לאמת דבר כזה כשזה מילה של ד' לעומת מילה של הר' אילון?
ועוד משהו- מאיפה צץ המתלונן השני אם בכל כלי התקשורתמ דובר רק על מתלונן יחיד?


הגב
avatar
דני
16 בפברואר 2010

היתי בישיבה גדולה היום אני חילוני, הכל התחיל בלילה אפל שהעילוי של הישיבה החליט באישון לילה להיכנס לחדרי ולשלוח ידים מתחת לפיז'מה, היתי בשוק זרקתי אותו מהחדר ישיבתי כל הלילה ליד משרד ראש הישיבה ושהגיע בבוקר רציתי לשוחח איתו לפני התפילה אמרתי לו שזה לא סובל דיחוי, סיפרתי לו את המעשה, הישבה מצא דרך מקורית לטפל בזה: א. מהר מאד נמצא לבחור שידוך (תוך שבוע!!!!!!) והתחתן תוך חודש !!
עכשיו לך תדע מה יעלה בגורל ילדיו ותלמידיו
ב. הישיבה מצאה לנכון שאני אנני ראוי להישאר בישיבה כשותף לדבר עבירה כביכול
או חששו שאני יחשוף יותר מכך אז עשו הכל להדיחני מהישיבה ואח"כ התברר שאני לא היחיד שהועף מאותה סיבה ובגלל אותו אדם.
.


הגב
avatar
המומה
16 בפברואר 2010

איך זה שבמשך שנים לא היו עוד תלונות


הגב
avatar
תומר
16 בפברואר 2010

יש מצב שהרב אלון חשב ברצינות שאם הבחור יתפשט והוא ייגע בו זה יעביר את הנטייה ההומוסקסואלית? ולכך הוא התכוון כשאמר שנעשו "דברים לא הגיוניים" כדי למנוע חילול השם? ולכן לא הכחיש במפורש את המיוחס לו?


הגב
avatar
הילה
17 בפברואר 2010

חולה בנפשך!! לך לטיפול!


הגב
avatar
צביקה
17 בפברואר 2010

ד' היקר.
אם באמת טובת הרב אלון עומדת מול עיניך, כמו שאתה מצהיר שזו הייתה הסיבה לראיון בתקשורת, עשה טובה לך ולו – פשוט תגיש תלונה במשטרה.
להשאיר את כל הפרשיה הזו בגדר של שמועות והתחבאות מאחורי כוונות טובות – זה הדבר הגרוע ביותר שיכול להיות גם לרב וגם לך, וגם לציבור כולו.
אני רוצה להאמין לך, שאין מאחוריך מניע פסול, ולכן אני מבקש ממך, כתלמיד של הרב אלון וכאדם שכואב בימים האחרונים – תגיש תלונה כדי שהעניין הזה יתברר אחת ולתמיד באופן סופי.
אם היה משהו אסור שהרב עשה, מחובתך להביא את זה לידיעת הציבור מעל במת בית המשפט ולא מעל כלי תקשורת. אם לא היה דבר שכזה – אז בוא נבהיר שזה המצב.
פשוט לא יכול להיות שהמצב הנוכחי יימשך: אם יש מה לחקור ולהעניש – אני הראשון לתמוך בכך. אם אין – אז די ללינץ'!
בבקשה, תגיש תלונה!


הגב
avatar
גיא
17 בפברואר 2010

עשה גם עשה.
אין ל-ד' סיבה להעליל עליו ועדותו מפורטת ונשמעת אמינה ביותר.
יש יותר מ"נפגע" בודד, דבר שמחליש את החשד לעלילת שווא.
הרב נענה להיות בגלות – מוזר מאוד! – הדבר הטבעי ביותר הוא לעמוד על חפותו.
הטיעון של קדושת השם מגוחך (מבלי להבין הרבה בהלכה). גם אדם עניו ושפל רוח היה עומד על חפותו בהאשמות מסוג זה. אדם ששמו הולך לפניו, לבטח ינסה להגן על שמו הטוב.
הרב כנראה אוהב גברים, אבל משיג את מבוקשו בדרכים פסולות.


