על הדבש ועל העוקץ

צחי מסביר איך הוא הפסיד חבר בגלל עסקי שידוכים עם לסבית. האם זה היה כדאי? האם הוא שלם עם עצמו? ומה זה בכלל זוגיות? פוסט חדש במזל תאומים

א. היאך יושבים על כיסא רך שב-רכים למול מסך דק אפוף קרינה, לצד אלומת אור ( מנורת לילה ) השווה לעשרה נרות שעווה וכותבים שלא בכובד ראש מספיק על נושא כה עדין, שברירי וחלוק בדעותיו. אני מביט בדף הלבן שלפני ואז מביט שמאלה, מנסה להתרכז בנקודה שלמולי עד שזו בורחת כשמבינה שלא תעזור לי במאום ואני מביט בריק שלפני ושוב מיישר מבט למסך וכותב את שעל ליבי.

ב. לֶסְבִּיּוּת הוא מושג המשמש לתיאור משיכה מינית ורגשית בין נשים. ( מתוך: ויקיפדיה )

ג. פגישה, פגישה שנייה, שלישית ורביעית וכו', אירוסין, חתונה, מימוש רעיון הנישואין ע"י איחוד, הקמת משפחה, משיכה מינית ורגשית המלווה ברגעים סותרים במהלך חיי הזוגיות המצריכה עבודה עצמית של כל אחד מבני הזוג.

ד. "אני לא רוצה להיות הומו, בעצם אני לא הומו, אני נמשך לשני המינים. אני הולך להתחתן עם אישה, בעצם אני הולך להתחתן עם לסבית, השמועה אומרת שכך עושים, אז נעשה". ( משפט שגרתי ששמעתי מפי חברים קרובים ).

ה. אני עובד בחנות הספרים כהרגלי בקודש ומתרחשים הדברים הבאים: נכנס בחור ( ידיד ) שעבר טיפול פסיכולוגי שחלקו נועד לשינוי הנטייה המינית, מספר על דא והא ועל שאר זוטות. ואז נכנסת ידידה שנמצאת בזוגיות עם בת זוג, בחורה יפת מראה וחן ודורשת בשלומי ומסתובבת בחנות לשם הנאה. לאחר מספר רגעים בודדים טוען הבחור באוזניי כי הוא חפץ בבחורה ושאלני האם אני מסכים לשאול אותה לשם פגישה רומנטית בשמו. צחקתי והשבתי לא שאין סיכוי שהוא, לא מבחינתי, אלא שזו הבחורה נמצאת בזוגיות עם בחורה אחרת ואין לה בו שום עניין שהוא וכל שכן במטרת פגישה שכזו. בכל זאת הבחור לא ויתר ובא באמתלה שהוא יפה תואר וימצא חן בעיניה תוך רגעים ספורים, דחית אותו מכיוון זה ומכל כיוון אחר שניסה לשלח בנושא זה עד שעלה על דל שפתיו המשפט הבא: "אבל היא לסבית, היא צריכה בחור בשביל להביא ילדים לעולם, אני יכול להתחתן איתה!!!".

ו. משכתי אותו מחולצתו אל המחסן ושם אמרתי לו שימלא פיו מים ואם יוסיף לדבר אבוי לו. התחלתי מכך שבחורה בימינו לא צריכה גבר בשביל להיכנס להיריון בלי שום קשר שהוא אליו. נוסף על כך שלא יוסיף לדבר על חתונה ולסביות בנוכחותי באופן עז מצח שכזה כאילו מדובר היה בבחירת ספרים של מבצע מטופש בשם 4 במאה. לבסוף חזר בו מחלק דבריו ואמר שטעה ועשה טעות לפחות בפניי והלך לדרכו, מאז לא נודעו עקבותיו.

ז. כל זה אינו נאמר אלא אך לציין כי הפשטות והקלות ראש שמציינים עובדה זו כדבר של מה בכך מביכה ומראה כמה רמת ההבנה על חיי הנישואים כה דקה ועלובה אצל הומוסקסואלים הבוחרים להשתמש במשפט מפתח זה כגלגל הצלה לחיים שלהם. איני בא לומר דברים בשביל לאסור הדבר, כל אחד יעשה כרואות עיניו, אבל לציין זאת או לומר זאת או להציע זאת או להוסיף את זה לרשימת משימות חייך כדוגמת: "לא לשכוח לקנות חלב", הדבר מעורר דחייה וסלידה מאותו הבן אדם. אם תרצה להשתמש בזה כהומור קליל וציני מפעם לפעם על חיי הרווקות שלך דיינו, אבל לבוא ולארגן מפגשים בנושא חתונה עם לסביות, לכתוב מאמרים כמה שהדבר מעולה לחיי עולם הזה והבא וכמה דבר טוב הוא זה, אבוי.

ח. לך ולמד בחור צעיר או מבוגר מהם חיי זוגיות, מהם נישואין, מהי תשוקה, מהי מיטה זוגית שאותה אתה חולק עם אישה שאינך נמשך אליה בשום רובד שהוא. לך תחלוק ותידיין בדבר עד שתבין את המושגים הללו. עד אז חדל לומר הדבר כדבר של מה בכך, אישה וכל שכן לסבית אינה משחק צעצוע שקונים בחנות משחקים שהיא, הפסק להתייחס לזה כדבר מובן מאליו, חדל לומר משפט זה על שפתיך. ובמידה והבנת את כל רזי הדברים ובכל זאת בחרתם לעשות זאת, שיהיה במזל וברכה, אבל אחר כך אל תגיד לא אמרו לי, יש מתוק ויש מר, יש טוב ויש רע, טוב ורוע וכו' על זו הדרך.

ט. אני רווק בן 29 והומוסקסואל בתחילת דרכו בחיים. אני לא מתכוון להתחתן עם לסבית כי הרעיון נראה לי מופרך לגמרי. ולמי שבא, הגה והציע רעיון שיווקי זה, היה שלום לו ותודה על הדגים.

השאר תגובה

עוד ב- מזל תאומים ››

תגובות הגולשים

יצירת קשר מהי חברותא
  • תגובות אחרונות:


  • RSS