חבר מקשיב בחברותא

מרגיש לבד בעסק הזה?

רוצה לדבר על זה עם מישהו?

רוצה לחלוק או לשתף?

אז בוא לשוחח, אחד-על-אחד, וביחד נמצא את הדרך!

 

מהי תוכנית חבר-מקשיב?

תוכנית חבר-מקשיב מיועדת לסייע להומואים מבית דתי בשלבים המאתגרים של הבירור העצמי, מציאת דרך בחיים והקבלה העצמית.

כולנו יודעים שאין כמו לדבר עם מישהו שעבר חוויות דומות לשלך, שהגיע מאותה חברה שממנה אתה מגיע ושעולם המושגים הדתי-סרוג או דתי-חרדי לא זר לאוזניו.

הנטל הזה של ההסתרה, הקושי להתמודד עם השונות שלנו, הלבטים מול המשפחה – וכל אלה על רקע החברה שלנו –הקהילה, בית הכנסת, בני-עקיבא, ישיבת ההסדר, הישיבה הקטנה – כל אלה גורמים לנו לפעמים לחשוב שאף אחד בעצם לא באמת יכול להבין את המצוקה שלנו. אז זהו שלא: יש לנו חדשות בשבילך. בעולם הלהט"בי הדתי יש קבוצות, ארגונים וחברים רבים שעברו דרך דומה לשלך, ונשמח לסייע לך להתחבר אליהם.

 

 

ועל מה נדבר?

זה כבר תלוי בך. אתה יכול לשתף בקשיים, אבל אתה מוזמן גם לשתף בהצלחות. יכול להיות שתבחר להתייעץ, ויכול להיות שתבחר להקשיב. זה לא אנחנו נוביל את השיחה, אלא אתה – בקצב שלך, בזמן שלך ולפי הכוחות שלך.

חשוב להדגיש – אנחנו לא מתכוונים לדחוף אותך לשום כיוון, או להציע לך אורח חיים כזה או אחר. אתה בוחר איך לחיות את חייך, אנחנו כאן כדי להיות חברים שלך.

אגב, לא חייבים לדבר בטלפון. אם אתה מרגיש נוח יותר במייל – אז גם זה אפשרי.

 

אז איך אני יוצר קשר?

כתוב לנו מייל, לכתובת: havermakshiv@havruta.org.il.

את המייל שלך יקבל נתי אפשטיין, שהוא אחד ממייסדי חברותא. נתי יחזור אליך במייל, ויחד איתך ינסה למצוא ולברר איך מתקדמים…

(לשיחה דחופה ניתן להתקשר לדניאל בטלפון 054-6305101)

 

והכי חשוב: דיסקרטיות

חשוב שתדע שכל הפרטים שאתה שולח לנו – בין אם מדובר בכתובת המייל, בין אם מדובר בשמך, בין אם מדובר במספר הטלפון שלך ובכלל כל פרט אישי אחר – גם אם בשם בדויים – נשמרים חסויים. אנו מודעים לרגישות העניין ומחויבים לשמירה על הדיסקרטיות שלך. אז אל חשש. גם אנחנו היינו שם. אם אתה דואג – אז אנחנו יודעים בדיוק ממה… ולכן אנחנו גם יודעים איך לשמור על הפרטיות שלך.

 

אז… תכתוב לי מייל?…

 

נתי אפשטיין – רכז פעילות חבר-מקשיב

יצירת קשר מהי חברותא
  • תגובות אחרונות:


  • RSS