הגב
avatar
הומודתי
17 בפברואר 2010

יש סיבה לכך שלא מאשרים העלאת תגובות רלוונטיות לחלוטין?
האם אתם כ"עצת נפש" ואחרים גם כן תומכים בסתימת פיות והשתקת דעות השונות מדעותיכם האישיות? הא? "חברותא"?
מאוד מוזר כל מה שקורה בתקשורת בימים האחרונים סביב עניין ההומואים הדתיים….


הגב
avatar
מיכל
17 בפברואר 2010

גם אני הגעתי לכאן דרך וואלה, ואני חייבת לבטא את הערכתי לכותב, לאומץ לבו, לתבונתו וליושרה שלו שעולים בבירור מדבריו. אני מקווה שיעמוד בנחשול הקשה הזה וייצא ממנו מחוזק. חזק ואמץ.


הגב
avatar
יוד
17 בפברואר 2010

אמנם אני אשה, אבל נכנסתי לאתר כדי לקרוא בו והנה תגובתי:
בהרבה טיפולים הקשורים לתפקוד מיני יש נגיעות. לעיתים אלה נגיעות של המטפל עצמו ולעיתים של סרוגייט מסוגים שונים.
אני מאמינה, ובלי קשר לרב אלון כי אין אנו יודעים מה עשה, שכדי לטפל באדם הרוצה לשנות את נטיותיו המיניות יש לתת לו הזדמנות לחוות מגע גברי מבלי שהדבר יעורר אותו. צריך גם לתת לו מגע גברי שאולי היה חסר לו, מגע אבהי, למשל.
כל הדברים הללו, למסתכל מן הצד נראים תמוהים, אולם האמת היא שהם עוזרים. אי אפשר להרגיל מישהו להתיחס לגופו ותגובותיו באופן חדש מבלי שהוא יחוש זאת בעצמו בסביב תומכת ומכילה. רק דיבורים? זה לא עוזר.
אין לי מושג אם זה מה שהיה. אולם מתוך חצאי המשפטים המופיעים כאן בראיון, בהחלט ניתן לשמוע רמזים לכך.
מי שעוסק בטיפולים מסוג זה ובכלל בטיפולים הקשורים למיניות תמיד מסתכן בכך שיפרשו לא נכון את מעשיו. וחבל שכך כי עבודת קודש עושים אנשים אלה.


הגב
avatar
עלמה
17 בפברואר 2010

א. אין טיפול להומוסקסואליות, ואין צורך בטיפול, הצורך העצום הוא שאנשי הדת יעזו סוף סוף להתמודד באומץ עם הסוגיה , יש ניצנים מעטים, אך לא מספיקים.
ב. והיה והדברים המפורסמים לגבי הרב אילון נכונים, אין לנו אלא להגיע שוב למסקנה שבני אדם הם יצורים מורכבים, לעיתים מסוכסכים, ונכשלים וטועים. וחשוב לי להדגיש , הכשלון הוא לא בזה שלכאורה הרב נמשך לגברים, אלא בדרך שבה פעל כדי לספק את יצריו.היתכן שגם הוא תוצר של ההומופוביה?


הגב
avatar
הודיה
17 בפברואר 2010

מממ… קשה לי להאמין שכל הטוקבקיסטים כאן אמיתיים. למשל :תתביישו לכם! גם כשרופא נוגע לכם במקומות צנועים אתם רצים להתלונן? תכניסו דברים לפרופורציות. אני בטוח שהוא לא עשה דברים מתוך מיניות אלא ניסה לדבר אתכם בשפה שאתם מבינים כדי להחזיר עוד יהודי למוטב! וכן להיות הומו זוהי בעיה / מחלה שצריך לטפל בה (ודי עם ההתייפיפויות ואורך הרוח בנושא) הומו עובר על אחת מהעבירות הקשות בתורה ודתי הוא בוודאי לא יכול להגדיר את עצמו! פשוט חילול ה'! מכל כיוון שלא תסתכלו על זה!"
עד כדי כך להיות טיפש? אני לא יכולה לדעת מי צודק. וייתכן שלעולם גם לא אדע, אבל להגיב בכזה טימטום?!


