אתר חברותא עלה לאוויר במתכונתו החדשה!

לחיים! * תכירו את המראה החדש והמשודרג של האתר הראשון להומואים דתיים * תגוביות-טוקבקים; בלוגים אישיים; טורי אורח; תוכן גולשים; מדורים חדשים; ראיונות בלעדיים * אך המלאכה טרם הושלמה. אתם הגולשים מוזמנים לספר מה אתם אוהבים יותר ומה פחות ואנחנו מבטיחים להקשיב

havruta_websiteמזל טוב! שנה וחצי לאחר שקם האתר הראשון להומואים דתיים, האתר משתדרג ומשנה את פניו לבלי הכר – הן בעיצובו והן בתוכנו. באתר בחדש שמנו דגש על פחות תוכן מיובא אלא על יותר תוכן מקורי משלנו, משלכם.

החידוש הגדול ביותר האתר הוא התגוביות (טוקבקים בלעז). כמו כן, ב"טורים", תוכלו לקרוא בלוגים אישיים ומקוריים מאת ארבעה כותבים מוכשרים. וכיאה לאתר של הומואים דתיים – יש גם טור פרשת שבוע. כאן גם המקום להודות לכותבים החדשים.

זאת ועוד, בע"ה מדי חודש בחודש נעלה טור אורח מפרי עטה של דמות מוכרת אשר תכתוב על נושא מעניין ורלוונטי לאותו פרק זמן. טור האורח הקרוב – בקרוב!

לצד המדורים המוכרים, לפניכם עוד חידוש באתר המשודרג – המדור על טיפולי המרה.

נוסף על כך, אנו שמחים לבשר לכם כי בקרוב נעלה לאתר ריאיון בלעדי וראשוני. יש למה לצפות.‬

זאת ועוד, אם עד כה האתר עודכן אחת לשבוע – האתר החדש יהיה דינמי הרבה יותר. בכל יום יהיה כדאי לבדוק ולהציץ מה נשתנה ומה התחדש באתר.

זה המקום להודות למי שסייע לנו כלכלית בשדרוג האתר: חברת טבע והבית הפתוח; ולאלה שלא ישנו היטב בחודשים האחרונים: איתן, שהיה חלק בלתי נפרד גם מן האתר הישן, וגיל שסייע באתר החדש.

לקראת סיום נציין כי בשבועיים הקרובים האתר בשלב ההשקה הרכה בלבד. כך שנשמח אם תבדקו את האתר, תכירו אותו, תחטטו ותגששו בו, ואם תמצאו באגים, פגמים, בעיות או תתקלו בקשיים – נשמח לדעת כדי לשפר.


עמית (שגם עורך את האתר), בני ונתי
רכזי חברותא – הומואים דתיים

נ"ב: ולמי שרוצה עוד – עִקבו אחרי חברותא בטוויטר: http://twitter.com/Chavruta

השאר תגובה

עוד ב- ציוניוני הדרך ››

תגובות הגולשים 3 תגובות

avatar
קול באיש
23 באוגוסט 2009

יום טוב לנו חג שמח! איזה כיף איזה כיף! מזל טוב לכולנו ומזל טוב לחברותא! :-) :-)


הגב
avatar
Yehonatan
23 באוגוסט 2009

כיף לראות שהקהילה מתעצמת בכל הרבדים
לעתיד טוב יותר :)


הגב
יצירת קשר מהי חברותא
  • תגובות אחרונות:


  • RSS