הגב
avatar
שם
17 בפברואר 2010

לכל האנשים הטובים שחיים בהכחשה, אני חייב להדגיש שאין קשר בין גדולתו של אדם בתחום אחד לבין נטייתו המינית. הבעייה של אדם כזה שצבר כח מוסרי ועיני רבים נשואות אליו היא שהוא מתבלבל ומנצל את מעמדו על מנת לספק את יצריו. זאת הבעייה האמיתית. יפה הזכיר מישהו כאן את חטאו של דוד המלך, חטאים שפגעו בו במידה מסויימת אך לא פגמו בגדולתו של אחד המנהיגים החשובים ביותר בהיסטוריה של עם ישראל. מי שלא יודע, גם רבי עקיבא חטא חטאים לא קטנים…אבל לא זוכרים לו זאת עקב גדולתו בתורה…החטא של הרב אילון, אם הדברים נכונים, הולך וגדל ככל שהוא מכחיש וככל שעוד עדויות על התנהגותו עולות מעל פני השטח. כמה חבל! ימים יגידו אם גדולתו בתורה מאפילה על חטאיו.


הגב
avatar
ברק האורגניסט
17 בפברואר 2010

לומר שמה שיש לרב זו מחלה, זה כמו להגיד שהומוסקסואלים הם חולים.

אף אחד כאן אינו חולה – לא הומוסקסואלים ולא הרב. מי שנמשך לבני מינו – הוא בריא עם נטייה מינית שונה מהרוב. אדם שנמשך לגוף של נער – הוא בריא, עם נטייה מינית שונה מהרוב.

"חברותא", לפרסם שהרב חולה זה בעצם לומר שגם אתם חולים. ואתם ממש לא. אתם בסדר גמור, ואתם צריכים מיניות כמו כל אדם אחר, רק קצת שונה.


הגב
avatar
מני בר
17 בפברואר 2010

קראתי את תגובות הכותבים..נראה לי כי הרב אלון הפך להיות איזה גורו כמו גואל ציון שהולכים אחריו בעניים עצומות ולא רואים את האמת..אז מה קרה הרב הןמן ויצרו גובר עליו, הרי בסופו של דבר הוא בן אדם ,ולהיות הומו זו החולשה שלו..אז תסירו קורה מבין עינים ואל תהיו אטומים זה קורה בשפחות הכי טובות


הגב
avatar
האורקל מדלפי
17 בפברואר 2010

איזה יופי. אאוטינג לרב אלון, הטוקבקיסטים החליטו שהוא הומו (שכמובן אין כל פסול בכך).
אגב, יש שמועות שגם הרב אבינר הולך לצאת מהארון בקרוב ולהקים בית יחד עם הרב יהושע שפירא.
אינטילגנציה היא לא מילה גסה.


הגב
avatar
איתן
17 בפברואר 2010

מצד אחד אני מעריץ את כבוד הרב,ואוהב מאוד לשמוע ולקרוא את דבריו.מצד שני "אין אפוטרופוס לעריות".מצד שלישי"ניכרים דברי אמת"הרב אילון הוא מסוג האנשים שאתה רואה עליו שהוא אמיתי וישר.מצד רביעי"אין עשן בלי אש".מצד חמישי זאת כבר קלישאה שחוקה..
בקיצור..אין מצב יותר קשה ומעצבן מבילבול(מיני למשל..)


הגב
avatar
גכ
17 בפברואר 2010

גם אם נולדתם ככה יש בזה דבר לא טיבעי ולכן אתם במידות לא טיבעיים ולכן עדותו של ד מוטלת בספק


הגב
avatar
אלעד מזון
17 בפברואר 2010

נשמעת עדות מופרכת מצד אחד הוא לא טוען שהוא קרבן ושהוא מרגיש ככזה,ומצד שני הוא בא לזלזל ברב,הרב אלון אנחנו איתך,ולבחור הייתי אומר שהוא הזוי והדברים שלו הזוים ללא שמץ של אמת


הגב
avatar
אבי
17 בפברואר 2010

אתה בעצמך חתיכת חולה שמפנטז ,טינופת אנושית מהסוג הירוד ביותר הטלת בוץ ורפש באיש יקר,ועכשיו קשה לנקות


הגב
avatar
ניר
17 בפברואר 2010

לא ידעתי שלרב אילון יש צבא טוקבקיסטים גדול כל כך.
הבעיה מתחילה ונגמרת בכך שרבנים מתעסקים בנושאים לא להם – רב לא צריך לפתור בעיות שקשורות למיניות או לכל דבר אחר שהוא לא מומחה לו. רבנים הם לא יותר מטכנוקרטים של ההלכה, אין להם שום הסמכה או ידע בנושאים פסיכולוגיים, רפואיים או אפילו חברתיים. הייתם הולכים לטיפול פסיכולוגי לרופא השיניים החכם והכריזמטי שלכם???


הגב
avatar
הומואיםעם דמיונות חולניות
17 בפברואר 2010

ידוע שהומו זה משהו חולני .פגם גנטי או נטייה במשך השנים מסיבות שונות,כנראה שלמיתלונן היו דמיונות או משיכה מינית לרב,ושהבין שזה רק טיפול ,היתנקם בתלונה,או שהוא פינטז שהרב נגע בו,כל עוד שאין ראיות מצולמות,איך אפשר להוכיח,הוא יכול להגיד מה שהוא רוצה,אז מה כל אחד יכול ביום בהיר להיתלונן על מישהו מסיבה אישית ,אבל איך אפשר להאמין ,למה לא לחשוד שמשקר,למה התיקשורת לא חוקרת אותו ושולחת לאיבחון .חסר סרוטים,ועוד הומואים,אוהו .. כמה שיש,עושים בושות בפירסומים כאלו,מה יגידו החיולנים עלינו,ישר חוגגים ומכפישים ויותר שונאים את כל הדתיים ביגלל כמה חולרות ,זה המילה .יש טיפול פסיכולוגי לזה ,וכדאי לפחות לנסות ,עדיף להיות נורמלי ומקובל בחברה,מה שאנחנו עושים,זה לא נורמלי ומגעיל ,אבל זה כמו כל מחלה,ושלא יגידו ויעטדדו שזה נורמלי,אין ברירה רק להגיד ככה,תחשבו לעומק רק לחשוב על המעשה עצמו כמה זה מגעיל ,כדאי לנסות לטפל ולא להיסחף,שמתלוננים על הטרדות בין זוג זה נישמע אחרת לגמרי וטיבעי,ועוד דתיים,שיודעים שיש איסור ועונש חמור אחרי 120 איזה בושה ,ועם כל המחלות והטינופת של חיידקים ,שיא הליכלוך,שאף אחד לא יגיד שזה נורמלי,אני יודע את האמת וזה פשוט מחלה .העולם המודרני מנסה לייפות ולקדם אבל זה שקר


הגב
avatar
רינת
17 בפברואר 2010

" לא התלוננתי על הרב אלון "- אבל עשיתי
לו לינץ' בתקשורת השמאלנית !! ונתתי לרכילות ולכסילות לשפוט אותו ."
היה עדיף להתלוננן כך לפחות העבודות וההוכחות היו נבדקות לפני שמדווחות מצד אחד ללא התגוננות הצד השני !!!
מעניין מי רוצח יותר מלבין פני 'חברו' ברבים או שמא מקיים יחסים ללא 'הסכמה' ?
הדבר נראה הזוי: "קשה לי להבין האם הייתי 'קרבן' "א בל קל לי לשפוט ולחרוץ דין 'האשם'!


הגב
avatar
אני
17 בפברואר 2010

גם אני הגעתי דרך וואלה…אני חייבת לשאול את ברק האורגניסט- מה עובר לך בראש? האם גם פדופילים הם אנשים בריאים עם נטייה מינית "שונה"????
א. אני לא חושבת שהומסקסואליות זה משהו שאפשר לשנות. נולדים ככה (למרות שהיום זה "באופנה").
ב. זו גם לא מחלה, אפילו ב- DSM הספר שמרכז את כל מחלות הנפש הוציאו את זה. כי זה לא מחלה.
ג. למרות האמור לעיל, אני עדיין לא חושבת שזה נטייה טבעית. נכון שנולדים איתה ואין מה לעשות, אבל זה עדיין לא הדרך הטבעית.
ד. אני בהחלט חושבת שחשוב להעלות את הסוגיה הזו בכל מגזר דתי/חילוני. וחשוב לקבל את האנשים האלה, כי הנטייה שלהם לא עושה אותם רעים! לפעמים הם האנשים הכי טובים שיש.


הגב
avatar
שם
17 בפברואר 2010

יום אבל לאומי , גם אם הדבר קרה וגם אם לא.
מבחינתי, זה דומה להרגשה אחרי רצח רבין. עוד משהו בתמימות נהרס….


הגב
avatar
שם
17 בפברואר 2010

קשה לי להאמין שאכן הרב מוטי אילון מעורב בזה
אך אם כן
מתחזקת הטענה של חז"ל ביתר שאת ויתר עוז
שאין אפוטרופוס לעריות,
האם יש לגזור גם יחוד לבנים ????


הגב
avatar
שם
17 בפברואר 2010

שקר וכזב הרב זכאי ונקי כל עוד לא הוכח אחרת וכנראה שגם לא יוכח אחרת !!!
זה חמור מאוד לדבר בלי לתת לרב שום אמצעי להגן על עצמו


הגב
avatar
שירה
17 בפברואר 2010

בטח אומת…


הגב
avatar
עליזה
18 בפברואר 2010

1. לרב אסור לטפל בבחור הומו – אין לו מושג בזה.
2. שישאיר זאת לפסיכולוגים – אולי הם יצליחו
3. זה מה שקורה כשאתה נוגע בתחום שלא לך…
4. בפני תקנה הוא הודה – מי מודה במה שלא עשה? הכריחו אותו?
5. לאן הוא נעלם אם הוא באמת תמים? האם מי שצדיק כ"כ ייותר על הכל בגלל כלום?
שאלות…


הגב
avatar
א
18 בפברואר 2010

כל הכבוד לך על האומץ


הגב
avatar
חיסול ממוקד - שנאת אחים ולקינוח ריקוד על הדם
18 בפברואר 2010

ב 2 מילים : גועל נפש" !!

יושב פורום של רבנים תוצרת המפ-ז"ל שלא מסוגלים להסכים על שום נושא בעולם, לא על מועמד מוסכם לתפקיד הרב הראשי בירושלים, לא על רשימה מאוחדת לכנסת (ולא נזכיר את מלחמת העולמות, ההשמצות והגידופים שבין מרכז הרב והר המור) ורק סביב דבר אחד הם מצליחים להתאחד – להאשים את הרב מוטי אילון (ובתוך כל גם את משפחתו המורחבת)

לעזעזל המוסר, חילול ה', "ודרשת וחקרת היטב" , הם גם המחוקקים, הם גם השופטים והם גם התליינים!!

זה חיסול חשבונות פנימי של רבנים מכנופית "בלי תקנה" !

חיסול ממוקד! וידוא הריגה, חגיגה על הדם !

ראשית צניחת גאולתנו . . . . .


הגב
avatar
שם
19 בפברואר 2010

זה פשוט בושה כל האמונה הזאת בתקשורת שהיא שמאלנית מעיקרה ותמיד אוהבת לנפח ולסלף דברים, על מנת שיהיה לה מידע עסיסי שהציבור מאוד אוהב!
ובושה גדולה יותר למדינה ולאנשי תורה השמים עצמם עבדים לאותה תקשורת!


הגב
avatar
עדי
19 בפברואר 2010

זה פשוט בושה כל האמונה הזאת בתקשורת שהיא שמאלנית מעיקרה ותמיד אוהבת לנפח ולסלף דברים, על מנת שיהיה לה מידע עסיסי שהציבור מאוד אוהב!
ובושה גדולה יותר למדינה ולאנשי תורה השמים עצמם עבדים לאותה תקשורת!


הגב
avatar
אמא גאה
19 בפברואר 2010

חזק ואמץ אל תירא ואל תחת.
אני עוד לא יודעת להגיד אם הפרשה "טובה ליהודים" אם לאו. אבל דבר אחד כבר ברור לי, המודעות לנושא של ההומואים הדתיים (יש דבר כזה!) כבר על השולחן (ערוך?).


הגב
avatar
אורי
20 בפברואר 2010

אולי מי שצריך להתבייש היא החברה הציונית דתית שנתנה לדברים הללו לקרות שנים ואין פוצה פה… ואולי הרב הנכבד שעליו נאמר , כפי הנראה – הפוסל במומו פוסל – והיה מטיב לעשות אילו נטל קורה מבין עיניו …


הגב
avatar
עליז ורע לו
21 בפברואר 2010

אני מתבייש בכיפה שעל הראש שלי,
אם זו דרכה של תורה לחסל רב שידור ישיר ברחובה של עיר, לרקוד על הדם בטרם ייבש, לבייש את משפחתו ותלמידיו והכל תחת אצטלה של "לשם שמים", אז אני מתבייש גם בהיותי הומו וגם בהיותי חובש כיפה.


הגב
avatar
שלום
24 בפברואר 2010

מותא להיות הומו דתי וזו עבירה שבין האדם לבוראו אסור להיות מטפל ללא הסמכה ועם נטייה מוטי הוא הומו ולא מטפל כי אם מנצל וחשיבות התלונה או לא היא עניין שביכולתו של הנפגע ולא חלק מזכויות הפוגע המנצל ויהא מוכשר ככל שיהא


הגב
avatar
יהודי
26 בפברואר 2010

אני בטוח שהרב אלון לא עשה כלום.
נברתי קצת בכתבות מה היה בדיוק כש"צצו" הסיפורים האלה. אתם יודעם מה?
הרב אלון נדרש להנהיג את הציונות הדתית אחרי ההתנתקות לבחירות הבאות. פשוט מאוד, שמו לו רגל, לא רק רגל! דרכו עליו! השפילו! שפכו את דמו ברבים!
טפלו עליו עלילות (לא פלליות בכלל!) רק בשביל ל"הרוג" אותו ציבורית!!!

מה זה חדש לנו?!

כבר ראיתי מה כתבו בסוף 2005.
שאפי עיטם וזבולון עור-לב הורגים דרשנים כאלה לארוחת בוקר!!!

ולחברותא!
תפסיקו להתעסק באדם כל כך נעלה וחשוב כמו הרב אלון! ( מה שנפגע שיתלונן במשטרה ואח"כ שיעיז לפתוח את פיו!!!) תתחילו לטפל בנטיה המולדת\לא מולדת שלכם, תתחתנו, תביאו ילדים, תביא נכדים ונחת להורים שלכם ותמו מאושר ולא מבדידות …

כל עוד הנר דולק אפשר לתקן!!!!!!!!!!!!!!!!!!


הגב
avatar
גיל
26 בפברואר 2010

אני גם לא מבין את המשפט הסתום בסוף "… והדבר אומת".
אפשר לקבל הבהרה?


הגב
avatar
אליק
26 בפברואר 2010

וואו, זה גאוני, "עיטם" ו"עור-לב". אני תוהה איפה נמצאים כל האנשים הכשרוניים האלה כשמחליטים על הקמפיינים של מועצת יש"ע.


הגב
avatar
החזון איש
1 במרץ 2010

בפגישתו המפורסמת עם ראש הממשלה דוד בן-גוריון, שאל ראש הממשלה כיצד יחיו יחדיו דתיים וחילוניים, והחזון איש השיב לו שבנקודות החיכוך שאינן ניתנות לגישור, על "העגלה הריקה" (היהדות החילונית-ציונית) לפנות מקום ל"עגלה המלאה" (היהדות המסורתית). בן-גוריון הגיב בתרעומת לטענה בדבר העגלה הריקה: "ומצוות יישוב הארץ? ועבודת האדמה? והשמירה על החיים ועל הגבולות?". (את הדימוי על העגלה הריקה שאב החזון אי"ש ממסכת סנהדרין, העוסקת בסוגיית גמל טעון מול גמל ריק).


הגב
יצירת קשר מהי חברותא
  • תגובות אחרונות:


  • RSS